آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بر اساس گزارش جدید CNBC، خریداران برای خرید ۸ درصد از سهام FTX در استارتاپ هوش مصنوعی Anthropic صف می‌کشند.

بر اساس گزارش جدید CNBC، خریداران برای خرید 8 درصد از سهام FTX در استارتاپ هوش مصنوعی Anthropic صف می‌کشند.

بر اساس گزارش جدید CNBC، خریداران برای خرید ۸ درصد از سهام FTX در استارتاپ هوش مصنوعی Anthropic صف می‌کشند.

به گزارش زوم ارز، بر اساس گزارش جدید CNBC، خریداران برای خرید ۸ درصد از سهام FTX در استارتاپ هوش مصنوعی Anthropic صف می‌کشند.

این سهام در سال ۲۰۲۱ به قیمت ۵۰۰ میلیون دلار خریداری شد – اما در ارزیابی امروزی ۱ میلیارد دلار ارزش دارد.

بخش FTX از شرکت هوش مصنوعی Anthropic برای فروش است و سرمایه‌گذاران جهانی از جمله صندوق‌های ثروت دولتی برای فرصت خرید سهام صف کشیده‌اند. گزارش جدید از CNBC به نقل از منابع ناشناس.

طبق این گزارش، انتظار می‌رود فروش در چند هفته آینده به پایان برسد و درآمد حاصل از آن برای بازپرداخت سرمایه‌گذاران FTX استفاده شود.

وکلای FTX در ژانویه گفتند که صرافی منحل شده انتظار دارد بتواند ۱۰۰٪ ارزش دارایی های مشتریان را در زمان ورشکستگی بازپرداخت کند – واقعیتی که موسس و مدیر عامل سابق سام بانکمن-فرید تلاش کرده است از آن استفاده کند. به نفع او در دفاع از محکومیت بسیار کوتاه‌تر از ۴۰ تا ۵۰ سالی است که دادستان‌های فدرال توصیه می‌کنند.

FTX و Alameda مشترکاً ۸ درصد از سهام رقیب Open-AI Anthropic را به مبلغ ۵۰۰ میلیون دلار در سال ۲۰۲۱ خریداری کردند. امروز ارزش این سهام حدود ۱ میلیارد دلار گزارش شده است. سهام کلاس B دارای حق رأی نیستند.

املاک FTX از دادگاه ورشکستگی نیویورک مجوز فروش سهام را در ماه فوریه دریافت کرد. تلاش قبلی برای فروش سهام در ژوئن ۲۰۲۳، در نهایت پس از ماه‌ها توقف بررسی‌های لازم، شکست خورد.

طبق گزارش CNBC، آنتروپیک به دلیل نگرانی‌های امنیت ملی اجازه هیچ گونه سرمایه‌گذاری از عربستان سعودی را در نظر نخواهد گرفت، اما سرمایه‌گذاری از سایر صندوق‌های ثروت مستقل از جمله موبادالا امارات متحده عربی را رد نکرده است.

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده