لایت فارکس

بایننس دو دفتر جدید در برزیل بازگشایی کرد

حذف دو توکن مرتبط با XRP توسط بایننس

بایننس دو دفتر جدید در برزیل بازگشایی کرد

صرافی رمز ارز بایننس با هدف ورود به بازار رمز ارز نوظهور برزیل و حضور بیش از ۳۴.۵ میلیون کاربر رمز ارزی در این کشور، دو دفتر جدید در این کشور بازگشایی کرد.

به گزارش زوم ارز و بر اساس بیانیه‌ی روز ۳ اکتبر، تاکنون بایننس دفترهایی در سائوپائولو و ریو د ژانیرو بازگشایی کرده است و خواستار جذب ۱۵۰ کارمند برای فعالیت‌های این شرکت در برزیل است.

در این بیانیه آمده است: این صرافی، فعالیت‌های خود را به طور کامل با قوانین برزیل سازگار خواهد کرد و باور دارد که قانون‌گذاری، تنها راه برای رشد و دستیابی به پذیرش عموم مردم و فراهم آمدن امکان بهره‌وری از مزایای رمز ارزها و بلاکچین برای افراد بیشتر، برای صنعت ارزهای دیجیتال است.

بایننس اعلام کرد که از زمان بازدید ژائو از برزیل در ماه مارچ، این صرافی در حال کار بر روی گسترش خود در این ناحیه بوده است و مقیاس تیم متمرکز خود بر روی این کشور را دوبرابر کرده است.

همچنین در ماه سپتامبر، بایننس از تعدادی کارگاه رمز ارز و بلاکچین برای نهادهای قانونی در برزیل و آرژانتین، جهت کمک به شناسایی و مبارزه با جرائم رمز ارزی توسط این نهادها میزبانی کرد و اشاره کرد که می‌تواند رابطه‌ی مطلوبی با قانون‌گذاران آمریکای لاتین داشته باشد.

این شرکت، پس از جرقه‌ی بررسی‌ها و بازدیدهای قانون‌گذاران از سوی چند نهاد دولتی در سال ۲۰۲۱، تمرکز خود بر همکاری با قانون‌گذاران را افزایش داده است.

اخیرا Chainalysis، کشور برزیل را در شاخص پذیرش جهانی رمز ارز سال ۲۰۲۲، در رتبه‌ی هفتم قرار داده است.

این موسسه، برزیل را تنها دو رتبه پایین‌تر از آمریکا و پنج رتبه بالاتر از آرژانتین نهاده است.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده