آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بایننس در فیلیپین با ممنوعیت احتمالی مواجه است!

بایننس در فیلیپین با ممنوعیت احتمالی مواجه است!

به گزارش زوم ارز، در اواخر نوامبر، مقامات مالی فیلیپین اعلام کردند که Binance، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، بدون مجوز مناسب در این کشور فعالیت می‌کند. آنها به طور قاطع اعلام کردند که Binance مجاز به فروش و ارائه اوراق بهادار در فیلیپین نیست و هشدار دادند که شهروندان از استفاده از این پلتفرم خودداری کنند. مقامات محدودیت‌هایی را تعیین کردند و اعلام کردند که اگر Binance تا پایان فوریه مشکل را برطرف نکند، عملیات آن در فیلیپین متوقف خواهد شد.

مهلت چهره بایننس در اطلاعیه فیلیپین

به نزدیکی موعد مقرر، SEC فیلیپین در حال بررسی نتایج ممکن ممنوعیت فعالیت‌های Binance است. این ارزیابی شامل ملاحظاتی درباره جنبه‌های حسابداری فیلیپینی است. سخنگوی SEC اعلام کرده است که آنها در حال همکاری با سایر سازمان‌های دولتی برای ایجاد روشی برای محدود کردن فعالیت‌های نهادهای ثبت نشده در فیلیپین هستند.

با نزدیک شدن به موعد مقرر، Binance به طور کلی به نگرانی‌های نظارتی پاسخ نداده است. این عدم ارتباط، جامعه ارزهای دیجیتال فیلیپین را در مورد اینکه آیا SEC به تهدید خود برای مسدود کردن Binance عمل خواهد کرد یا آن را تمدید خواهد کرد، نامعلوم نگه می‌دارد. لوئیس بوئناونتورا، دستیار معاون رئیس جمهور در GCash و یکی از بنیانگذاران بلوم ایکس، یک پلتفرم مبادلات رمزنگاری در فیلیپین، از عدم شفافیت SEC ناراضیتری خود را بیان کرده است.

این اقدام ممکن است به یک دوره آشفته برای تبادلات منجر شود. در ماه نوامبر، Binance به ارتکاب تخلفات تاریخی در ایالات متحده اعتراف کرد و به نقض قوانین بانکی اعتراف کرد. آنها با پرداخت جریمه ۴.۳ میلیارد دلار توافق کردند. پس از آن، Binance ریچارد تنگ را به عنوان مدیرعامل جدید منصوب کرد. او جایگزین یکی از بنیانگذاران چانگ پنگ ژائو شد که نیز به نقض قوانین بانکی ایالات متحده اعتراف کرد.

تنگ تعهد کرده است که مطابقت با مقررات را در سطح جهانی بهبود خواهد بخشید. با این حال، وضعیت Binance در فیلیپین به عنوان یک آزمون مهم برای رهبری جدید آن در بورس ظاهر شده است. تا کنون، این صرافی به مسائل خاصی که توسط تنظیم کنندگان فیلیپین مطرح شده است، پاسخ نداده است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار Binance را به دلیل استفاده از افراد و نهادهای مختلف برای ارتقای فعالیت‌های خلاف قوانین، مقصر دانستهبله، البته. این مطلب را برای شما بازنویسی می‌کنم:

نزدیک به موعد مقرر، SEC فیلیپین در حال بررسی عواقب ممکن ممنوعیت فعالیت‌های Binance است. این ارزیابی شامل بررسی جنبه‌های حسابداری فیلیپینی درباره این صرافی می‌شود. سخنگوی SEC اعلام کرده است که آنها در حال همکاری با سایر سازمان‌های دولتی برای ایجاد راهکاری برای محدود کردن فعالیت نهادهای ثبت نشده در فیلیپین هستند.

با نزدیک شدن به موعد مقرر، Binance به طور کلی به نگرانی‌های نظارتی پاسخ نداده است. این عدم ارتباط، جامعه ارزهای دیجیتال فیلیپین را در مورد اینکه آیا SEC به قول خود درباره ممنوعیت یا تمدید فعالیت‌های Binance عمل خواهد کرد، نامعلوم باقی گذاشته است. لوئیس بوئناونتورا، دستیار معاون رئیس جمهور در GCash و یکی از بنیانگذاران بلوم ایکس، یک پلتفرم مبادلات رمزنگاری در فیلیپین، از عدم شفافیت SEC ناراضیتری خود را بیان کرده است.

این اقدام ممکن است به یک دوره آشفتگی در تبادلات منجر شود. در ماه نوامبر، Binance به ارتکاب تخلفات تاریخی در ایالات متحده اعتراف کرد و به نقض قوانین بانکی اعتراف کرد. آنها با پرداخت جریمه ۴.۳ میلیارد دلار توافق کردند. سپس، Binance ریچارد تنگ را به عنوان مدیرعامل جدید منصوب کرد. او جایگزین یکی از بنیانگذاران چانگ پنگ ژائو شد که نیز به نقض قوانین بانکی ایالات متحده اعتراف کرد.

تنگ تعهد کرده است که مطابقت با مقررات را به مراتب بیشتر کند. با این حال، وضعیت Binance در فیلیپین به عنوان آزمونی مهم برای رهبری جدید آن در بورس ظاهر شده است. تاکنون، این صرافی به مسائل خاصی که توسط نظام‌های تنظیمی فیلیپین مطرح شده است پاسخ نداده است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار معتقد است که Binance با استفاده از افراد و نهادهای مختلف برای ار

عدم قطعیت و تاثیر بالقوه

آژانسی که درخواست متوقف کردن نمایش تبلیغات بایننس را برای کاربران فیلیپینی از غول‌های فناوری مانند گوگل و متا (فیسبوک) کرد، درخواستی داده است که در برابر بایننس تحریمات اعمال شود. کلوین لی، رئیس SEC، در ماه دسامبر اعلام کرده بود که ممنوعیت مبادلات با بایننس در سه ماه پس از صدور هشدار در تاریخ ۲۹ نوامبر اعمال خواهد شد، اما احتمال تمدید آن را رد نکرده بود.

در صورت اعمال این ممنوعیت، جامعه ارزهای دیجیتال فیلیپینی تأثیر آن را در تاریخ ۲۹ فوریه پیش‌بینی می‌کند. برخی افراد، از جمله وکیل رافائل پادیلا، استدلال کرده‌اند که مقامات قانونی نمی‌توانند بدون صدور حکم دادگاه، تعلیق فعالیت یک صرافی را اعمال کنند. با این حال، هیچ اعلامیه جدیدی از طرف SEC یا کمیسیون ملی ارتباطات فیلیپین درباره احتمال ممنوعیت وجود ندارد.

ورود بایننس به فیلیپین در سال ۲۰۱۹ با هدف توسعه بازار ارزهای رمزنگاری شده محلی، یک تحول در صنعت ارزهای دیجیتال به ارمغان آورد. بایننس به عنوان اولین صرافی Peer-to-Peer خود در فیلیپین، تراکنش‌های به ارزش یک میلیون دلار را ثبت کرد. این پلتفرم نسبت به صرافی‌های محلی، کارمزد تراکنش کمتری را ارائه می‌دهد و تقاضای بالایی برای معاملات ارزهای دیجیتال با قیمت مناسب در میان کاربران فیلیپینی ایجاد کرده است.

مسائل ناظری بین بایننس و مقامات فیلیپین هنوز حل نشده‌اند و برای آینده فعالیت صرافی در این کشور، ابهام ایجاد کرده‌اند. با نزدیک شدن به مهلت تعیین شده، سهامداران منتظر تحولات بیشتر در مورد بایننس و نهادهای نظارتی هستند تا وضعیت و پیامدهای احتمالی آن برای جامعه ارزهای دیجیتال فیلیپینی را روشن کنند.


منبع: cryptopolitan.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده