آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بنیانگذاران گلس‌نود: بیت‌کوین می تواند اوج‌های جدید برسد.

بنیانگذاران گلس‌نود: بیت‌کوین می تواند اوج‌های جدید برسد.

بنیانگذاران گلس‌نود: بیت‌کوین می تواند اوج‌های جدید برسد.

به گزارش زوم ارز، هم بنیانگذاران شرکت تحلیل رمزنگاری Glassnode بر این باورند که شاخص دلار آمریکا (DXY) به زودی سقوط خواهد کرد و جرقه‌ای افزایش صعودی عظیم بیت کوین (BTC) خواهد داشت.

جان هاپل و یان آلمان، بنیانگذاران گلس‌نود، که دسته Negentropic را در پلتفرم رسانه اجتماعی X به اشتراک می‌گذارند، می‌گویند که به نظر می‌رسد DXY به اوج خود رسیده است.

DXY معیاری برای سنجش ارزش دلار آمریکا در برابر سبدی از شش ارز اصلی است. معامله گران DXY را به دقت زیر نظر دارند، زیرا شاخص ضعیف تر نشان می دهد که سرمایه گذاران از دارایی های ریسکی مانند سهام و ارزهای دیجیتال به جای دلار ترجیح می دهند.

«DXY به اوج خود می رسد، سیگنالی از پایان احتمالی یکپارچگی بیت کوین است.

انتظار می‌رود که آتش‌بازی در بیت‌کوین و کریپتو به صورت واقعی زیر ۱۰۰ در DXY آغاز شود. در حال حاضر، به نظر می رسد همانطور که انتظار می رفت در DXY رتبه اول را داریم – و تثبیت در BTC از آوریل به پایان رسیده است.

یک محیط کاملاً جدید برای BTC در شرف آشکار شدن است. اوج های جدید در راه است.»

منبع: Negentropic/X
منبع: Negentropic/X

با نگاهی به نمودار خود، به نظر می رسد معامله گران فکر می کنند که DXY در حال تشکیل یک الگوی سه موجی است که به عنوان موج A-B-C نظریه موج الیوت برچسب گذاری شده است.

آنها پیش بینی می کنند که DXY قبل از پایان سال به زیر ۱۰۰ می رسد و در نیمه اول سال آینده تصحیح موج C را در سطح ۸۹.۳۴ تکمیل می کند.

نمودار معامله‌گر همچنین پیش‌بینی می‌کند که با کاهش DXY، iShares Russell 2000 ETF (صندوق قابل معامله در بورس)، گروهی از سهام با سرمایه کوچک، شروع به افزایش خواهد کرد.

معامله‌گران قبلاً متوجه شدند که چگونه قدرت DXY در حال رشد است و فشار نزولی بر بیت‌کوین وارد می‌کند.

«دلار در حال بازگشت است. شاخص قدرت دلار به بالاترین حد خود در تقریبا یک سال گذشته رسید. این برخلاف دیدگاه نزولی رایج دلار، نشان دهنده یک تغییر قوی است که اکنون وارد مرحله تثبیت بالقوه شده است.

DXY به‌عنوان پشتیبانی بالقوه برای بازیابی بیت‌کوین، باید مقاومت قبلی را ادامه دهد و مجدداً آزمایش کند. با این حال، نقدینگی بیشتر بازار در بلندمدت به نفع BTC است، زیرا سرمایه‌گذاران به دنبال دارایی‌های جایگزین برای محافظت در برابر رشد ضعیف اقتصادی هستند.

 

 


منبع: dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده