آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هشدار سرمایه‌گذار میلیاردر درباره چالش‌های اقتصادی آمریکا

هشدار، سراغ این ایردراپ نروید

هشدار سرمایه‌گذار میلیاردر درباره چالش‌های اقتصادی آمریکا

کل بدهی عمومی معوق در ترازنامه آمریکا افزایش قابل توجهی را تجربه می کند.

طبق به‌روزرسانی‌های اخیر از پلتفرم FiscalData دولت، بدهی این کشور طی چهار روز ۵۷.۲ میلیارد دلار افزایش یافته است.

با گذشتن از مرز ۳۲ تریلیون دلار در ۱۶ ژوئن، بدهی ایالات متحده تا ۲۰ جولای ۵۹۰ میلیارد دلار دیگر افزایش یافته است.

در مصاحبه اخیردر تلویزیون بلومبرگ، سرمایه‌گذار میلیاردر دیوید روبنشتاین نظرات خود را بیان کرد که مدیریت انبوه بدهی‌های رو به افزایش تنها از طریق تورم قابل دستیابی است.

با این حال، او همچنین تاکید کرد که این رویکرد می‌تواند شکاف نابرابری درآمدی آمریکا را تشدید کند.

روبنشتاین اشاره کرد که کل بدهی ایالات متحده زمانی که در دوران ریاست جمهوری کارتر کاخ سفید را ترک کرد، نسبتاً کم و کمتر از یک تریلیون دلار یا تقریباً ۸۰۰ میلیارد دلار بود. امروز، تقریباً ۳۲ تریلیون دلار است که علاوه بر افزایش راه خروج از این بار بدهی، گزینه های محدودی را باقی می گذارد.

او ایده کاهش هزینه‌های دولتی، افزایش قابل توجه مالیات‌ها، جستجوی کمک‌های مالی، یا عدم پرداخت بدهی را به عنوان جایگزین‌های مناسب رد کرد.

به نظر روبنشتاین، این وضعیت اقتصادی زمینه را برای درگیری فزاینده بین ثروتمندان و افراد کم برخوردار فراهم می کند. او تضاد بالقوه ای را بین افراد مسن که عمر طولانی تری دارند پیش بینی می کند. با این حال، او ممکن است با مزایای بازنشستگی ناکافی مواجه شود و نسل‌های جوان‌تر که ممکن است در برابر سخت‌کوشی برای حمایت از جمعیت سالخورده مقاومت کنند.

سرمایه گذار میلیاردر همچنین بر افزایش نابرابری درآمد در ایالات متحده در چند دهه گذشته تأکید کرد و جوهر رویای آمریکایی را تضعیف کرد. او معتقد است که نسل جدیدی از رهبران، هم در دولت و هم در مشاغل، برای هدایت ایده‌های تازه‌ای که می‌توانند آینده کشور را شکل دهند، ضروری است.

روبنشتاین خواستار مشارکت بیشتر نسل های جوان در دولت و فرآیندهای تصمیم گیری شرکتی شد. او پیشنهاد کرد که دیدگاه‌ها و تخصص افراد جوان‌تر، به‌ویژه در زمینه‌هایی مانند هوش مصنوعی، می‌تواند راه‌حل‌های نوآورانه را به روی میز بیاورد.

آینده سلطه اقتصادی آمریکا نامشخص است، زیرا کشورهای دیگری مانند چین و هند در حال عقب نشینی هستند و ممکن است از نظر قدرت اقتصادی از ایالات متحده پیشی بگیرند. روبنشتاین برای حفظ کیفیت زندگی بالاتر برای همه شهروندان، بر اهمیت تقویت رشد اقتصادی، کارایی و توزیع عادلانه ثروت تاکید کرد.

منبع : CryptoNews

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده