آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آرتور هیز Arthur Hayes کیست ؟ | موسس صرافی بیتمکس BitMex

بیوگرافی آرتور هیز Arthur Hayes

بیوگرافی آرتور هیز (Arthur Hayes):

آیا صرافی بیت مکس (BitMex) را میشناسید؟آیا با موسس این صرافی بزرگ آشنا هستید؟آیا این صرافی معتبر است؟

برای پاسخ به سوالات بالا متن زیر را مطالعه کنید.

صرافی بیت مکس و بایننس از بزرگترین و مشهور ترین صرافی های رمز ارز دنیا هستند که به راحتی نمی توان بین این دو یکی را انتخاب کرد.آرتور هیز (Arthur Hayes) موسس صرافی بیت مکس (BitMex) می باشد در ادامه بیوگرافی موسس این صرافی بزرگ را بررسی میکنیم ,البته قابل ذکر است که او به کمک دو نفر دیگر یعنی بن دلو  (Ben Delo)و ساموئل رید (Samuel Reed) توانست این صرافی را تاسیس کند.

آرتور هیز در آمریکا متولد شد؛ (۳۴ ساله است) و در رشته ی اقتصاد در دانشگاه وارتون به تحصیل پرداخت. و همچنین لیسانس اقتصاد خود را از دانشگاه پنسیلوانیا گرفته است و هم اکنون در هنگ کنگ اقامت دارد.آرتور یک کار آفرین و تاجر آمریکایی می باشد که جزو ۴۰ فرد ثروتمند زیر ۴۰ سال دنیا قرار گرفته است.

او در سال ۲۰۱۴ صرافی بیت مکس (BitMex) را تاسیس کرد ,این صرافی بر پایه ی بیت کوین شکل گرفته وهمان طور که گفته شد یکی از بزرگترین صرافی های معاملات رمز ارز ها قرار دارد , لازم به ذکر است که  این صرافی از امنیت بالایی برخوردار است.آرتور قبل از تاسیس کردن این صرافی سرمایه گذار و تاجر بازار بوده است.


عملکرد آرتور هیز (Arthur Hayes):

آرتور با عملکرد خوبی که در این سال ها داشته توانسته این صرافی را به یکی از بزرگترین صرافی های رمز ارز دنیا تبدیل کند.

بیتمکس یک صرافی ارز دیجیتال همتا به همتا مانند صرافی معتبر بایننس است. این صرافی از ارز های رمز پایه زیر پشتیبانی می کند :

بیت کوین (XBT) ,کاردانو (ADA) ,بیت کوین کش (BCH) ,اتریوم (ETH) ,لایت کوین (LTC) ,ایاس (EOS) ,ریپل (XRP).

مهم ترین مزایای صرافی بیتمکس امنیت بالا و میزان سود بالا تر نسبت به بقیه صرافی ها و… است. و هم اکنون دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ قرار دارد.به گزارش Coinmarketcap شاید جالب توجه باشد که بدانید بیتمکس روزی ۲ میلیارد تراکنش انجام می دهد . و هزینه ی خریدار ۰.۰۷۵ درصد (taker) و هزینه ی سازنده (maker) 0.025 درصد است.

پس از اینکه نهاد های قانون گذار آمریکا صرافی بیتمکس را به فعالیت های مجرمانه علیه مشتریان آمریکایی متهم کردند؛ بنیان گذاران از این صرافی کناره گیری کردند و بسیاری از کاربران بیش ازهزاران بیت کوین از این صرافی خارج نمودند. در حال حاضر ایالات متحده هم نمی تواند از این صرافی استفاده کند . باید با فیلترشکن وارد شوند که مالک این صرافی حتی این کار را ممنوع کرده (ایران هم به خاطر تحریم ها نمی تواند از این صرافی استفاده کند).

البته این صرافی اشتباه دیگری هم مرتکب شده که تصادفا آدرس ایمیل کاربران را فاش کرد و یک معامله گر از شرکت جی پی مورگان (JPMorgan) و سرمایه گذاران اولیه در بیت مکس از آرتور شکایت کردند و مبلغ ۳۰۰ میلیون دلار هم از او غرامت گرفتند.

قبل از معامله در صرافی بیتمکس این موارد را حتما در نظر بگیرید:

برای معامله گران تازه کار این صرافی بسیار خطرناک و پر ریسک است و همچنین قبل از انجام معامله آموزش های مربوط به مشتق و اهرم دار در بیتمکس را یاد بگیرید زیرا خیلی مهم است وگرنه سرمایه تان خیلی راحت از دست میرود.در سال گذشته صرافی بیت مکس با مشکلات زیادی روبرو بوده که برای پشت سر گذاشتن آنها نیاز است معاملات زیادی انجام دهد.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fN7vR


با افراد بیشتری آشنا شوید:

محسن عباسپور
محسن عباسپور
کارشناسی ارشد مدیریت مالی | مدرس دانشگاه | تحلیل گر ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده