آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیش‌بینیBarclays: تغییر سیاست Fed و تأثیر آن بر نرخ بهره

پیش‌بینیBarclays: تغییر سیاست Fed و تأثیر آن بر نرخ بهره

به گزارش زوم ارز، بانک Barclays با ارائه پیش‌بینی‌های جدید، تغییر قابل توجهی در پیش‌بینی سیاست Federal Reserve   ایجاد کرده است. آنها پیش‌بینی می‌کنند که کاهش نرخ بهره در ماه مارس، زودتر از پیش‌بینی قبلی خود در ژوئن آغاز خواهد شد.

اقتصاددانان Barclays توقعات خود را درباره تورم نیز تغییر داده‌اند و پیش‌بینی می‌کنند که نرخ تورم مخارج مصرف شخصی  با نرخ سالانه تعدیل فصلی ۱.۹ درصد در نیمه دوم سال ۲۰۲۴ شروع شده و تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۲.۴ درصد سالانه افزایش یابد.

براساس گزارش بانک، آخرین داده‌های شاخص قیمت تولیدکننده  نشان می‌دهد که قیمت‌ها در حال کاهش هستند. این اطلاعات پیش‌بینی می‌کنند که تورم اصلی PCE در دسامبر ۲۰۲۳، که در تاریخ ۲۶ ژانویه اعلام خواهد شد، به میزان ۰.۱۷ درصد ماهانه (۲.۹ درصد سالانه) خواهد بود.

بنابراین، بانک Barclays نتیجه می‌گیرد که تورم PCE اصلی با نرخ متوسط سالانه تعدیل فصلی ۱.۹٪ در شش ماه آخر سال ۲۰۲۳ در حال اجرا است. این محاسبه نشان می‌دهد که تورم PCE به عنوان تورم ترجیحی توسط Fed شناخته می‌شود و به نزدیکی هدف FOMC است.

با توجه به این تحولات، Barclays پیش‌بینی می‌کند که FOMC در جلسات ماه مارس، نرخ بهره را ۲۵ واحد پایه کاهش خواهد داد. انتظار می‌رود که این پیش‌بینی منجر به کاهش محدوده هدف نرخ جداسازی صندوق‌های فدرال رزرو به ۴.۲۵-۴.۵۰ درصد در پایان سال ۲۰۲۴ و به ۳.۲۵-۳.۵۰ درصد در پایان سال ۲۰۲۵ شود.

 


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده