لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

مشکلات بایننس کوین (BNB) با افزایش ترس از انحلال ادامه دارد

مشکلات بایننس کوین (BNB) با افزایش ترس از انحلال ادامه دارد

مشکلات بایننس کوین (BNB) با افزایش ترس از انحلال ادامه دارد

به گزارش زوم ارز،

فشار بر بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان همچنان رو به افزایش است که می‌توان آن را از طریق عملکرد دارایی اصلی آن، بایننس کوین (BNB) مشاهده کرد. ادامه نزول BNB گمانه‌زنی‌هایی دارد مبنی بر اینکه انحلال بزرگ‌تری می‌تواند در افق باشد.

رسانه‌های اجتماعی کریپتو به کاهش مداوم قیمت‌های BNB واکنش نشان می‌دهند و این نظریه را مطرح می‌کنند که صرافی ممکن است شروع به انحلال دارایی‌های BTC خود برای حفظ آن کند.

BNB بایننس دوباره عقب نشینی می کند

این روزها اخبار بایننس به ندرت خوب است. در ۲۱ آگوست، صرافی اعلام کرد که برداشت های فیات را در اروپا محدود می کند، با استناد به مسائل مربوط به نقل و انتقالات منطقه واحد پرداخت یورو (SEPA).

در نتیجه، ارزش توکن BNB آن حتی بیشتر کاهش یافته است.

BNB، که همچنان چهارمین دارایی بزرگ ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار است، ۳ درصد دیگر در روز کاهش یافته است. این کاهش دارایی را برای اولین بار از ژوئن ۲۰۲۲ به زیر ۲۱۰ دلار رسانده است. علاوه بر این، از زمانی که SEC در ژوئن از Binance و مدیر عامل آن شکایت کرد، BNB اکنون ۳۲ درصد از دست داده است.

نمودار قیمت بایننس کوین BNB. منبع: BeInCrypto

تحلیلگران صنعت کریپتو از تکرار فروپاشی توکن FTX FTT در ماه نوامبر بیم دارند که باعث ایجاد یک آبشار از فجایع در سراسر صنعت شد.

تحلیلگر رمزنگاری «@sunnydecree» به ۷۱۰۰۰ دنبال کننده X خود گفت که ارزش بازار ۳۲ میلیارد دلاری BNB معادل تقریباً ۱.۲ میلیون BTC است:

“اگر ارزش BNB کاهش یابد، بایننس ممکن است بیت کوین را نقد کند تا از قیمت BNB پشتیبانی کند. این استراتژی تا زمانی که نباشد پایدار است. اگر شکست بخورد، می‌توانیم وضعیتی را ببینیم که یادآور FTX است اما بزرگ‌تر شده است.»

به‌روز باشید و از پیش‌بینی‌های قیمت BNB BeInCrypto مطلع باشید.

مایک آلفرد، سرمایه‌گذار، نگرانی‌های خود را تکرار کرد و اظهار داشت: «همانطور که BNB پیش می‌رود، بایننس نیز پیش می‌رود. و BNB بیمار به نظر می رسد. BUSD در حال حاضر در آب مرده است. اگر BNB کمتر از ۲۰۰ دلار بشکند، ممکن است به سرعت از بین برود.”

آدام کوکران، شریک CEHV، که اخیراً ترس، عدم اطمینان و شک مبادله ای (FUD) زیادی را دامن زده و منتشر کرده است، گفت:

“تاکنون به نظر می‌رسد بایننس در تلاش است تا این مورد را در بخش‌های بسیار کوچک حذف کند تا از انحلال بزرگ جلوگیری کند، اما مردم به BNB برای آزمایش بیشتر آن فشار می‌آورند.”

ترس های FTX هنوز تازه است

در حال حاضر، به نظر می رسد FUD زیادی وجود دارد، اما حافظه FTX هنوز برای بسیاری تازه است. برای در نظر گرفتن همه چیز، BNB سه سال پیش این بار فقط با ۲۲ دلار معامله می شد.

علاوه بر این، دارایی کمتر از ۷۰ درصد از بالاترین رکورد خود عقب نشینی کرده است. در مقایسه، بیشتر توکن‌های DeFi بیش از ۹۰ درصد نسبت به اوج قیمت خود پایین‌تر هستند.

با این حال، این مسئله همچنان باقی است که BNB به شدت با Binance و اکثر محصولات DeFi آن در هم تنیده است، بنابراین توجه به آن ممکن است ایده بدی نباشد.

علاوه بر این، بایننس همچنان دشمن شماره یک تنظیم‌کننده‌های جهانی است، زیرا پرونده‌های قضایی در حال انباشته شدن هستند.


منبع: beincrypto. com

حامد محمدی فر
حامد محمدی فر
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده