آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش رشد شبکه لایتنینگ بایننس، به چهاردهمین گره بزرگ تبدیل شد

افزایش رشد شبکه لایتنینگ بایننس، به چهاردهمین گره بزرگ تبدیل شد

افزایش رشد شبکه لایتنینگ بایننس، به چهاردهمین گره بزرگ تبدیل شد

به گزارش زوم ارز،

اخیراً، کالین وو، گزارشگر برجسته چینی، تحولات قابل توجهی در رابطه با مشارکت بایننس در شبکه لایتنینگ بیت کوین به اشتراک گذاشت.

در توییت، وو به اطلاعاتی از Amboss Space، ابزار کاوشگر شبکه رعد و برق اشاره کرد. بر اساس این گزارش، گره های لایتنینگ بیت کوین بایننس افزایش قابل توجهی در رشد تجربه کرده اند.

طی هفته گذشته، تعداد کانال های عمومی شبکه لایتنینگ بایننس از ۷ به ۳۳ افزایش یافت. به طور همزمان، ظرفیت این کانال ها افزایش قابل توجهی داشته است. از ۳۶ بیت کوین (BTC) به ۷۷.۷۳ بیت کوین افزایش یافت.

طبق گفته های Amboss، گره های لایتنینگ بیت کوین Binance رشد سریعی را آغاز کردند. در هفته گذشته تعداد کانال های عمومی شبکه لایتنینگ بایننس از ۷ به ۳۳ و ظرفیت از ۳۶ بیت کوین به ۷۷.۷۳ بیت کوین افزایش یافت. در حال حاضر، ظرفیت شبکه لایتنینگ بیت کوین…

— Wu Blockchain (@WuBlockchain) 26 اوت ۲۰۲۳

قابل توجه، این افزایش ظرفیت، جایگاه بایننس را در اکوسیستم شبکه لایتنینگ بیت کوین تقویت کرده است. بایننس اکنون جایگاه چهاردهمین گره بزرگ را از نظر ظرفیت شبکه لایتنینگ دارد. ظرفیت کلی شبکه ۴۸۵۹.۳۷ BTC است.

علاوه بر این، توسعه مشارکت فعال و سرمایه‌گذاری بایننس در شبکه لایتنینگ را به نمایش می‌گذارد. این امر نقش آن را در گسترش راه حل مقیاس بندی لایه ۲ برای تراکنش های بیت کوین تقویت می کند.

 

در همین حال، بینش‌های بیشتر از Amboss Space زمینه بیشتری برای این رشد فراهم کرد. این شبکه به طور کلی دارای ۱۷۹۴۹ گره و ۷۳۳۵۹ کانال است. اندازه کانال از ۱۴ بیت کوین تا ۱۱۰۰ ساتوشی متغیر است. همچنین دارای میانگین ۶۶۳۶۷۷۸ ساتوشی و میانه آن ۲۰۰۰۰۰۰ ساتوشی است. کارمزد تراکنش ۱۱-۸-۸ ساتوشی در هر بایت مجازی است.

با بررسی معیارهای رشد خاص Binance، داده‌های Amboss Space گسترش آن را نشان داد. ظرفیت کل بایننس اکنون به ۷۷۷۳۰۰۰۰۰۰ ساتوشی رسیده است. این نشان دهنده افزایش ۶۹ درصدی است. تعداد کانال هایی که بایننس ایجاد کرده است ۱۷۵ درصد افزایش یافته و به ۳۳ کانال رسیده است.

همچنین بزرگترین کانال دارای ظرفیت ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ساتوشی است در حالی که کوچکترین کانال ۱۶,۰۰۰,۰۰۰ ساتوشی است. اندازه متوسط ​​کانال ۲۳۵,۵۴۵,۴۵۵ ساتوشی است و اندازه متوسط ​​کانال ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ساتوشی است.


منبع: coinedition.com

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده