آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

جریان ورودی بیش از ۱ میلیارد دلار به محصولات سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال در هفته گذشته

جریان ورودی بیش از 1 میلیارد دلار به محصولات سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال در هفته گذشته

جریان ورودی بیش از ۱ میلیارد دلار به محصولات سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال در هفته گذشته

به گزارش زوم ارز، بیش از ۱ میلیارد دلار سرمایه به محصولات سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال جذب شد که در هفته گذشته سود قابل توجهی را ثبت کرد. طبق گزارش اخیر CoinShares، محصولات سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال در هفته گذشته بیش از ۱.۱ میلیارد دلار سرمایه جذب کردند.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

افزایش جریان سرمایه‌گذاری همزمان با راه‌اندازی ETF بیت‌کوین در ایالات متحده نقطه‌ای قابل توجه است که توجه را به خود جلب کرده است. در حالی که این جریان ورودی بزرگ به سمت محصولات سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال را نشان می‌دهد، جالب است که Grayscale در همین حال با یک خروج بزرگ، ضرر هفتگی ۴۱۴ میلیون دلاری را گزارش کرده است. از سوی دیگر، ETF بیت‌کوین بلک راک با جذب بیش از ۶۹۳ میلیون دلار سرمایه، برجسته است.

منبع: CoinShares
منبع: CoinShares

ETF های بیت‌کوین که در تاریخ ۱۱ ژانویه راه‌اندازی شدند، باعث شدند تا ۲.۸ میلیارد دلار سرمایه جذب کنند. با این حال، هفته گذشته، علیرغم ادامه جریان خروجی از Grayscale، سرعت خروج از این شرکت کاهش یافت. با این حال، CoinShares بیان کرد که دارایی‌های جنسیس بالقوه به ارزش ۱.۶ میلیارد دلار که برای فروش قرار دارند، می‌توانند منجر به خروجی‌های بیشتر در ماه‌های آینده شوند.

از نظر منطقه‌ای، کانادا و آلمان هر دو تحت تأثیر جریان‌های خروجی به ارزش ۱۷ و ۱۰ میلیون دلار قرار گرفتند، در حالی که سوئیس هفته گذشته شاهد ورودی ۳۵ میلیون دلاری بود.

بیت‌کوین ۹۸ درصد از کل ورودی‌ها را تشکیل می‌دهد و پس از آن اتریوم و کاردانو به ترتیب ۱۶ درصد و ۵ درصد سهام را تشکیل می‌دهند. نکته جالب این است که محصولات ETH هجومی به ارزش تقریبی ۱۶.۵ میلیون دلار داشتند، در حالی که محصول ADA 6 میلیون دلار به دست آورد، که باعث می‌شود تنها پس از BTC از نظر جریان در عرض تنها یک ماه پس از عرضه، علاوه بر این دو سکه، TRX شاهد بود. ورودی حدود ۴۰۰۰۰۰ دلار و XRP فقط حدود ۳۰۰۰۰۰ دلار.

بیت‌کوین که پس از راه‌اندازی ETF بیت‌کوین با رکود قیمت مواجه شد، در پایان هفته گذشته شاهد افزایش قابل‌توجهی بود که نشانه‌هایی از احیای مجدد را نشان داد. این احیا با موفقیت قیمت BTC را به بالای ۴۸۰۰۰ دلار رساند و پایان نوسانات پایین را نشان داد.

با این افزایش، قیمت بیت‌کوین در روز دوشنبه کاهش یافت و به زیر ۴۸۰۰۰ دلار رسید. در حال حاضر، بیت‌کوین با قیمت ۴۷۹۲۰ دلار معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۱ درصد زیان را تجربه کرده است. حجم معاملات با ۷ درصد افزایش به بالای ۲۰ میلیارد دلار رسیده است.


منبع: coinedition.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده