آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بایننس ادعا می کند که در بیش از ۱۰۰ کشور فعالیت می کند اما فقط ۴۵ کشور را فاش می کند

بایننس ادعا می کند که در بیش از ۱۰۰ کشور فعالیت می کند اما فقط ۴۵ کشور را فاش می کند

ادعا بایننس: در بیش از ۱۰۰ کشور فعالیت دارد اما فقط ۴۵ کشور را فاش کرده است.

به گزارش زوم ارز، بایننس ظاهراً در حال فروش واحد تجاری خود در روسیه به یک نهاد تازه تاسیس به نام CommEX است – فرآیندی که ممکن است تا یک سال طول بکشد. در بیانیه مطبوعاتی اعلام این تصمیم، نوح پرلمن، مدیر ارشد انطباق بایننس، اظهار داشت که این شرکت قصد دارد “انرژی خود را بر بیش از ۱۰۰ کشور دیگر که در آنها فعالیت می کنیم متمرکز کند.”

این ادعایی است که بایننس در جاهای دیگر نیز مطرح می‌کند، برای مثال، در صفحه «کشورها و مناطق» در وب‌سایت خود.

به‌طور گیج‌کننده، صفحه مورد نظر «بیش از ۱۰۰ کشور» را فهرست نمی‌کند، فقط ۴۵ کشور را فهرست می‌کند. همچنین به فهرست روسیه، علی‌رغم فروش آگهی، ادامه می‌دهد و از هم جدا می‌شود. اوکراین به دو کشور مجزا تبدیل می شود: یکی «روسی» و دیگری «اوکراینی». فهرست ۴۵ نامی اروپا را نیز یک ملت می داند.

این فهرست همچنین دارای کشورهایی است که فعالیت‌های بایننس اخیراً تحت نظارت بیشتری قرار گرفته است، مانند فرانسه، جایی که بنا بر گزارش‌ها، دفاتر آن توسط مقامات پولشویی مورد حمله قرار گرفته است.

بازوی فرانسوی Binance می‌گوید حمله به پولشویی یک “اجبار قانونی” است

همچنین استرالیا را فهرست می‌کند، جایی که این شرکت قبلاً مجوز مشتقات خود را از دست داده است. با وجود قربانی کردن این مجوز، همچنان توسط کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC) مورد حمله قرار گرفت.

نقش بایننس در سرتاسر جهان تحت نظارت فزاینده ای قرار گرفته است زیرا با تهدیدات حقوقی چند وجهی مواجه است. در ایالات متحده، در حال حاضر با چالش های قانونی از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون معاملات آتی کالا مواجه است. بنا به گزارش،دادستان نیز آماده اند تا این شرکت را به جرم رفتار مجرمانه متهم کنند.

سرنوشت صرافی بایننس به تحقیقات پولشویی ایالات متحده وابسته است

Protos برای تعیین اینکه دقیقاً در کدام کشورهای فهرست نشده فعالیت می‌کند، با Binance تماس گرفته است، و اگر مناطق باقی‌مانده را فاش کند، این قطعه را به‌روزرسانی می‌کنیم.


منبع: protos.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده