آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

مدیر عامل بانک آمریکا درباره کاهش رشد اقتصادی و کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو صحبت می کند

مدیر عامل بانک آمریکا درباره کاهش رشد اقتصادی و کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو صحبت می کند

مدیر عامل بانک آمریکا درباره کاهش رشد اقتصادی و کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو صحبت می کند

به گزارش زوم ارز،

برایان موینیهان، مدیر عامل بانک آمریکا انتظار دارد که اقتصاد ایالات متحده در اواسط سال آینده کاهش یابد. مدیر اجرایی همچنین خاطرنشان کرد که طبق تحقیقات بانک وی، فدرال رزرو کاهش نرخ بهره را از اواسط سال آینده تا نیمه دوم سال آینده آغاز خواهد کرد.

برایان موینیهان رئیس بانک آمریکا درباره اقتصاد ایالات متحده

برایان موینیهان، رئیس و مدیر عامل بانک آمریکا، در مصاحبه ای با فاکس بیزینس در روز چهارشنبه، بینش هایی را در مورد اقتصاد ایالات متحده و کاهش احتمالی نرخ بهره فدرال رزرو به اشتراک گذاشت. موینیهان به تفصیل این موضوع را طبق گفته تیم تحقیقاتی بانک آمریکا توضیح داد:

اقتصاد در اواسط سال ۲۴ کاهش می یابد و به حدود نیم درصد رشد سالانه برای سه ماهه دوم و سوم می رسد، و سپس مسیر خود را به عقب باز می کند. و فدرال رزرو از اواسط سال آینده تا نیمه دوم سال آینده شروع به کاهش نرخ خواهد کرد.

او افزود: «بنابراین این چیز اساسی است، چیزی که فرود نرم نامیده می شود. رئیس بانک آمریکا سپس هشدار داد که یک خطر ژئوپلیتیکی وجود دارد، مانند اینکه تشدید فدرال رزرو بیش از حد پیش رود.

موینیهان در مورد اینکه چگونه افزایش نرخ بهره تصمیم گیری مصرف کننده و کسب و کار را تغییر داده است بحث کرد. فدرال رزرو از مارس سال گذشته تا کنون ۱۱ بار نرخ بهره را افزایش داده است و آن را به بالاترین سطح در ۲۲ سال اخیر رسانده است. علاوه بر این، مدیر اجرایی تاکید کرد که تورم همچنان یک نگرانی است، زیرا گزارش اخیر وزارت کار حاکی از افزایش ۰.۴ درصدی شاخص قیمت مصرف کننده برای کالاهای روزمره، از جمله اقلام ضروری مانند بنزین، مواد غذایی، و اجاره است.

مدیر عامل بانک آمریکا تأکید کرد: «نرخ‌های بهره بالاتر بر حساس‌ترین فعالیت‌ها به نرخ تأثیر می‌گذارد، بنابراین خانه‌ها، و شاهد بودید که درخواست‌های وام مسکن امروز کم بودند، فقط به این دلیل که نرخ بهره بالاتر باعث می‌شود همه عقب‌نشینی کنند و خود را تنظیم کنند. خرید ماشین، همین.» ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا اخیراً نگرانی مشابهی را در مورد نرخ بهره بالا که بر خرید خودرو تأثیر می گذارد، مطرح کرده است.

موینیهان خاطرنشان کرد: “مردم جنبه تجاری را فراموش می‌کنند، نرخ‌های بالاتر از نظر تمایل مردم به وام‌گیری تاثیر زیادی دارد… و بنابراین شرایط وام‌دهی سخت است، و این همان چیزی است که فدرال رزرو می‌خواست به آن برسد.” او نتیجه گرفت:

نکته این است که تمام تأثیرات هر چیزی که در حال وقوع است، مصرف کننده را به کاهش سرعت فعالیت خود سوق داده است. خواه در خرده‌فروشی‌ها رونق پیدا کند، این در مورد تمام کارهایی است که آنها با پول خود انجام می‌دهند.


منبع: news.bitcoin.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده