آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شبکه بیس دوره آموزشی ۸ هفته ای را برای توسعه دهندگان بلاک چین راه اندازی کرد

شبکه بیس دوره آموزشی ۸ هفته ای را برای توسعه دهندگان بلاک چین راه اندازی کرد

شبکه بیس دوره آموزشی ۸ هفته ای را برای توسعه دهندگان بلاک چین راه اندازی کرد

به گزارش زوم ارز، در ۲۰ اکتبر، تیم پشت شبکه پایه لایه ۲ اتریوم اعلام کرد که یک دوره آموزشی هشت هفته ای برای تبدیل توسعه دهندگان نرم افزار سنتی به توسعه دهندگان بلاک چین راه اندازی می کند. برنامه جدید که “Base Bootcamp” نام دارد، هیچ هزینه ای برای شرکت در آن ندارد. با این حال، برای “مشارکت کنندگان فردی مهندسی نرم افزار سطح متوسط ​​تا ارشد” طراحی شده است و دانش آموزان باید یک درخواست را پر کنند و برای ثبت نام پذیرفته شوند. در این اطلاعیه آمده است که کمتر از ۲۰ دانش آموز در هر “کوهورت” یا کلاس پذیرفته می شوند و تیم از ۲۷ اکتبر پذیرش درخواست ها را متوقف می کند.

در اعلامیه خود، Base ادعا کرد که این برنامه ضروری است زیرا اکثر توسعه دهندگان نرم افزار هنوز نمی دانند چگونه برنامه های Web3 بسازند. آنها اظهار داشتند: «امروزه، کمتر از ۳۰۰۰۰ توسعه‌دهنده onchain در مقایسه با نزدیک به ۳۰ میلیون توسعه‌دهنده نرم‌افزار وجود دارد.» این بدان معناست که تنها ۰.۱٪ از توسعه دهندگان نرم افزار در Web3 کار می کنند.

این تیم در اوایل سال یک برنامه آموزشی آنلاین به نام “Base Camp” منتشر کرد که برای همه آزاد بود. اما آنها به این نتیجه رسیدند که این کافی نیست، زیرا “حفظ شتاب برای یادگیری یک مهارت پیچیده جدید به تنهایی می تواند دشوار باشد.” آنها ادعا می کنند که Base Bootcamp پشتیبانی بیشتری را برای توسعه دهندگانی که نمی خواهند به تنهایی مطالعه کنند ارائه می دهد.

Base Bootcamp هر دانش آموز را با یک مربی که هر هفته با او ملاقات خواهند کرد جفت می کند. همچنین به آنها امکان دسترسی به گروهی از مهندسان Coinbase و Base را می دهد که در ساعات اداری برای پاسخ به سوالات در دسترس خواهند بود. یک سرور خصوصی Discord ایجاد خواهد شد تا به دانش آموزان اجازه دهد تا با یکدیگر و مهندسان پایگاه ارتباط برقرار کنند و تکالیف اضافی داده خواهد شد که توسط اعضای تیم درجه بندی می شوند. در پایان برنامه، دانش آموزان باید برنامه Web3 خود را ایجاد کنند و آن را به سایر دانش آموزان ارائه کنند.

اگرچه این برنامه شهریه دریافت نمی‌کند، اما دانش‌آموزان ملزم به واریز ۱ اتر (ETH) برای اطمینان از اتمام برنامه هستند. تیم مدعی شد که این سپرده پس از فارغ التحصیلی به دانش آموز بازگردانده می شود.

فقدان توسعه دهندگان Web3 واجد شرایط یک مشکل رایج در صنعت گزارش شده است. برخی از مربیان استرالیایی آموزش توسعه وب ۳ در دبیرستان ها را به عنوان ابزاری برای مبارزه با این مشکل پیشنهاد کرده اند. شرکت‌های دیگر سعی کرده‌اند ابزارهایی ایجاد کنند تا توسعه Web3 را ساده‌تر کنند. برای مثال، Circle اخیراً مجموعه‌ای از ابزارها را منتشر کرده است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد قراردادها را با استفاده از روش‌های آشنای Web2 مستقر کنند.


منبع: cointelegraph.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده