آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نگاه بیت کوین به ۲۰۴ هزار دلار در چرخه صعودی بعدی !!🚀

بیت کوین در چرخه صعودی بعدی به دنبال ۲۰۴ هزار دلار است: تحلیلگر فنی

نگاه بیت کوین به ۲۰۴ هزار دلار در چرخه صعودی بعدی !!🚀

به گزارش زوم ارز، دان گامباردلو، بنیانگذار Crypto Capital Venture، در پیش‌بینی‌ای تازه، اظهار کرده است که قیمت بیت‌کوین در چرخه صعودی بعدی به ۲۰۴,۰۰۰ دلار خواهد رسید. او این پیش‌بینی را در ویدئویی اخیر مطرح کرده و به تحلیل رشد بیت‌کوین در چندین سال گذشته پرداخته است. این تحلیلگر کریپتو نمودار بیت‌کوین از سال ۲۰۱۸ را به اشتراک گذاشته و چگونگی تکامل این رمزارز پرچمدار را توضیح داده است. وی دو نقطه برای بیت‌کوین به عنوان اهداف در این چرخه صعودی پیش‌بینی کرده که عبارتند از ۹۰,۰۰۰ دلار و ۲۸۱,۰۰۰ دلار.

با توجه به اینکه بیت‌کوین در دوره قبلی وارد منطقه ۹۰,۰۰۰ دلاری شد، حتی اگر به اوج خود نرسید، گامباردلو انتظار دارد که این رمزارز به منطقه ۲۸۱,۰۰۰ دلاری که پیش‌بینی کرده برسد.

وی با استفاده از شاخص‌های فنی دیگر نحوه استفاده از تسلط بیت‌کوین را در پیش‌بینی بازار کریپتو توضیح داده و اظهار داشته که کاهش تسلط بیت‌کوین نمایانگر ورود به یک فصل جدید است.

او به توضیح داد که وقتی تسلط بیت‌کوین به ۴۰ درصد کاهش یابد، قیمت ارز دیجیتال به حدود ۲۰۴,۰۰۰ دلار خواهد بود، که نمایانگر تقریباً ۵۰۰ درصد سود بیت‌کوین از قیمت فعلی آن خواهد بود. این پیش‌بینی او با دقت معقولی در مطالعات گذشته بیت‌کوین تطابق دارد.

در ادامه پیش‌بینی‌های خود، گامباردلو توقع دارد که تسلط اتریوم به ۲۵ درصد برسد و ارزش بازار آلت‌کوین‌ها به رکورد ۲.۵ تریلیون دلار برسد. او توضیح داد که رشد اتریوم تحت تأثیر جذب سرمایه نهادی و رشد کسب‌وکارهای متعددی است که در شبکه اتریوم ایجاد می‌شوند. این تحلیلگر معتقد است که این منجر به افزایش قیمت اتریوم به ۲۰,۰۰۰ دلار در چرخه صعودی بعدی خواهد شد.

منبع: coinedition.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده