آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل بیبی دوج babydoge امروز ([month][year])

تنها ۴۸ ساعت تا پایان مهلت شما برای دریافت هدیه ۱۵۰ میلیون بیبی‌دوج!

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از بیبی دوج در خدمت شما هستیم. همچنین می توانید در صفحه قیمت لحظه ای بیبی دوج در پایگاه خبری زوم ارز، قیمت بیبی دوج را مشاهده نمایید.

تحلیل بیبی دوج babydoge امروز ۳ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بیبی دوج babydoge امروز ۳ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ،امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل ارز بیبی دوج در تایم فریم روزانه همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که ناحیه کف کانال صعودی، از دست رفته و در ادامه محدوده باکس سبز را به عنوان حمایت ماژور و کف ترند صعودی مد نظر خود قرار دادیم و گفتیم در صورت کلوز پایین‌تر از این ناحیه، روند این ارز ،نزولی خواهد شد و همانطور که مشاهده می‌کنید ،این اتفاق رخ داده و روند را کاملاً نزولی می‌دانیم.
دوستان در حال حاضر کندل‌های سبز و رشدهایی شاهدش هستیم را، مینور و موقت می‌دانیم و ساختار یک کانال صعودی را تشکیل داده‌اند به این نکته توجه داشته باشید که اگر ناحیه کف کانال مینور از دست برود ،افت قابل توجهی می‌تواند در قیمت این ارز رخ دهد و محدوده حمایتی بعدی نیز در دسترس قرار می‌گیرد.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز،امروز تحلیل ارز پپه pepe هم بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل BABYDOGE امروز 3 اسفند 1402
تحلیل BABYDOGE امروز ۳ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل بیبی دوج babydoge امروز ۲۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بیبی دوج babydoge امروز ۲۶ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ،امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل ارز بیبی دوج در تایم فریم روزانه همراه شما عزیزان هستیم. اگر به یاد داشته باشید خدمتتان عرض کردیم که ناحیه کف کانال صعودی، از دست رفته و در ادامه محدوده باکس سبز را به عنوان حمایت ماژور و کف ترند صعودی مد نظر خود قرار دادیم و گفتیم در صورت کلوز پایین‌تر از این ناحیه، روند این ارز ،نزولی خواهد شد و همانطور که مشاهده می‌کنید ،این اتفاق رخ داده و روند را کاملاً نزولی می‌دانیم.
دوستان در حال حاضر کندل‌های سبز و رشدهایی شاهدش هستیم را، مینور و موقت می‌دانیم و ساختار یک کانال صعودی را تشکیل داده‌اند به این نکته توجه داشته باشید که اگر ناحیه کف کانال مینور از دست برود ،افت قابل توجهی می‌تواند در قیمت این ارز رخ دهد.اما اگر سقف کانال به طرف بالا شکسته شود و تثبیت داشته باشیم, قیمت میتواند رشد خوبی به همراه داشته باشد. دوستان لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل BABYDOGE امروز 26 بهمن 1402
تحلیل BABYDOGE امروز ۲۶ بهمن ۱۴۰۲

 


تحلیل بیبی دوج babydoge امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بیبی دوج babydoge امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز بیبی دوج در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم. اگر به یاد داشته باشید. خدمتتان عرض کردیم که ناحیه کف کانال صعودی از دست رفته و در ادامه پولبک نیز زده شده است و انتظار داریم تا ناحیه باکس سبز شاهد افت قیمت این ارز باشیم. دقیقاً این اتفاق رخ داده است و در ادامه گفتیم که باکس سبز به عنوان یک حمایت مهم و کف ترند صعودی مد نظر قرار دارد و در صورت از دست رفتن آن، روند این ارز در تایم روزانه نزولی خواهد شد.
دوستان در حال حاضر شاهد کلوز پایین‌تر از باکس سبز نیز هستیم و کاملا روند را نزولی اعلام می‌کنیم و انتظار داریم افت بیشتری در قیمت این ارز روی دهد و باکس حمایتی سبز بعدی نیز در دسترس قرار دارد و نکته‌ای که می بایست آن را بدانید این است که کندل‌های سبز فعلی مینور و موقت نیز هستند.دوستان علاوه بر این تحلیل میتوانید تحلیل ارز pepe را در صفحه مربوطه مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل BABYDOGE امروز 12 بهمن 1402
تحلیل BABYDOGE امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل بیبی دوج babydoge امروز ۲۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بیبی دوج babydoge امروز ۲۱ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز بیب دوج در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم. همانطور که مشاهده می‌کنید ناحیه کف کانال صعودی از دست رفته و در ادامه خط سبز نیز که به عنوان یک حمایت مهم مد نظر ما قرار داشته بریک و شاهد کلوز پایین‌تر از آن هستیم و بعد از آن پولبک هم به ترند لاین صعودی زده شده است که می‌توان نتیجه گرفت، روند این ارز نزولی شده است.
زوم ارزی‌های عزیز حمایت بعدی که می‌توان برایش در نظر گرفت، محدوده باکس سبز می‌باشد. که آن هم یک ناحیه مهم و معتبر است و این نکته مهم را می بایست خدمتتان عرض کرد که در نواحی حمایتی انتظار داریم که، الگوهای بازگشتی و صعودی شکل بگیرند و در صورت مشاهده آنها انتظار داریم قیمت رشد پیدا کند. زوم ارزی های عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل BABYDOGE امروز 28 دی 1402
تحلیل BABYDOGE امروز ۲۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل بیبی دوج babydoge امروز ۲۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بیبی دوج babydoge امروز ۲۱ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه ،مثل هر هفته با تحلیل ارز بیبی دوج در تایم فریم روزانه کنارتان هستیم ،اگر به یاد داشته باشید هفته گذشته خدمتتان عرض کردیم که ،اگر در حوالی کف کانال صعودی الگوهای صعودی شکل بگیرد ،انتظار این را داریم که مجدد قیمت این ارز رشد پیدا کند اما همانطور که مشاهده می‌کنید ناحیه کف بریک و از دست رفته است.
زوم ارزی های عزیز می‌بایست خدمتتان عرض کنم که در حال حاضر، روند این ارز به نزولی تغییر کرده است و در ادامه به تایم تایم ۴ ساعته رفته ایم و در آنجا روند نزولی نمایان می‌باشد ،نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که، ناحیه باکس سبز به عنوان یک حمایت ماژور مد نظر ما قرار دارد و اگر در تایم فریم روزانه الگوهای صعودی در این محدوده شکل بگیرند ،انتظار رشد قیمت این ارز را داریم. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل BABYDOGE امروز 21 دی 1402
تحلیل BABYDOGE امروز ۲۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل بیبی دوج babydoge امروز ۱۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بیبی دوج babydoge امروز ۱۴ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ، امیدوارم که سلامت باشید، این ارز را در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم ،همانطور که مشاهده می‌کنید با تشکیل کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی ، دارای یک روند صعودی بوده که به دنبال آن ما نیز یک کانال صعودی رسم کرده‌ایم ،اخیراً قیمت به ناحیه سقف کانال صعودی برخورد کرده و البته تریپوش سقف هم داشته‌ایم و انتظار داشتیم که موج اصلاحی آغاز گردد ،که دقیقاً آنچه که تحلیلمان بوده رخ داده است.
در حال حاضر همچنان خط سبز و کف کانال صعودی به عنوان حمایت‌های معتبر مد نظر ما قرار دارند و اگر در این نواحی الگوهای صعودی را ببینیم، انتظار رشد مجدد در این ارز را داریم و می‌تواند تا ناحیه خط مشکی و در نهایت سقف کانال نیز ادامه داشته باشد.
دوستان عزیز لطفا با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید،موفق و پرسود باشید.

تحلیل BABYDOGE امروز 14 دی 1402
تحلیل BABYDOGE امروز ۱۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل بیبی دوج babydoge امروز ۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بیبی دوج babydoge امروز ۷ دی ۱۴۰۲

عرض سلام و وقت بخیر دارم خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدواریم که حالتون خوب باشد، با تحلیل ارز بیبی دوج همراهتان هستیم این از در تایم فریم روزانه بعد از برخورد با ناحیه مقاومتی خط مشکی( بر اساس اندازه گبری تریدبنگ رنج گذشته به دشت آمده است ) ، تا ناحیه خط سبز که به عنوان حمایت مدنظر قرار داده بودیم شروع به اصلاح کرده است.
اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید ، متوجه می‌شوید که اخیراً بین خط سبز و خط مشکی دارای یک تریدینگ رنج هستیم و انتظار داریم که در حال حاضر قیمت بین آن دو ناحیه به صورت رنج نوسان کند.
نکته بسیار مهمی که می‌بایست خدمتتان عرض کنیم این است که، تا زمانی که ترند لاین صعودی حفظ شود روند اصلی این ارز صعودی می‌باشد.

دوستان عزیز موفق پر سود باشید و با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید.

تحلیل BABYDOGE امروز 7 دی 1402
تحلیل BABYDOGE امروز ۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل بیبی دوج babydoge امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بیبی دوج babydoge امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۲

وقتتون بخیر زوم ارزی‌های عزیز عرض بیبی دوج در تایم فریم روزانه مورد تحلیل و بررسی ما قرار گرفت لطفاً همراه ما باشید, همانطور که در گذشته خط زرد را به عنوان یک مقاومت در نظر گرفته بودیم ,هنوز قیمت نتوانسته از این محدوده مقاومتی گذر کند.
در حال حاضر بین خط قرمز و خط زرد یک تردینگ رنج جدید تشکیل شده و برای اینکه بهتر ببینیم یک تایم پایین‌تر رفته یعنی ۴ ساعته ،که می‌توانیم با جزئیات بیشتری این تردینگ رنج را مشاهده کنیم، هم اکنون این ارز به دنبال تکمیل لگ صعودی خود می‌باشد و تا خط زرد، رشد این ارز ،محتمل است.

تحلیل BABYDOGE امروز 30 آذر 1402
تحلیل BABYDOGE امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۲

تحلیل بیبی دوج babydoge امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بیبی دوج babydoge امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۲

دوستان عزیز بیبی دوج در تایم روزانه اخیراً در یک تریدینگ رنج بوده که آن را با خطوط قرمز مشخص کردیم و در چند کندل گذشته قیمت سقف تردینگ رنج را به سمت بالا شکانده و دقیقاً به اندازه آنچه که انتظار داشتیم یعنی اندازه عرض تریدینگ رنج شاهد رشد قیمت بوده‌ایم و به مقاومت خط زرد رنگ رسیده و دوباره شروع به اصلاح کرده نکته ای که می‌توانم خدمتتون عرض کنم این است که اگر قیمت باکس سبز رنگ را بشکند به سمت پایین دوباره ما یک روند رنج را داریم در این عرض و اگر از از محدوده خط قرمز و باکس سبز حمایت ببینیم و شاهد الگوی رشد قیمت باشیم این ارز یک روند صعودی جدید را تشکیل داده است.

تحلیل بیبی دوج امروز 23 آذر 1402
تحلیل بیبی دوج امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۲

تحلیل بیبی دوج babydoge امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بیبی دوج babydoge امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۲

دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون خوب باشه با تحلیل بیبی دوج با ما همراه هستید همونطور که مشاهده می‌کنید اخیراً در یک روند رنج در حال حرکت هستش و لگ صعودی تی‌آر به پایان رسیده و در حال حاضر لگ نزولی تریدینگ رنجش رو داره تکمیل می‌کنه محدوده کف تریدینگ رنج عدد ۱۱۴۱ هست و سقف تریدینگ رنج ما محدوده ۱۴۲۵ هستش که در بین این دو قیمت شاهد نوسان هستیم و از آنجایی که زمانی که در تریدینگ رنج هستیم قیمت می‌تونه از هر طرفی خروج پیدا کنه می‌تونیم نسبت به طرف به دنبال پوزیشن‌های بای یا سل باشیم و از هر طرفی که این اتفاق بیفته به اندازه عرض تریدینگ رنج ما می‌تونه قیمت کاهش یا افزایش پیدا کنه و سودهای بسیار خوبی رو نصیب معامله‌گران ارز بیبی دوج کند.

تحلیل بی بی دوج 16 اذر 1402
تحلیل بی بی دوج ۱۶ اذر ۱۴۰۲
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده