آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

دفاع قانونی صرافی بایننس در مقابل SEC به تعویق افتاده شد!😮

دفاع قانونی صرافی بایننس در مقابل SEC به تعویق افتاده شد!

به گزارش زوم ارز، با توجه به گزارش‌ها، دفاع قانونی صرافی رمزارز بایننس در مقابل SEC  به دلیل بارش برف سنگین به تعویق افتاده است.

به گزارش جدید رویترز، دفاع قانونی Binance که در ابتدا برنامه‌ریزی شده بود، تا تاریخ ۲۲ ژانویه به تعویق افتاده است.

بر اساس این گزارش، دفاع قانونی بایننس اصلی‌ترین تمرکز خود را بر چالش اختیارات SEC در نظارت بر صنعت دارایی‌های دیجیتال قرار داده است. علاوه بر این، بایننس ادعا می‌کند که آژانس نظارتی هرگز این موضوع را مطرح نکرده است که شرکت بایننس در فعالیت‌های خود مرتکب کلاهبرداری شده است.

در ژوئن ۲۰۲۳، رگولاتور Binance و مدیر اجرایی سابق آن، چانگ‌پنگ ژائو، به اتهاماتی مانند فروش اوراق بهادار غیرثبت شده، گمراه‌کردن سرمایه‌گذاران درباره پروتکل‌های امنیتی، و بدون اجازه استفاده از وجوه مشتریان، متهم شدند.

در آن زمان، SEC اعلام کرد که بایننس و ژائو “بی‌توجهی آشکار” به قوانین اوراق بهادار را نقض کرده‌اند و باعث شده‌اند تا میلیاردها دلار سود کسب کنند در حالی که وجوه مشتریان در “خطر قابل توجهی” قرار گرفته‌اند.

علاوه بر این، SEC بایننس را به دلایلی مانند دستکاری تجاری – از جمله محروم کردن سرمایه‌گذاران از اطلاعات کلیدی – و نقض نظارت کافی بر پلتفرم خود متهم کرده است.

قبلاً، روستین بهنام، رئیس CTFC، اعلام کرده بود که ژائو به خاطر جرایم خود به مدتی در زندان سپری خواهد کرد. به‌گفته بهنام، ژائو هم از جنبه‌های جنایی و هم مدنی به دلیل ارسال پیام خود مورد ضربه قرار خواهد گرفت.

در نوامبر ۲۰۲۳، ژائو همچنین به اتهام عدم رعایت پروتکل‌های ضد پول‌شویی به وزارت دادگستری (DOJ)، در آن زمان با استعفا از سمت صدراجرایی بایننس، توافق کرد در حالی که خود شرکت توافق کرد تا جریمه عظیمی به ارزش ۴.۳ میلیارد دلار پرداخت کند.

 


منبع : dailyhodl.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده