آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

فهرست پیگیری جدید در بایننس: Beta Finance، BarnBridge، Waltonchain و NEM 

فهرست پیگیری جدید در بایننس: Beta Finance، BarnBridge، Waltonchain و NEM

فهرست پیگیری جدید در بایننس: Beta Finance، BarnBridge، Waltonchain و NEM

به گزارش زوم ارز، صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال بایننس افزودن چهار آلتکوین جدید را به لیست پیگیری خود اعلام کرده است: Beta Finance (BETA)، BarnBridge (BOND)، Waltonchain (WTC) و NEM (XEM). با این حال، اگر این آلت‌کوین‌ها نتوانند استانداردهای فهرست Binance را برآورده کنند، از فهرست حذف خواهند شد.

Beta Finance، BarnBridge، Waltonchain و NEM در معرض خطر حذف از فهرست

Binance، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات، Beta Finance، BarnBridge، Waltonchain و NEM را به لیست پیگیری خود اضافه کرده است.

آلت‌کوین‌های اضافه‌شده به فهرست پیگیری صرافی عموماً نوسان‌تر هستند و در مقایسه با سایر آلت‌کوین‌ها خطرات بیشتری دارند. هر آلتکوین موجود در لیست به دقت نظارت می‌شود و در صورت عدم رعایت استانداردهای فهرست Binance از فهرست حذف می‌شود.

حذف شدن از فهرست صرافی‌های ارزهای رمزنگاری شده بزرگ مانند Binance به معنای کنار گذاشته شدن از یک جامعه سرمایه‌گذار بزرگ است. همانطور که انتظار می رفت، چنین حرکتی فشار فروش را بر قیمت آلتکوین حذف شده وارد می کند.

سرمایه گذاران باید تست های ویژه ای را برای تجارت BETA، BOND، WTC و XEM بگذرانند

در همین حال، سرمایه‌گذاران باید هر ۹۰ روز یک‌بار آزمایش‌های مربوطه را بر روی پلتفرم‌های بایننس اسپات و/یا بایننس مارجین پشت سر بگذارند و شرایط استفاده را بپذیرند تا بتا، BOND، WTC، و XEM را در فهرست پیگیری بایننس معامله کنند. این آزمایش‌ها برای اطمینان از آگاهی کاربران از خطرات قبل از معامله آلت‌کوین‌های فهرست‌شده انجام می‌شود.

کاربران همچنان می‌توانند به صفحات معاملاتی بایننس Spot و بایننس مارجین مربوطه و همچنین صفحه نمای کلی بازار برای این آلت‌کوین‌ها دسترسی داشته باشند، اما هر صفحه جزئیات شامل یک هشدار خطر است.


منبع: en.coin-turk.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده