لایت فارکس

بایننس تصمیم گرفت شعبه ایالات متحده خود را در میان چالش های نظارتی ببندد

بایننس تصمیم گرفت شعبه ایالات متحده خود را در میان چالش های نظارتی ببندد

بایننس تصمیم گرفت شعبه ایالات متحده خود را در میان چالش های نظارتی ببندد

در میان تشدید بررسی‌ها از سوی نهادهای نظارتی ایالات متحده، بایننس، صرافی مشهور جهانی رمزارز، تصمیم گرفت شعبه آمریکایی خود Binance.US را به عنوان اقدامی برای محافظت از سرمایه‌گذاری‌های جهانی خود تعطیل کند.

طبق منابعی که اطلاعات را به The Information انتقال دادند، جلسه مهمی برگزار شد که اعضای هیئت مدیره Binance.US در مورد امکان انحلال شرکت بحث کردند. این مناظره اما بدون اجماع پایان یافت. یکی از چهره های برجسته مخالف این حرکت، برایان شرودر، مدیرعامل Binance.US بود. Changpeng “CZ” Zhao، بنیانگذار بایننس، جایگاه قابل توجهی در هیئت مدیره Binance.US به عنوان رئیس آن دارد.

عملیات جهانی بایننس در زمان‌های اخیر از چالش‌ها مصون نبوده است. نکته قابل توجه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اقدامات قانونی را علیه بایننس، همتای آمریکایی آن Binance.US و ژائو آغاز کرد. SEC ادعا می کند که این نهادها به عنوان یک بورس اوراق بهادار بدون مجوز فعالیت می کردند.

با تشدید مشکلات این غول رمزنگاری، در ماه مارس، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) شکایتی را علیه بایننس و بنیانگذار آن، ژائو آغاز کرد. موضوع اصلی اختلاف این است که بایننس عمداً محصولات مشتقات رمزنگاری غیرقانونی را به مشتریان آمریکایی ارائه کرده است.

براساس گزارش‌ها، برای رسیدگی به این تقابل‌های حقوقی چندوجهی، بایننس به عنوان بخشی از استراتژی گسترده‌تر خود، کاهش قابل توجهی از کارکنان خود انجام داده است.

نتیجه گیری

تفکر بایننس برای تعطیل کردن عملیات خود در ایالات متحده بر پیچیدگی‌ها و چالش‌هایی که شرکت‌های ارزهای دیجیتال جهانی در جهت‌یابی به یک چشم‌انداز نظارتی در حال تحول با آن‌ها مواجه هستند، تأکید می‌کند. آینده صنعت احتمالاً به توانایی چنین نهادهایی برای انطباق و کار در این چارچوب های در حال تغییر بستگی دارد.


منبع: blockchainreporter.net

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده