لایت فارکس

CZ می‌گوید بایننس در قوانین ایالات متحده «خیلی جلوتر از بازی» است

CZ می‌گوید بایننس در قوانین ایالات متحده «خیلی جلوتر از بازی» است

CZ می‌گوید بایننس در قوانین ایالات متحده «خیلی جلوتر از بازی» است

به گزارش زوم ارز، مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو، که بیشتر با حروف اول CZ شناخته می شود، از طوفان اخیر نظارت های نظارتی و رسانه ای که شرکتش را هدف گرفته است، نمی ترسد. در عوض، او فرصتی را برای بایننس می‌بیند تا شایستگی‌های خود را در مواجهه با آنچه که او می‌گوید FUD است، اثبات کند.

در یک رویداد فضایی توییتر در روز جمعه، CZ منتقدان بایننس را متهم کرد که تلاش می‌کنند شرکت او را شبیه به FTX، صرافی شکست خورده ارزهای دیجیتال که توسط CZ اداره می‌شود، نشان دهند. رقیب سابق سام بنکمن-فرید، در میان مشکلات حقوقی مداوم. علیرغم ترس، عدم اطمینان و شک گسترده (FUD)، CZ می‌گوید که بایننس تنها با حفظ پایگاه کاربران و سهم بازار بزرگ خود، قدرت خود را ثابت کرده است.

“فکر می‌کنم ما امروز شرکت بسیار قوی‌تری نسبت به دو سال پیش هستیم، فکر می‌کنم” CZ و افزود که Binance “خیلی جلوتر از بازی از نظر انطباق با مقررات.”

دفاعیات cz. در شکایت، SEC ادعا می‌کند که میلیون‌ها وجوه شرکت بین شرکت‌های متعلق به CZ در آنچه آژانس می‌گوید یک طرح معاملاتی wash است جابه‌جا شده است. SEC همچنین بایننس را به فعالیت به عنوان یک بورس اوراق بهادار بدون مجوز و فعالیت غیرقانونی در ایالات متحده متهم کرد

شکایت SEC تنها تنظیم کننده ای نیست که بایننس را هدف قرار می دهد. در ۲۷ مارس، کمیسیون تجارت کالاها و معاملات آتی ایالات متحده از بایننس به دلیل آنچه که ادعا می کند قوانین تجارت و مشتقات ایالات متحده را نقض می کند، شکایت کرد. این شرکت همچنین در کانادا، استرالیا و فرانسه در مورد موارد مشکوک به نقض مقررات.

اگرچه CZ در ادعای این که بایننس بزرگترین صرافی جهان باقی مانده است، حق دارد، اما این دعاوی حقوقی تاثیر خود را گذاشته است. در هفته پس از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار، بایننس ایالات متحده شاهد کاهش سهم بازار خود ۷۸%، و کاهش کل حجم معاملات در خود بایننس ۵۲% بود.

با وجود این، CZ لحن مطمئنی در بیان اینکه چگونه او همچنان بهبودهایی را در چشم‌انداز نظارتی گسترده‌تر برای ارزهای دیجیتال در سطح جهانی می‌بیند، نشان داد، که به گفته او می‌تواند برخی از فشارهای نزولی را که بر بازار وارد می‌کند کاهش دهد.

او اشاره کرد که تحولات نظارتی “مثبتی” در تعدادی از کشورهای جهان وجود دارد و به فرانسه، هنگ کنگ اشاره کرد. ، و ژاپن، در میان دیگران. با عطف به ایالات متحده، CZ به تصمیمات اخیر دادگاه در مورد آزمایشگاه های ریپل و مدیر دارایی Grayscale به عنوان موارد مثبت اشاره کرد. تغییرات برای صنعت

CZ گفت که نظر او این است که مشارکت دادگاه‌ها در تصمیم‌گیری درباره سؤالات نظارتی “کمی غیرضروری” است، اما افزود که ارتباط بیشتر با مقامات ایالات متحده منجر به تغییراتی در نحوه برخورد قانون‌گذاران با ارزهای دیجیتال می‌شود.
CZ با اذعان به شکایت علیه Binance گفت: “من فکر می کنم در حال حاضر، احساس می شود در مقررات رمزنگاری شفافیت وجود ندارد، و آنها فقط در حال اجرای قوانین هستند، که کمی ناراحت کننده است.” از جمله اقدامات اجرایی “امیدوارم با ارتباط و همکاری، همه چیز بهتر پیش برود.”


منبع: decrypt.co

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسس کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده