آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از AXS در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت اکسی اینفینیتی را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AXS را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AXS را مشاهده کنید.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

قیمت AXSUSDT در محدوده حمایتی ۶.۳۳۵ تا ۶.۶۷۰ حمایت شده و احتمال برگشت قیمت از این ناحیه وجود دارد. اگر قیمت بتواند مقاومت ۷.۱۰۰ و سپس ۷.۳۰۰ را بشکند، احتمال حرکت به سمت سطح‌های مقاومتی بالاتر وجود دارد. در صورت شکست سطح حمایتی ۶.۳۳۵، احتمال افت بیشتر قیمت تا حدود ۶.۰۰۰ وجود دارد.

AXSUSDT 2024 06 15 12 40 52 8f41f
تحلیل AXS امروز ۸ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۸ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدئویی اکسی اینفینیتی AXS امروز ۸ فروردین ۱۴۰۳

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز اکسی AXS در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم. خدمتتان عرض کردیم شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی نیز هستیم و بر همین اساس روند را صعودی میدانیم. در ادامه قیمت به رشد خود ادامه داده و خود را به ناحیه مقاومتی باکس قرمز رسانده است و دقیقاً از همان جا واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کرده است. در ادامه محدوده‌ باکس سبز را به عنوان حمایت در نظر گرفتیم و با مشاهده یک الگوی صعودی انتظار رشد قیمت را داشتیم.
دوستان در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید ،دقیقاً طبق انتظار و تحلیلی که داشتیم قیمت رشد پیدا کرده و مجدد به باکس قرمز رنگ نیز رسیده است و نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر محدوده باکس قرمز به طرف بالا شکسته شود، محدوده مقاومتی بعدی نیز در دسترس قرار خواهد گرفت و نکته دیگر اینکه فعلا کندل‌های قرمز را موقت و اصلاحی می‌دانیم.دوستان عزیز علاوه بر این تحلیل، تحلیل ارز ایاس هم بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید مشاهده بفرمایید، لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل AXS امروز 8 فروردین 1403
تحلیل AXS امروز ۸ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۹ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اکسی اینفینیتی AXS امروز ۹ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز اکسی AXS در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم. خدمتتان عرض کردیم در طی رشدی که قیمت این ارز داشته ،آخرین سقف ترند نزولی که با خط قرمز برایتان مشخص کردیم را شکسته و شاهد کلوز بالاتر از آن ناحیه نیز هستیم و بر همین اساس از آن پس روند را صعودی میدانیم. در ادامه قیمت به رشد خود ادامه داده و خود را به ناحیه باکس قرمز که به عنوان یک مقاومت ماژور مد نظرمان قرار دارد، رسانده است و دقیقاً از همان جا واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کرده است. در ادامه گفتیم که کندل‌های قرمز را به عنوان اصلاح دانسته و محدوده‌ باکس سبز را به عنوان حمایت در نظر گرفتیم.
دوستان در حال حاضر بعد از رسیدن قیمت به محدوده حمایتی باکس سبز واکنش نشان داده و بر اساس تشکیل یک الگوی صعودی نه چندان قوی قیمت شروع به رشد کرده است و هدفی که می‌توانیم مد نظر خود قرار دهیم، محدوده باکس قرمز رنگ نیز می‌باشد.دوستان عزیز علاوه بر این تحلیل، تحلیل ارز ایاس هم بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید مشاهده بفرمایید، لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل AXS امروز 9 اسفند 1402
تحلیل AXS امروز ۹ اسفند ۱۴۰۲

 


تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل عرض عکسی در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم. اگر به یاد داشته باشین خدمتتان عرض کردیم که در طی آخرین موج صعودی که این ارز تشکیل داده آخرین سقف ترند نزولی که با خط قرمز برایتان مشخص کردیم را پس گرفته اما شاهد کلوز بالاتر از آن ناحیه نیز هستیم و بر همین اساس از آن پس روند را صعودی می‌دانیم. در ادامه قیمت به رشد خود ادامه داده و خود را به ناحیه باکس قرمز که به عنوان یک مقاومت ماژول مد نظرمان قرار دارد رسانده است. و دقیقاً از همان جا واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کرده است.
دوستان عزیز در حال حاضر کندل‌های قرمز را به عنوان اصلاح می‌دانیم و در صورت مشاهده الگوهای بازگشتی و صعودی مجدد انتظار داریم قیمت این ارز شروع به رشد کند و روند اصلی از سر گرفته شود. به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم روزانه می‌رویم و در آنجا باکس سبز به عنوان یک حمایت مهم و کف ترند صعودی مد نظر ما قرار دارد و در صورت از دست رفتن آن ناحیه روند این ارز در تایم روزانه نزولی خواهد شد.
دوستان عزیز امیدوارم که نهایت استفاده را از تحلیل‌های بنده ببرید. علاوه بر این تحلیل، تحلیل ارز ایاس در تایم هفتگی را هم می‌توانید در صفحه مربوطه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید، لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل AXS امروز 11 بهمن 1402
تحلیل AXS امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۳ دی ۱۴۰۲

هرچه وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که سلامت باشید با تحلیل رمز ارز اکسی AXS در تایم فریم هفتگی کنارتان هستیم اگر از سمت چپ چارت نگاه کنید متوجه میشوید که روند این ارز نزولی بوده و اخیرا قیمت شروع به رشد کرده به نحوی که آخرین سقف ترند نزولی خود ،که ما با خط قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم را پس گرفته و شاهد کلوز بالای این ناحیه هستیم و این اولین نشانه برای آغاز یک روند صعودی نیز می‌باشد، اما توجه داشته باشید از آنجایی که این ارز در تایم هفتگی ،کف معتبری را هنوز تشکیل نداده ،پس نمی‌توان گفت که روند کاملاً صعودی شده است، اما برای بررسی بیشتر یک تایم پایین‌تر رفته یعنی روزانه و در آنجا ما با تشکیل کف‌های بالاتر از کف قبل و سقف‌های بالاتر از سقف قبل ،دارای یک روند صعودی معتبر نیز هستیم.
در حال حاضر قیمت به ناحیه باکس قرمز که یک مقاومت ماژور نیز می‌باشد، رسیده و واکنش نشان داده است، نکته‌ای که می‌توان گفت این است که تا زمانی که ترند لاین صعودی و باکس سبز که نقش حمایت را دارند ،حفظ شود روند این ارز صعودی خواهد ماند.

تحلیل AXS امروز 13 دی 1402
تحلیل AXS امروز ۱۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اکسی اینفینیتی AXS امروز ۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل رمز ارز AXSUSDT در تایم فریم روزانه خط روند نزولی خودش را شکست و رشد خوبی داشت و در نهایت ناحیه عرضه ای که برای شما عزیزان مشخص کرده ام همان‌طور که در تصویر می‌بیند جلوی رشد را گرفت و قیمت را به سمت پایین می‌فرستد و یک ناحیه مقاومتی داشته ایم که شکسته شده و تبدیل به حمایت شده است و می‌تواند قیمت را به سمت بالا بفرستد و اگر زیر این ناحیه کندل ببندد قیمت بیشتر به سمت پایین حرکت می‌کند تا ناحیه تقاضا ای که دارد که حدود قیمت ۵.۴۵۶ دلار است و از این ناحیه می‌توانیم واکنش ها را به سمت بالا داشته باشیم.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 8 آذر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۸ آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۲ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۲ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز AXS در مدت یک ماه گذشته روند رنجی داشت و بعد از واکنش مثبتی که به محدوده حمایت ۴ دلار نشان داده بود، یک حرکت صعودی قوی تا مقاومت دقیق ۵ دلار ایجاد کرد، اما همانطور که مشاهده می کنید، قیمت این ارز بین دو محدوده مشخص شده در تایم فریم ۴ ساعته یک کانال رنج تشکیل داده و در تایم روزانه، اولین شرایط برای تغییر روند را ایجاد کرده است. شرط بعدی شکستن سقف کانال رنج و همچنین شکستن سقف کانال نزولی اصلی بلند مدت است. اما اگر روی حمایت حمایت ۴.۳۰ الی ۴ دلار فشار فروش ایجاد شود، ناحیه حمایت بعدی AXS، قیمت ۳.۸ و ۳.۶ دلار را نشان می دهد. روی این محدوده می توانیم انتظار واکنش بهتر و قوی تری داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

AXSUSDT 2023 10 04 13 18 58


تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۲

روند یک ماه گذشته ارز AXS نزولی بود. این ارز بعد از چند برخورد به مقاومت محدوده ۶.۶۰ الی ۶.۸۰ دلار، با ایجاد الگوی پرایس اکشنی سه پوش و همچنین واگرایی مخفی مثبت روی RSI واکنش نشان داد و به کف آخرین موج صعودی در محدوده ۵.۶۰ دلار برگشت. همانطور که مشاهده می کنید، این بازگشت به شکل یک کانال نزولی بوده است و قیمت این ارز در محدوده فعلی می تواند وارد فاز فشردگی شود. با توجه اخبار منفی پیرامون این ارز و چند آلت کوین دیگر، احتمال ایجاد فشار فروش و شکسته شدن حمایت محدوده ۵.۶۰ دلار وجود دارد. در این صورت پتانسیل کاهش قیمت تا کف قبلی در محدوده ۵ و ۴.۸ دلار را خواهد داشت.

بازه زمانی روزانه:

AXSUSDT 2023 08 09 14 25 17


تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز AXS در یک ماه گذشته بعد از برخوردی که به محدوده حمایت ماهانه خود داشت، واکنش خوبی نشان داد و دقیقا مطابق تحلیل قبلی، بعد از تشکیل یک ناحیه رنج و حدف کامل فشار فروش، با افزایش تقاضا به سمت مقاومت محدوده ۶.۵۰ دلار حرکت کرد. این ناحیه محدوده سیو سود خریداران کوتاه مدت بوده و موجب واکنش منفی شده است. در تایم فریم روزانه به دلیل این اصلاح عمیق و رشد ۳۰ درصدی قیمت، می توانیم انتظار داشته باشیم که با تشکیل یک کانال رنج بزرگتر، در هفته های آینده شاهد شکست سقف کانال نزولی اصلی و رشد بیشتر قیمت تا محدوده های مقاومتی ۷.۱۸ الی ۷.۴۵ دلار باشیم.

بازه زمانی روزانه:

AXSUSDT 2023 07 12 14 18 01


تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۴خرداد ۱۴۰۲

روند رنج رمز ارز AXS با فشار فروشی که در طی چند روز گذشته در بازار ایجاد شد، به پایان رسید و مجددا قیمت را در روند نزولی قرار داد. حمایت محدوده ۶.۵ الی ۷ دلار با یک کندل نزولی بسیار قوی هفتگی شکسته شده است. نکته جالب برخورد قیمت به حمایت پایین تر در محدوده ۴.۶۴ الی ۵.۲۳ دلار است، که موجب توقف فشار فروش در این سطح شده است. این حمایت یکی از محدوده های قوی تقاضا در تایم فریم ماهانه محسوب می شود، که پتانسیل واکنش مثبت قوی را دارد. اما حمایت دوم ماهانه نزدیک عدد رند ۳ دلار و در قیمت ۳.۱۰ دلار قرار گرفته است.

در حال حاضر به دلیل فشار فروش بالایی که بازار تجربه کرده، روی حمایت ۴.۷۵ الی ۵ دلار یک کانال رنج کوچک در تام فریم ۴ ساعته تشکیل شده است. اگر فشار فروش نداشته باشیم، قیمت اکسی اینفینیتی می تواند روی این حمایت به روند رنج ادامه دهد. چرا که از نظر زمانی فرآیند بازگشت قیمت طولانی تر شده است، و هنوز هیچ نشانه ای از تغییر روند حتی در تایم های پایین هم مشاهده نمی شود. اما در صورت شکست حمایت ۴.۷۵ دلار، محدوده دوم در ناحیه ۳ دلار می تواند هدف بعدی فروشندگان این ارز باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 24 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز AXS در طی یک ماه گذشته روند نزولی داشت. قیمت این ارز بعد از برخوردی که به مقاومت محدوده ۹.۵۰ الی ۹.۸۰ دلار داشت، واکنش منفی شدید نشان داد و همزمان با فشار فروش در بازار، این ارز به سمت حمایت های قبلی برگشت. حتی کف قبلی در محدوده رند ۷ دلار شکسته شد، اما هنوز قیمت روی حمایت مشخص شده در محدوده ۶.۵۰ الی ۷ دلار قرار دارد.

در این ناحیه شاهد تشکیل کانال رنج در تایم فریم های پایین تر هستیم. اما نشانه های مثبت در تایم فریم روزانه برای تغییر روند مشاهده شده است. این ارز در حین تحلیل رشد خیره کننده ۱۰ درصد را در ۱۰ دقیقه ثبت کرده است و شرایط پامپ این ارز روی نمودار مشاهده شده است. اما توجه داشته باشید که قیمت به مقاومت سقف کانال نزولی اصلی برخورد کرده و احتمال پولبک به محدوده سقف کانال رنج تایم ۴ ساعته را دارد. در صورتی حفظ حمایت ها و ادامه رشد قیمت می توانیم هدف این ارز را در محدوده ۱۲ الی ۱۳ دلار در نظر بگیریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 27 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 30 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اکسی اینفینیتی AXS امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز AXS در طی دو ماه گذشته نوسانات زیادی داشت. قیمت این ارز بعد از شکست خط روند صعودی، به دلیل اینکه هنوز داخل کانال نزولی اصلی قرار داشت، اصلاح عمیقی را ثبت کرد و تا محدوده رند ۷ دلار کاهش قیمت آن ادامه داشت. در این محدوده، تقاضا مجددا ایجاد شد و به دلیل فعال شدن بسیاری از سفارشات خرید، حجم معاملات افزایش پیدا کرد. رشد قیمت دقیقا تا مقاومت ۹.۵۰ دلار ادامه داشت و بعد از آن شاهد روند رنجی از این ارز هستیم. امروز هم واکنش منفی به مقاومت ۹.۵ دلار مشاهده شده است. پس با توجه به همپوشانی آن با سقف کانال نزولی اصلی، قدرت بالایی دارد و یک ناحیه عرضه مهم محسوب می شود. بنابراین انتظار داریم قبل از هر حرکت، یک روند رنج بین این دو محدوده مشاهده شود. در ادامه، اگر مقاومت پرقدرت شکسته شود، اهداف بالاتر در سقف قبلی، هدف خریداران خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 30 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 3 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۳ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۴ اسفند ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی اکسی اینفینیتی AXS امروز ۴ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز AXS در طی هفته‌های گذشته روند رنجی داشت، و قیمت این ارز بعد از برخوردهای پی در پی به محدوده مقاومت ۱۱.۷۸ الی ۱۲.۵۰ دلار واکنش نشان داد. مقاومتی که برای این ارز در نظر گرفته شده است، محدوده‌ای است که شکست آن می‌توانست روند تایم روزانه را از حالت رنج به صعودی تغییر دهد، اما واکنش منفی شدیدی که به این سطح مشاهده شد، موجب رنج شدن روند بین این مقاومت و حمایت محدوده ۸.۴۰ الی ۹.۴۰ دلار شده است. همچنین محدوده ۵۰ درصد موج صعودی که با فیبوناچی اصلاحی در نظر گرفته شده است و با خط بنفش نشان داده شده است، دقیقاً در محدوده حمایت مشخص شده بوده، و این سطح را تقویت کرده است. پس تا زمانی که این محدوده حفظ شود، پتانسیل رشد بیشتر و شکست مقاومت‌های پیش رو وجود دارد. همچنین در صورت شکست و ادامه روند صعودی، اهداف بالاتر در محدوده‌های ۱۸.۵ الی ۲۰ دلار می‌باشد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 3 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۳ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 9 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۹ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۹ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AXS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AXS را مشاهده کنید.

رمز ارز AXS در هفته گذشته عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت، و حمایت خریدارانش موجب شد تا مقاومتی که برای این ارز در محدوده ۹.۷ الی ۱۰.۸ دلار در نظر گرفته بودیم، شکسته شود. این شکست در تایم فریم روزانه هنوز نیازمند تایید است. اما در تایم فریم هفتگی با توجه به اینکه سه کندل صعودی قوی به ثبت رسیده است، می توانیم انتظار داشته باشیم که  با حمایت خریداران مجددا قیمت ارز AXS افزایش داشته باشد. از طرفی قیمت در یک کانال صعودی قرار گرفته بود، که با یک کندل صعودی قوی سقف کانال به صورت فیک شکسته شد. اما هنوز مومنتوم صعودی می تواند باز هم باعث افزایش قیمت و تست مجدد سطح مقاومت فعلی شود. تا زمانی که خط روند صعودی رسم شده روی نمودار شکسته نشود، رشد قیمت می تواند ادامه داشته باشد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 9 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۹ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۵ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AXS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AXS را مشاهده کنید.

رمز ارز AXS در هفته گذشته روند صعودی پر قدرت خود را ادامه داد، و با حمایتی که از سمت خریداران صورت گرفت، مقاومت مهم خود را در محدوده ۷.۵ الی ۷.۷ دلار شکست. این حرکت صعودی قوی بدون پولبک تا مقاومت مشخص شده در محدوده رند ۱۰ دلار ادامه پیدا کرد، و در این نقطه واکنش منفی شدیدی مشاهده شد. هنوز قیمت در تایم فریم روزانه روند صعودی به خود نگرفته است، ما در تایم ۴ ساعته روند صعودی است، و قیمت در یک کانال صعودی قرار دارد. کف کانال در محدوده کف کانال در محدوده ۸ دلار قرار دارد، و پولبک در صورتی که عمیق باشد و به این ناحیه برسد، در صورت مشاهده نشانه های واکنش می توانیم انتظار تست مجدد مقاومت ۱۰ دلار را داشته باشیم. در حال حاضر اولین حمایتی که قیمت یکبار به آن واکنش نشان داده است، در قیمت ۸.۷ دلار می باشد، و اگر تا زمان بسته شدن کندل روزانه بعدی محدوده میدلاین این کانال صعودی شکسته شود، اصلاح عمیق تری تا سطوح مشخص شده مورد انتظار می باشد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 25 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۵ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 18 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۸ دی ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۸ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AXS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AXS را مشاهده کنید.

رمز ارز AXS در هفته گذشته افزایش قیمت خوبی را به ثبت رساند. روند نزولی این ارز بعد از اولین برخورد به محدوده حمایت ۶ الی ۵.۳۵ دلار با واکنش مثبت قوی همراه شد. در بازه زمانی ۱ ساعته صرفا روند قیمت صعودی است، و تا زمانی که حمایت محدوده ۶.۴۰ الی ۶.۵۵ دلار حفظ شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که برای کوتاه مدت سقف های بالاتری در محدوده های ۷.۵ الی ۷.۷ دلار قابل دسترسی باشد. این مقاومت ناحیه عرضه قوی می باشد، و در صورت اولین برخورد به این سطح انتظار واکنش منفی را داریم. از طرفی حرکت کندل های صعودی در تایم فریم روزانه اگر با پولبک همراه باشد، حمایتی که در سطح ۶.۵ دلار در نظر گرفته شده است، می تواند واکنش مثبت خوبی برای ادامه رشد قیمت داشته باشد. اما یک مقاومت مینور در محدوده ۷.۲۵ دلار نیز وجود دارد، که شکست آن می تواند شرایط را برای ادامه حرکت تا مقاومت اصلی فراهم کند.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 18 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۸ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 11 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۱ دی ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۱ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AXS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AXS را مشاهده کنید.

رمز ارز AXS در طول هفته گذشته روند نزولی داشت، و با شکست حمایت خود در محدوده ۶.۴ الی ۶.۵ دلار به کف قبلی در تایم فریم روزانه برخورد کرده است. این حمایت که مربوط به بازه زمانی روزانه است، محل تغییر روند از نزولی به صعودی بوده، و مجددا می تواند واکنش مثبت به همراه داشته باشد، که قیمت ۵.۳۵ الی ۵.۸۵ دلار را شامل می شود.

۵۰ روز گذشته نیز از همین محدوده واکنش مثبت مشاهده شده، بنابراین هنوز معتبر می باشد. تایید واکنش و برگشت نیاز به تثبیت قیمت در این سطح و نشانه های تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته دارد. هنوز در تایم ۴ ساعته کندل های صعودی قوی مشاهده نمی شود. و یکی از محدوده های مقاومت مینور در قیمت ۶.۲۰ دلار دلار است. در صورت برخورد قیمت به این مقاومت انتظار یک واکنش منفی در تایم های پایین را داریم. به طور کلی در بهترین حالت برای هفته آینده انتظار یک روند رنج را می توانیم بین سطوح در نظر گرفته شده داشته باشیم.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 11 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۱ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 4 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۴ دی ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۴ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AXS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AXS را مشاهده کنید.

رمز ارز AXS در طی هفته گذشته روند رنجی داشت، و قیمت آن بین محدوده ۷.۲۰ و ۶.۴۰ دلار در نوسان بود. هفته گذشته با رسم یک خط روند نزولی در تایم پایین تر انتظار شکست آن را داشتیم، که این اتفاق رخ داد، و قیمت با حمایت بیشتر تا محدوده ۷.۲۰ دلار رشد داشت. اما اکنون باید توجه داشته باشید که صرفا در تایم ۱ ساعته سقف و کف بالاتر مشاهده می شود، و در تایم ۴ ساعته هنوز سقف بالاتری که تشکیل شده نیاز به تایید دارد. از طرف دیگر در تایم ۱ ساعته می توانیم یک کانال صعودی در نظر بگیریم.

تا زمانی که کف کانال در محدوده ۶.۸۰ دلار حفظ شود، قیمت ارز AXS می تواند بازهم افزایش داشته باشد. اما در صورت شکست حمایت فعلی می توانیم انتظار برخورد قیمت به کف حمایت قبلی را تا محدوده ۶.۴۰ الی ۶.۵۵ دلار داشته باشیم. هدف کوتاه مدت نیز در صورت حفظ کانال در محدوده ۷.۵ الی ۷.۷ دلار خواهد بود.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 4 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۴ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 27 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AXS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AXS را مشاهده کنید.

رمز ارز AXS در طی هفته گذشته روند نزولی شدیدی داشت. قیمت این ارز بعد از اینکه نتوانست بالای سطح ۸ دلار باقی بماند، کاملا در تایم های پایین روند نزولی به خود گرفت و با شکست حمایت خود به محدوده ۶.۴۰ الی ۶.۵۵ دلار برخورد کرده است. سطوحی که قیمت ها به آن واکنش می دهند، نواحی عرضه و تقاضا و محل تغییر روند ها می باشند. این حمایت نیز محدوده تغییر روند در تایم فریم ۱ ساعته است، و یک حمایت مینور محسوب می شود. در بازه ۱ ساعته می توانیم با رسم یک خط روند نزولی به عنوان مقاومت داینامیک در انتظار شکست این مقاومت باشیم. تا زمانی که این مقاومت کاملا تبدیل به حمایت نشود، امکان کاهش بیشتر قیمت و شکست حمایت فعلی وجود دارد. در اینصورت اگر فشار فروش در بازار افزایش پیدا کند، می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت به محدوده ۵.۸ الی ۵ دلار کاملا برخورد داشته باشد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 27 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 20 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AXS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AXS را مشاهده کنید.

رمز ارز AXS در طی دو هفته گذشته روند صعودی قوی داشت. قیمت این ارز بعد از اینکه روی سطوح حمایتی مشخص شده واکنش مثبت داشت، با حمایت خریداران رشد خوبی را به ثبت رساند. حمایتی که در محدوده ۶.۴۰ الی ۶.۵۰ دلار رسم شده بود، مانع از ریزش بیشتر قیمت شد، و همچنین مقاومت محدوده ۶.۹۰ دلار که شکست آن دقیقا مطابق تحلیل هفته گذشته باعث ایجاد یک حرکت شارپ صعودی و افزایش شدید تقاضا شد. یکی از اهدافی که برای این ارز در نظر گرفته شده بود و در محدوده ۸.۴۰ الی ۹ دلار قرار دارد، ناحیه سیو سود برخی از خریداران کوتاه مدت بود.

اما مقاومت مهم تری در قیمت رند ۱۰ دلار وجود دارد که برخورد به این محدوده به دلیل همپوشانی با میدلاین کانال نزولی اصلی با واکنش شدیدتری همراه بوده است. در تایم فریم روزانه هنوز روند قیمت نزولی است. اما در تایم های پایین تر به دلیل تشکیل یک موج صعودی قوی روند قیمت صعودی شده است. همین مورد می تواند برای هفته جاری پتانسیل ایجاد یک ناحیه رنج را افزایش دهد. بنابراین یک حمایت در محدوده ۷.۸۰ الی ۷.۵۰ دلار برای ارز AXS در نطر گرفته شده است که در صورت مشاهده نشانه های حمایت می توانیم برای کوتاه مدت انتظار یک نوسان مثبت دیگر را داشته باشیم.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 20 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 6 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۶ آذر ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۶ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AXS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AXS را مشاهده کنید.

رمز ارز AXS در هفته گذشته از تشکیل یک موج نزولی دیگر نجات پیدا کرد، و قیمت با شکست فیک حمایت ۶.۵ دلار، بعد از اینکه به ناحیه واکنش کف قبلی رسید، با افزایش شدید تقاضا مواجه شد. در بازه زمانی ۱ ساعته با برگشت مجدد بالای محدوده ۶.۵ دلار روند این ارز صعودی شد، و رشد قیمت تا یکی از مقاومت های مهم نمودار یعنی محدوده ۶.۸ الی ۶.۹ دلار ادامه پیدا کرده است. چندین تلاش از سوی خریداران برای شکست این مقاومت صورت گرفته، اما هر بار ناموفق بوده است.

با توجه به خط روند نزولی که می توانیم در تایم فریم ۱ ساعته در نظر بگیریم، شکست این خط و پولبک به آن می تواند این بار نشانه قوی تری برای شکست مقاومت استاتیک ۶.۸ دلار باشد. اگر این مقاومت شکسته شود، اهداف بعدی که می توانیم برای خریداران در نظر بگیریم در محدوده ۷.۸ الی ۸.۲ دلار خواهد بود. این مقاومت مربوط به تایم ۴ ساعته بوده و همچنین محدوده ۰.۵ فیبوناچی اصلاحی است، که می تواند یک واکنش نیز یه همراه داشته باشد. برای هفته جاری محدوده مقاومت ۶.۸ الی ۶.۹ دلار می تواند ناحیه مهمی در تصمیم گیری معامله گران برای این ارز باشد. چرا که شکست آن پتانسیل ایجاد یک حرکت شارپ صعودی را هم می تواند فراهم کند.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 6 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۶ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 29 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AXS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AXS را مشاهده کنید.

رمز ارز اکسی اینفینیتی AXS در طی هفته گذشته نوسانات بسیار شدیدی را به ثبت رسانده است‌ به طوری که این نوسانات در تاریخ ارزهای دیجیتال کم سابقه و در تاریخ معاملات این ارز بی سابقه است. شدت بالای آن را می توان حتی در تایم فریم های کمتر از ۵ دقیقه مشاهده کرد. در وهله اول به دلیل افزایش شدید تقاضا قیمت این ارز از محدوده ۶.۵ دلار رشد خیره کننده ای را به ثبت رساند و به قیمت ۱۸ دلار رسید.

اما در ادامه به دلیل فشار فروش بسیار سنگین شاهد برگشت قیمت به محدوده شروع حرکت صعودی بودیم. به دلیل نزولی بودن روند کلی مارکت و فشار فروش بیشتری که روی این ارز به وجود آمد، قیمت برای دقایقی تا محدوده ۴ دلار کاهش داشت. اما در ادامه قیمت این ارز در محدوده ۷ دلار برگشت. در ادامه هفته نیز نوسانات بین حمایت ۶.۵ و مقاومت ۷ دلار ادامه داشته است. بنابراین دلیل تشکیل یکی از کندل های روزانه با سایه های بسیار بلند از هر دو طرف همین نوسانات شدید می باشد.

اما در آخرین کندل روزانه مجدداً فشار فروش مشاهده می‌شود و قیمت در حال برگشت مجدد به سمت حمایت های پایین می باشد. اولین حمایتی که می توانیم برای AXS در نظر بگیریم، در محدوده ۶.۸۰ الی ۶.۹۰ دلار قرار گرفته است. اگر این سطح شکسته شود، حمایت دوم در محدوده ۶.۵ الی ۶.۴۰ دلار خواهد بود. اما در صورت شکست حمایت دوم، افزایش فشار فروش می تواند قیمت را به کف جدیدی در سال ۲۰۲۲ برساند، که این ناحیه می تواند در محدوده ۵.۳۰ دلار  در نظر گرفته شود.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 29 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 22 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AXS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AXS را مشاهده کنید.

رمز ارز AXS در طی هفته های گذشته روند نزولی شدیدی داشت. بعد از اینکه خریداران قیمت این ارز را به محدوده مقاومت ۱۰ دلار رساندند، به دلیل نزولی بودن روند کلی و هم به دلیل رشد ۳۰ درصدی از محدوده ۸.۵ دلار، خریداران کوتاه مدت سیو سود انجام دادند. با افزایش فشار فروش در تمام بازار کندل هفتگی این ارز با منفی ۳۶ درصد تا زمان نگارش این تحلیل به محدوده مهمی برخورد کرده و با واکنش مثبت همراه بوده است.

محدوده ای که در کانال قیمتی ۵ دلار می باشد. این ناحیه با توجه به واگرایی مثبتی که روی اندیکاتور RSI تشکیل شده است، و همچنین حضور آن در کف کانال نزولی بلند مدت می تواند نشانه خوبی برای رشد احتمالی قیمت در صورت مساعد بودن شرایط کلی بازار باشد. توجه داشته باشید که برگشت روند و افزایش قدرت خریداران نیاز به گذشت زمان و طی کردن یک روند رنج روی محدوده حمایت ۵ دلار دارد، که باید شرایط بازار نیز مساعد باشد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 22 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AXS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AXS را مشاهده کنید.

رمز ارز اکسی اینفینیتی AXS کاملا روند نزولی خود را حفظ کرده است. حمایتی که در محدوده ۱۰.۹۰ الی ۱۲ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده بود شکسته شد، و موج اصلاحی در تایم فریم هفتگی عمیق تر شده است. نبود قدرت و تمایل در خریداران باعث شکست کامل حمایت ۱۰ دلار و افزایش فشار فروش قیمت این ارز شده است. با توجه به اینکه در تایم فریم های بالا سطوح حمایتی مهمی در محدوده ۷.۴۳ الی ۶ دلار شناسایی شده است، پتانسیل واکنش مثبت قوی از این محدوده بسیار بالا می باشد.

اندیکاتور RSI در محدوده اشباع فروش قرار گرفته است، و هنوز هیچ نشانه ای مبنی بر واگرایی مثبت مشاهده نمی شود. بنابراین باید تا زمانی که قیمت به محدوده حمایت مورد نظر برخورد کند، و روی حمایت تثبیت داشته باشد، باید منتظر ماند. در بازه زمانی ۴ ساعته، قیمت به محدوده ۸.۶۷ الی ۸.۸۶ دلار یک بار واکنش مثبت نشان داده است. اگر این بار هم واکنش مثبت در تایم ۴ ساعهت مشاهد شود، برای هفته آینده می توان انتظار حمایت شدن در این محدوده را داشت. در غیر اینصورت با شکست این حمایت، حرکت سریعی تا حمایت اصلی مورد انتظار می باشد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 1 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AXS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AXS را مشاهده کنید.

رمز ارز AXS در طی هفته گذشته با فشار فروش که در بازار به وجود آمد، کاهش قیمت آن ادامه پیدا کرد، و به با شکست حمایت خود در محدوده ۱۰.۹۰ الی ۱۲ دلار، به قیمت رند ۱۰ دلار نزدیک شد. در این قیمت به دلیل رند بودن و همچنین یک سطح حمایتی جذاب برای خریداران، یک واکنش مثبت مشاهده شد. اما همچنان قیمت داخل کانال نزولی کوتاه مدت قرار دارد که باید برای شکست سقف کانال، مجددا بالای محدوده ۱۲ دلار برگردد. قیمت ۱۰ دلار برای آواکس در ۱۴ ماه گذشته بی سابقه بوده است، که می توانست یکی از پله های جذاب سرمایه گذاری برای بلند مدت باشد.

اما برای سرمایه گذاری کم ریسک باید قیمت بالای ۱۲ دلار تثبیت داشته باشد. همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت هنوز در نیمه دوم کانال نزولی بلند مدت قرار دارد، که نشان از قدرت بالاتر فروشندگان داشته است. شکست میدلاین کانال نیز می تواند در رشد میان مدت بلند مدت قیمت کمک کننده باشد. اگر در بازار فشار فروش بیشتر شود، محدوده حمایت کف کانال در قیمت ۶ دلار می تواند بسیار برای بلند مدت سرمایه گذاری جذابی باشد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 24 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۷ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AXS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AXS را مشاهده کنید.

رمز ارز AXS در طوال هفته گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز برای سومین هفته در محدوده حمایت ۱۲.۵ دلار در نوسان می باشد، و کانال نزولی کوتاه مدتی که برای آن در نظر گرفته شده بود، هنوز پا برجا است. سقف این کانال نزولی در محدوده مقاومت ۱۳ الی ۱۳.۵ دلار هنوز می تواند با واکنش همراه باشد. برای کوتاه مدت در صورتی که مقاومت مینور در محدوده ۱۲.۵۰ الی ۱۲.۶۵ دلار به سمت بالا شکسته شود، و کندل های ۴ ساعته بالای این ناحیه تثبیت داشته باشد، می توانیم انتظار داشته باشیم که که قیمت از کانال نزولی خارج شود.

در غیر اینصورت کاهش بیشتر قیمت می تواند تا محدوده حمایت ۱۱.۸ دلار ادامه داشته باشد. اگر سقف کانال نزولی در محدوده مقاومت مشخص شده به سمت بالا شکسته شود، هدف اول خریداران می تواند در محدوده مقاومت ۱۳.۷ الی ۱۴ دلار در نظر گرفته شود. هدف دوم نیز در محدوده مقاومت ۱۵ دلار قرار گرفت هاست، که می تواند با واکنش منفی همراه باشد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 17 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۷ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 10 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AXS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AXS را مشاهده کنید.

رمز ارز AXS در طی هفته های گذشته کاهش قیمت آن ادامه پیدا کرد، و محدوده حمایتی که در قیمت ۱۰.۹۰ الی ۱۲ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده بود، با واکنش مثبت همراه بوده است. سطوح حمایت ۱۳.۴۰ الی ۱۳.۵۵ دلار اکنون به مقاومت تبدیل شده است، و همان طور که مشاهده می کنید، این مقاومت با واکنش منفی همراه بوده است.

روند رنجی در تایم فریم ۴ ساعته بین حمایت هفتگی و مقاومت مشخص شده روی نمودار به وجود آمده، که انتظار می رود اگر ریزش بیشتری در بازار نداشته باشیم، این ارز بتواند با حمایت خریداران تا محدوده مقاومت ۱۳.۴۰ الی ۱۳.۵۵ دلار رشد داشته باشد. اگر این مقاومت هم شکسته شود، قیمت می تواند از کانال نزولی کوتاه مدت خارج شده و به روند صعودی کوتاه مدت خود برگردد. با توجه به واگرایی مثبتی که در تایم فریم روزانه روی نمودار مشخص شده است، این پتانسیل وجود دارد که شاخص افزایش قیمت برای هفته آینده باشیم. در صورت عبور RSIاز محدوده ۷۰، و شکست سقف کانال نزولی، احتمال رشد قیمت بیشتر خواهد شد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 10 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 20 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AXS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AXS را مشاهده کنید.

رمز ارز AXS در طی هفته گذشته روند رنجی داشت. با اینکه هفته گذشته نوسانات شدیدی در بازار ارزهای دیجیتال وجود داشت، اما برخورد قیمت این ارز به سطوح حمایت مقاومت رسم شده موجب شد تا هر کدام از محدوده ها با واکنش خوبی همراه باشد. حمایتی که در ناحیه ۱۳.۴۰ الی ۱۳.۵۵ دلار قرار دارد، مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است، و مقاومت محدوده ۱۵ الی ۱۵.۵۵ دلار نیز که یک سطح عرضه و تقاضا در تایم فریم ۴ ساعته می باشد، همچنان با واکنش های شدید منفی همراه می باشد.

با توجه به مومنتوم نزولی کلی این ارز، اگر بیت کوین مجددا وارد اصلاح قیمت شود، احتمال شکست حمایت کف و برگشت قیمت به سطح حمایت هفتگی در محدوده ۱۰.۹۰ الی ۱۲ دلار افزایش پیدا خواهد کرد. می توانیم روی موج های آخر این ارز یک کانال رنج متمایل به نزولی روی نمودار در نظر بگیریم. شکست سقف کانال می تواند همزمان با شکست مقاومت ذکر شده باشد. در سناریو صعودی، در صورت افزایش فشار خرید و تثبیت کندل روزانه بالای این محدوده، انتظار رشد قیمت تا محدوده هدف ۱۸.۵ الی ۱۹.۴ دلار را داریم.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 20 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 13 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AXS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AXS را مشاهده کنید.

رمز ارز اکسی اینفینیتی AXS در طی هفته گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد، و به با برخورد قیمت به محدوده حمایت ۱۳.۱۵ دلار، ریزش قیمت متوقف شد. سپس در هفته جاری با حمایت خریداران از این محدوده شاهد یک برگشت به سمت مقاومت محدوده ۱۵ الی ۱۵.۵۵ دلار بودیم. این مقاومت نیز به دلیل اینکه یک ناحیه عرضه و تقاضا در تایم فریم ۴ ساعته می باشد، با واکنش منفی همراه بوده است. این طور که مشخص می باشد، احتمال رنج شدن قیمت بین این دو محدوده برای ادامه هفته و هفته آینده وجود دارد.

در بازه زمانی روزانه نیز روند قیمت رنج می‌باشد. حمایت اصلی و مهم AXS در محدوده ۱۲ الی ۱۰.۹۰ دلار قرار گرفته است، که مربوط به بازه زمانی هفتگی می باشد. بنابراین تا زمانی که کندل هفتگی زیر این ناحیه بسته نشود، این کف حمایتی می تواند منطقه برگشت قیمت به سمت اهداف بالاتر باشد. با توجه به اینکه در تایم فریم ۴ ساعته یک کف بالاتر در محدوده ۱۵.۵ دلار به ثبت رسیده است، در صورت حفظ حمایت ۱۳.۵ دلار، پتانسیل رشد قیمت برای کوتاه مدت فراهم خواهد شد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 13 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 30 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۳۰ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۳۰ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AXS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AXS را مشاهده کنید.

رمز ارز AXS در هفته گذشته روند آن کاهش بود. بعد از چندین تلاش خریداران برای شکست مقاومت ۱۹ دلار، قیمت اکسی اینفینیتی به مقاومت بالاتری در عدد ۲۰ دلار برخورد کرد، به دلیل رند بودن این عدد و همچنین و شکست مقاومت محدوده ۱۹ دلار، خریداران آن تلاش کردند تا این مقاومت را تبدیل به حمایت کنند، اما بلافاصله با فشار فروش همراه شد، و چرخش روند از قیمت ۲۰ دلار شروع شد.

محدوده حمایتی که در قیمت ۱۳.۵ الی ۱۴.۱ دلار روی نمودار رسم شده است، با واکنش خوبی همراه بوده، اما باید توجه داشته باشید که در صورت برگشت به سمت بالا، مجددا امکان کاهش قیمت وجود دارد. حمایت مهم تری در محدوده ۱۱ الی ۱۲ دلار روی نمودار رسم شده است. در صورت افزایش فشار فروش، احتمال کاهش قیمت تا این محدوده وجود دارد. خطوط اندیکاتور Ichimoku نیز می توانند قیمت ۱۶.۵ دلار را به عنوان مقاومت نشان دهند. بنابراین روند قیمت می تواند بین این محدوده ها برای هفته جاری رنج باشد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 30 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 23 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AXS در هفته گذشته زیر محدوده مقاومت ۱۷.۶ الی ۱۸.۷ دلار در حال نوسان بوده است. کندل روزانه امروز در حال شکست کامل این مقاومت می باشد. در صورت تثبیت بالای این محدوده می توانیم انتظار داشته باشیم که خریداران قیمت را به اهداف بالاتری برسانند. اهدافی که برای آن می توان در نظر گرفت، در قیمت های ۲۳ الی ۲۳۵ و هدف دوم در محدوده ۲۸.۸ الی ۳۲ دلار خواهد بود. توجه داشته باشید که نیاز به تثبیت کندل روزانه بالای محدوده فعلی می باشد. اندیکاتور EMA با دوره زمانی ۲۰ حمایت خوبی را در محدوده فعلی نشان می دهد.

اندیکاتور ایچیموکو نیز در محدوده ۲۰ دلار مقاومتی را نشان می دهد که قیمت می تواند به آن واکنش منفی نشان دهد. بنابراین انتظار داریم که مجددا قیمت به سطح حمایت پولبک داشته باشد. همچنین حمایت دوم که حمایت مهم تری می باشد، نیز در محدوده ۱۵ الی ۱۶ دلار می باشد، و تا زمانی که این حمایت شکسته نشود، روند کوتاه مدت صعودی خواهد بود.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 23 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 2 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AXS در ۲۴ ساعت گذشته با رشد خوب ۱۸ درصد همراه بوده است. مقاومتی که برای این ارز در نظر گرفته شده بود، در محدوده ۱۷.۶ الی ۱۸.۷ دلار قرار دارد، قیمت با برخوردی که به آن داشته با واکنش همراه بوده است. اما خط روند صعودی در نظر گرفته شده برای ارز AXS هنوز به سمت پایین شکسته نشده است.

پس در صورتی که بازار در شرایط مساعد باقی بماند، احتمال افزایش بیشتر قیمت و شکست کامل مقاومت مورد نظر وجود خواهد داشت. در اینصورت هدف بعدی در محدوده ۲۳ الی ۲۳.۵ دلار قرار دارد. لازم به ذکر است که مقاومت اصلی AXS در محدوده ۲۸.۸ الی ۳۲ دلار قرار گرفته است. ابر کومو اندیکاتور Ichimoku ناحیه مقاوت داینامیک را تایید می کند. بنابراین نقطه عطف ادامه روند قیمت محدوده فعلی قیمت می باشد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 2 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 26 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AXS در دو هفته گذشته نوسانات آن روی محدوده حمایت ۱۴ الی ۱۲ دلار ادامه داشت. قیمت در این محدوده یک روند رنج را تشکیل داده است، و تا زمانی که مقاومت مهم آن در محدوده ۱۶ دلار پر قدرت به سمت بالا شکسته نشود، و کندل روزانه بالای آن بسته نشود، این روند رنج ادامه پیدا خواهد کرد. در زمان نگارش این تحلیل، روند کوتاه مدت صعودی و جهت حرکت به سمت مقاومت ذکر شده می باشد. بنابراین می توان در تایم فریه های پایین تر یک خط روند صعودی روی پیوت های آخر در نظر گرفت. در صورت شکست این خط روند، مجددا برگشت قیمت خواهیم داشت، اما در صورتی که حمایت داینامیک حفظ شود، پتانسیل شکست مقاومت اصلی افزایش خواهد یافت.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 26 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 12 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AXS در طی هفته گذشته بعد از واکنشی که به محدوده مقاومت ۱۸ دلار نشان داده بود، حرکت نزولی خود را ادامه داد، و مجددا در حال حرکت به سمت حمایت های خود می باشد. حمایتی که در محدوده ۱۲ دلار قرار دارد، در گذشته نیز با واکنش خوبی همراه بوده است.

بنابراین در صورتی که خریداران در انتظار تست این سطح حمایتی باشند، مجددا می توانیم انتظار داشته باشیم که حرکت صعودی و رشد قیمت برای این ارز در روزهای آینده اتفاق خواهد افتاد. حمایتی فعلی نیز در محدوده ۱۳ الی ۱۳.۵ دلار می باشد، و در صورت حفظ این سطح، پتانسیل خروج قیمت از الگوی کنج نزولی و حرکت به سمت مقاومت ۳۰ دلار وجود دارد. بنابراین باید دید که در این هفته حرکت صعودی می تواند در بازار شکل بگیرد یا خیر.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 12 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 5 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۵ تیر ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۵ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AXS در هفته گذشته از محدوده حمایت کف الگوی کنج در قیمت ۱۲ دلار حرکت صعودی خود را که یک موج اصلاحی در روند نزولی می باشد، شروع کرده است. حمایت خریداران منجر به رشد قیمت و رسیدن تا محدوده مقاومت ۱۷.۵ الی ۱۸.۳۰ دلار شده است. این مقاومت دقیقا در سقف الگوی کنج قرار گرفته است، و در صورت واکنش، مجدا انتظار داریم که حرکت نزولی در روند نزولی ادامه پیدا کند.

اما در صورتی که بازار در شرایط مساعد باقی بماند، با شکست مقاومت پیش رو، حرکت صعودی می تواند تا محدوده ۲۹ الی ۳۵ دلار ادامه داشته باشد. در تایم فریم ۴ ساعته یک مقاومت در محدوده ۱۷.۵ الی ۱۷.۸ دلار روی نمودار رسم شده است، و تا زمانی که کندل های ۴ ساعته قوی بالای این سطح بسته نشود، و این سطح پر قدرت شکسته نشود، امکان ادامه روند صعودی وجود نخواهد داشت.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 5 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۵ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 29 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AXS در تایم فریم روزانه به کف کانال نزولی خود در محدوده ۱۲ دلار برخورد کرده و به این ناحیه واکنش خوبی نشان داده است. برای این ارز علاوه بر کانال نزولی، یک الگوی کنج نزولی نیز می توان در نظر گرفت. با رسیدن قیمت به نوک الگو و همچنین محدوده های حمایت استاتیکی که برای AXS در نظر گرفته شده است، انتظار می رود که در کوتاه مدت شاهد یک روند رنج باشیم.

البته حمایت های اصلی در محدوده های ۱۰ و ۹ دلار می باشند. پس از برخورد به حمایت ها، سپس در صورتی که بازار ریزش بیشتری نداشته باشد، با قدرت گرفتن خریداران و حذف فشار فروش، قیمت AXS بالای محدوده ۱۵ دلار برگشت داشته باشد. در اینصورت هدف اول آن محدوده ۲۵ دلار خواهد بود.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 29 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 22 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AXS در طی هفته گذشته با افزایش فشار فروش در روند نزولی همراه بوده است. قیمت این رمز ارز بعد از اینکه بالای سطح ۱۸.۵ دلار برگشت، افزایش فشار خرید، AXS را به محدوده مقاومتی که در قیمت ۲۸ دلار روی نمودار رسم شده بود رساند. از این ناحیه با توجه به اینکه روند قیمت در تایم فریم ۴ ساعته صعودی نشده بود، مجددا شاهد ریزش قیمت تا سطح حمایت ۱۵ دلار بودیم. قیمت داخل کانال نزولی به سمت حمایتی که در ناحیه ۱۴ دلار رسم شده است، در حرکت می باشد.

همچنین کف کانال نزولی نیز در محدوده ۱۲ دلار قرار گرفته است، و در نهایت، محدوده ای که در صورت افزایش فشار فروش احتمال برگشت قیمت از آن ناحیه وجود دارد، در عدد ۸.۹۳ دلار می باشد. در صورت برخورد قیمت به این ناحیه، انتظار برگشت سریع و واکنش خریداران را برای کوتاه مدت داریم. تا زمان تثبیت قیمت ها در بازار باید منتظر ماند.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 22 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 8 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۸ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۸ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AXS همچنان در روند نزولی است، و این نهمین هفته است که کندل های نزولی متوالی روی نمودار به ثبت رسیده است. قیمت مجددا با واکنش به مقاومت  خود در محدوده ۲۳ دلار، به سمت حمایت های پایین در حال کاهش می باشد. حمایت اول در محدوده ۱۶.۸۵ دلار و حمایت اصلی در ناحیه ۹.۸۶ الی ۱۴.۴ دلار می باشد، که با توجه به فشار بالای روند نزولی، انتظار برخورد قیمت به حمایت دوم وجود دارد. این حمایت مربوط به تایم فریم هفتگی بوده و برای برگشت کامل و شروع موج صعودی جدید، قیمت حتی می تواند تا سطح ۱۰ دلار نیز ریزش داشته باشد.

حتی در صورت شکسته شدن خط روند نزولی، انتظار داریم که شاهد روند رنجی بین حمایت هفتگی و مقاومت ۲۵ دلار برای میان مدت باشیم. اندیکاتور Ichimoku در تایم فریم روزانه هنوز سیگنالی مبنی بر رشد قیمت صادر نکرده است، و تنها نشان می دهد که حمایت اول محدوده ای است که می تواند با واکنش همراه باشد. اما در تایم فریم ۴ ساعته در صورتی که شاهد برگشت قیمت بالای ۱۸.۵ دلار باشیم، انتظار افزایش قیمت را تا محدوده ۲۱ دلار خواهیم داشت.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 8 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۸ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 25 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AXS برای هفتمین هفته متوالی کندل نزولی روی نمودار به ثبت رسانده است. این ارز که هنوز در موج اصلاحی به سر می برد، در هفته گذشته با شکستن حمایت محدوده ۲۴ الی ۲۷ دلار، فشار فروش آن افزایش بیشتری پیدا کرد و برخورد قیمت را به سطح حمایت پایین تری در محدوده ۱۷ دلار شاهد بوده ایم. یکی از ابزارهای کمکی جهت پیدا کردن محدوده های حمایت فیبوناچی اصلاحی می باشد. حمایت هایی که روی نمودار مشاهده می کنید، هر کدام می توانند سطوح واکنشی قیمت باشند.

اما تلاقی برخی از آن ها با محدوده های پرایس اکشنی قدرت این سطوح را بالاتر می برد. بنابراین سطح ۰.۶۱۸ فیبوناچی که با محدوده استاتیک ۱۱.۳۰ الی ۱۴ دلار هم پوشانی دارد، می تواند ناحیه بازگشتی مناسبی برای در نظر گرفتن پایان موج اصلاحی باشد. البته هنوز کندل ماهانه بسته نشده است، و به طور کلی با توجه به ترس شدیدی که در بازار وجود دارد، می توانیم انتظار داشته باشیم که روند قیمت در هفته آینده همچنان نزولی خواهد بود.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 25 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 18 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AXS در طول هفته گذشته نوسانات رنجی را به ثبت رسانده است. این ارز که مطابق انتظارات مجددا به سطح حمایت مهم خود در محدوده ۲۷ الی ۲۴.۳ دلار نزدیک شده است، برای تست مجدد خریداران به این سطح برگشته است. خریداران در این محدوده با حمایت های خود تاکنون اجازه برخورد قیمت به این سطح را نداده اند، و روند قیمت بین دو محدوده حمایت مقاومت مینور رنج شده است. حمایتی که در قیمت ۲۸ دلار قرار دارد و مقاومت آن نیز در محدوده ۳۰ الی ۳۱ دلار می باشد.

به دلیل فشار فروشی که منجر به شکست حمایت های زیاد شده است، مقاومت بعدی در محدوده ۳۵ الی ۳۷.۴ دلار می تواند با واکنش همراه باشد. تا زمانی که خریداران قادر به پس گرفتن این مقاومت نباشند، همچنان پتانسیل رنج شدن روند و باقی ماندن قیمت در محدوده های فعلی وجود دارد. ترند لاین نزولی نیز مقاومت استاتیک را تقویت کرده است. بنابراین روند قیمت در صورتی از حالت نزولی خارج می شود که این دو مقاومت تبدیل به حمایت شوند.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 18 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 11 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AXS در تایم فریم روزانه با ۵۴ درصد ریزش، کندل ماهانه خود را در قیمت ۲۹ دلار بسته است. اکسی اینفینیتی در طول هفته گذشته در محدوده حمایت ۴۳ الی ۴۴ دلار ناتوانی خریداران برای بازگرداندن قیمت را نشان داد. یک ترند لاین نزولی روی موج اصلاحی رسم شده بود، و این خط روند نزولی به صورت مقاومت باقی ماند. ریزشی که در چند روز گذشته در بازار شاهد بودیم، موجب شکست حمایت مهم اکسی اینفینیتی و برخورد به حمایت پایین تر در محدوده ۲۴.۳ الی ۲۶.۷ دلار شده است.

این محدوده حمایت، سفارشات خرید بسیاری را فعال کرده است، و شاهد رشد ۱۸ درصدی قیمت از این سطح حمایت بوده ایم. با امتداد دادن ترند لاین نزولی، مقاومت داینامیک تا محدوده ۳۵ دلار کاهش داشته است. اما به دلیل ریزشی بودن بازار، مجددا امکان برخورد به این سطح حمایت و تست مجدد برای برگشت کامل از این محدوده وجود دارد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 11 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 4 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AXS در تایم فریم روزانه همچنان روی محدوده حمایت ۴۳.۷ الی ۴۵.۴ دلار قرار دارد. در طول هفته گذشته روند قیمت این ارز رنج بوده است. با خروج قیمت از الگوی مثلثی که هفته گذشته روی نمودار رسم شده بود، در تایم روزانه، یک الگوی مثلث بزرگتر با کنج نزولی در حال شکل گیری می باشد. حمایت فعلی در طول سه ماه گذشته شکسته نشده و بعد از هر برخورد به این محدوده رشد حداقل ۵۰ درصدی را شاهد بوده ایم. در صورت مشاهده نشانه های برگشت در تایم فریم های پایین تر می توانیم انتظار رشد مجدد قیمت را حداقل تا سقف کانال رنج در محدوده مقاومت اول ۵۰ دلار و هدف بعدی در محدوده ۶۰ دلار داشته باشیم.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 4 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 28 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AXS در طول هفته گذشته کاهش قیمت داشت. این ارز فشار فروش و شیب نزولی بالایی داشت، در هفته گذشته اعلام شد در صورت شکست حمایت محدوده ۵۰ الی ۴۸ دلار، کاهش قیمت می تواند تا حمایت ۴۵.۴ الی ۴۳.۷ دلار ادامه داشته باشد. این اتفاق رخ داد. اما در این هفته قیمت بین این حمایت و مقاومت ذکر شده رنج شده است. احتمال برخورد مجدد با حمایت فعلی وجود دارد.

پس در صورتی که در این ناحیه نشانه های حمایت روی نمودار در تایم فریم ۴ ساعته ظاهر شود و الگوی کندلی مناسبی مشاهده شود، پتانسیل تشکیل الگوی کف دو قلو و حرکت به سمت محدوده ۶۰ دلار وجود دارد. روند قیمت در تایم فریم ۴ ساعته رنج می باشد، و برای صعودی شدن نیاز است که خریداران قیمت را بالای مقاومت ۵۰ دلار برسانند. همچنین یک الگوی مثلث نیز در تایم ۴ ساعته می توان روی نمودار در نظر گرفت. بنابراین از نظر کلاسیک باید تا شکست الگو و تایید شدن آن منتظر ماند.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 28 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 21 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AXS در هفته گذشته با کاهش شدید قیمت مواجه شد. این ارز که در یک محدوده رنج در حال نوسان می باشد، روی محدوده حمایت ۶۲.۴ الی ۶۵ دلار، خریداران توان کافی برای نگه داشتن قیمت را نداشتند و بعد از شکسته شدن همزمان این حمایت با خط روند صعودی، بعد از پولبک به مقاومت دچار ریزش شدیدی شده است.

حمایت فعلی که در محدوده ۵۰.۵ الی ۴۸.۴ دلار قرار دارد، در صورتی که حفظ شود و کلوز روزانه زیر این ناحیه نداشته باشیم، مجددا انتظار رشد قیمت را خواهیم داشت. اما در صورتی که این حمایت شکسته شود، محدوده حمایت بعدی در قیمت ۴۵.۴ الی ۴۳.۷ دلار می تواند مانع از ریزش بیشتر قیمت گردد. برای برگشت و صعودی شدن روند، باید منتظر کاهش مومنتوم روند در تایم فریم های ۴ و ۱ ساعته باشیم.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 21 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 14 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AXS بعد از رشد شارپی که در هفته گذشته تا محدوده مقاومت ۷۵ دلار داشت، وارد موج اصلاحی شده است، و حمایتی که هفته گذشته در محدوده ۶۲.۵ الی ۶۵ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده بود، تا امروز مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است. از نمودار مشخص است که روند قیمت با شکست این سطح، در حال تبدیل شدن به حالت صعودی می باشد.

یک مقاومت در محدوده ۷۵ الی ۷۷.۳ دلار وجود دارد، که خریداران در این محدوده سیو سود انجام داده اند، و موجب واکنش شدید قیمت به این ناحیه شده است. در صورت حفظ حمایت فعلی، مقاومت ذکر شده به عنوان هدف اول و مقاومت محدوده ۹۲ الی ۹۷ به عنوان هدف دوم می تواند در نظر گرفته شود.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 14 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 7 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۷ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۷ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AXS در طول هفته گذشته رشد بسیار خوبی را از محدوده حمایت ۵۰ دلار شروع کرده است. خریداران این ارز تاکنون موفق به رساندن قیمت به محدوده ۷۵ دلار نیز شده اند. اما در این محدوده شاهد واکنش قیمت و برگشت به سمت حمایت ۶۲ الی ۶۵ دلار هستیم. با خروج قیمت از کانال نزولی موج اصلاحی، می توانیم انتظار پایان موج اصلاح را داشته باشیم.

اما همانطور که مشاهده می کنید، روند قیمت در بازه زمانی روزانه رنج می باشد. در صورتی که محدوده حمایت ۶۲ الی ۶۵ دلار حفظ شود، و شرایط بازار مساعد باقی بماند، می توانیم انتظار داشته باشیم که حرکت به سمت اهداف ۱۰۰ دلار ادامه داشته باشد. در صورتی کلوز کندل روزانه بالای ۷۵ دلار داشته باشیم، می توانیم به رشد بیشتر قیمت امیدوار باشیم.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 7 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۷ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 22 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AXS در هفته گذشته نوسانات بسیار کمتری نسبت به کندل هفتگی ما قبل خود دارد. این ارز با شروع هفته در محدوده حمایت ۴۸ الی ۴۰ دلار رشد خود را آغاز کرد، اما فشار خریدی در بازار وجود نداشت تا به محدوده مقاومت قبلی برسد. واگرایی مثبت اندیکاتور MACD روی نمودار شناسایی شده است، در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای سطح ۴۸.۷۰ الی ۴۷ دلار برسانند، باز هم می توانیم شاهد افزایش قیمت تا محدوده هدف اول ۵۰ و هدف دوم ۵۵ دلار باشیم.

اما اگر فشار خرید بالا باشد، و قیمت سقف کانال نزولی را بشکند، می توانیم انتظار داشته باشیم که مقاومت محدوده ۶۵ دلار نیز قابل دستیابی باشد. برای صعودی شدن روند در تایم روزانه، باید محدوده ۷۷ دلار با قدرت به سمت بالا شکسته شود.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 22 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 15 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AXS در طول هفته گذشته کاهش قیمت را تجربه کرد. این ارز که در اوایل هفته با حمایت خریداران به محدوده مقاومت ۶۳ دلار نزدیک شد، در این محدوده با واکنش قیمت همراه بود، و سیو سود خریداران کوتاه مدت موجب برگشت قیمت و تشکیل یک الگوی چکش معکوس در محدوده حمایت ۵۰ دلار شده است. البته کلوز کندل هفتگی برای تعیین ادامه روند قیمت بسیار مهم می باشد. اگر این کلوز بالای ۵۰ دلار باشد، احتمال رشد مجدد قیمت وجود دارد. در غیر اینصورت می توانیم شاهد کاهش بیشتر تا محدوده ۴۰ دلار باشیم.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 15 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی روزانه:

روند کلی در تایم روزانه نزولی است، اما در چند هفته گذشته بین محدوده حمایت ۵۰ الی ۶۵ دلار رنج شده است. قیمت در نیمه اول کانال نزولی قرار گرفته است. همچنین اندیکاتور RSI واگرایی مثبت را نشان می دهد که این موضوع یک نشانه برای هشدار برگشت قیمت می باشد. در صورت شکست سقف کانال نزولی، می توان انتظار رشد قیمت را تا محدوده ۸۰ دلار داشت.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی روزانه امروز 15 اسفند 1400
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی روزانه امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 7 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۷ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل AXS  رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز AXS در این هفته و هفته گذشته کاهش قیمت داشت. قیمت این ارز بعد از برخورد به سطح حمایت محدوده ۴۰ الی ۴۸ دلار که مربوط  به تایم هفتگی می باشد، با واکنش قیمت مواجه شد. روند قیمت هنوز در موج اصلاحی بوده، و به نظر می رسد، که پایان این موج نزدیک می باشد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 7 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۷ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی قیمت هنوز داخل کانال نزولی می باشد. برخورد دوم به سطح حمایت و تشکیل الگوی احتمالی کف دو قلو می تواند یکی از نشانه های برگشت قیمت و رشد مجدد باشد. واکنش خوبی به سطح حمایت داشته ایم، و همان طور که مشاهده می کنید، واگرایی مثبت روی اندیکاتور RSI مشاهده شده است که هشدار برگشت قیمت صادر شده است.

بنابراین حداقل انتظار ما رشد قیمت تا سقف کانال نزولی و برخورد به مقاومت استاتیک ۶۲.۷۵ الی ۶۵.۳۰ دلار می باشد. چنانچه این مقاومت نیز شکسته شود، روند از حالت کاملا رنج خارج می شود، و احتمال رشد قیمت تا مقاومت بعدی در قیمت ۱۰۰ دلار وجود دارد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی روزانه امروز 7 اسفند 1400
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی روزانه امروز ۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 1 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل AXS  رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز AXS در طول هفت روز گذشته با کاهش ۲۵ درصدی قیمت همراه بوده است. این ارز که در محدوده ۷۰ دلار یک مقاومت سنگین دارد و طبق نمودار، از سه ناحیه تحت فشار فروش قرار دارد، خریداران آن تسلیم شدند، و قیمت تا نزدیک یک حمایت بسیار مهم کاهش داشت. حمایتی که در محدوده ۴۰ الی ۴۸ دلار قرار دارد، و مربوط به تایم هفتگی بوده، و برای شکست یا عدم شکست آن باید به کندل های هفتگی توجه کرد.

در تایم فریم های پایین تر قیمت از محدوده مقاومت بالاترین سقف تاریخی در یک کانال نزولی قرار گرفته است، و انتظار داریم در صورت برخورد به محدوده حمایتی مشخص شده، به خصوص در قیمت ۴۴.۴ الی ۴۶ دلار با واکنش و برگشت کوتاه مدت همراه باشد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 1 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی روزانه:

در تایم روزانه با اینکه فشار فروش و شیب بالایی برای ارز AXS شاهد هستیم، اما با توجه به واگرایی مثبتی که در حال تشکیل شدن می باشد، می توانیم انتظار برگشت به سمت مقاومت های محدوده ۵۵ و ۶۵ دلار را داشته باشیم. اما باید توجه کرد که در تایم های پایین تر باید به دنبال نشان های قطعی برگشت قیمت باشید. در زمان نگارش این تحلیل نیز قیمت هنوز نشانه های برگشت را بروز نداده است، پس باید منتظر ماند.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی روزانه امروز 1 اسفند 1400
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی روزانه امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 24 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل AXS  رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

خریداران ارز AXS به سختی در تلاش هستند. تا کف حمایت کانال صعودی بلند مدت را حفظ کرده و اجازه خروج قیمت از کانال صعودی را ندهند. البته خروج قیمت در این محدوده به منزله ریزش و نزولی شدن روند نیست. چرا که حمایت اصلی در محدوده ۵۰ تا ۴۴ دلار می باشد، و تا زمانی که کندل هفتگی زیر این محدوده بسته نشود، روند قیمت در تایم هفتگی صعودی خواهد بود.

مقاومتی که در چند روز گذشته باعث واکنش و سیو سود خریداران شده است، در محدوده ۶۶ تا ۷۰ دلار قرار دارد. همچنین خط روند نزولی نیز این مقاومت را تقویت کرده است. اندیکاتور EMA نیز در محدوده ۵۹ دلار مقاومتی را نشان می‌ دهد، و چنانچه خریداران این سطح را پس نگیرند، احتمال شکست کف کانال و برخورد با حمایت محدوده ۴۹ تا ۴۴ دلار وجود دارد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 24 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی ۴ ساعته:

در بازه زمانی یک حمایت دیگر در محدوده ۵۷ الی ۵۵ دلار وجود دارد، که در صورت حمایت شدن در این محدوده می توانیم انتظار یک برگشت و تلاش دیگر برای تست شکست مقاومت پیش رو را داشته باشیم. در غیر این صورت با شکست این حمایت روند ۴ ساعته نزولی خواهد شد و قیمت هم از کانال صعودی خارج می شود.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی 4 ساعته امروز 24 بهمن 1400
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 10 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل AXS رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز AXS در طول این هفته با کاهش ۲۰ درصدی قیمت همراه بوده است. اما واکنش قیمت به کف محدوده حمایت هفتگی ۵۰ تا ۴۵ دلار با افزایش تقاضا مواجه شد. با توجه به اینکه قیمت در کف کانال صعودی قرار دارد، در صورتی که در این منطقه افزایش حجم معاملات را هم شاهد باشیم، می توانیم انتظار رشد قیمت برای میان مدت حداقل تا سقف قبلی در قیمت ۱۵۰ الی ۱۶۰ دلار را داشته باشیم. اندیکاتور RSI در محدوده اشباع فروش قرار گرفته است، و نشانه های واگرایی مثبت روی نمودار ظاهر شده است.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 10 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی روزانه:

قدرت خریدار در دو کندل آخر به خوبی مشخص می باشد. حجم معاملات نیز بالاتر از میانگین ۳۰ روز گذشته بوده است. بنابراین با توجه به اینکه قیمت در محدوده حمایت خوبی قرار گرفته است، امکان رشد قیمت تا هدف اول ۶۳ دلار و هدف دوم در محدوده  ۷۳ الی ۷۵ دلار وجود دارد. مقاومت ۷۵ دلار هم در صورتی که شکسته شود، روند قیمت در تایم روزانه صعودی خواهد شد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی روزانه امروز 10 بهمن 1400
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی روزانه امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 3 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز AXS به لبه پرتگاه نزدیک شده است. این ارز در این هفته برخورد شدیدی به کف کانال بلند مدت صعودی خود داشته است، حمایت استاتیکی که در محدوده ۳۸ تا ۵۵ دلار می باشد، تا این لحظه مانع از ریزش قیمت و نزولی شدن روند این ارز شده است. کف کانال صعودی نیز با حمایت استاتیک در تماس بوده و همپوشانی دارند. ریزش قیمت ها در این هفته منجر به کاهش ۳۳ درصدی ارزش اکسی اینفینیتی شده است.

به طور کلی در مورد این ارز و همچنین تمام بازار، باید تا بسته شدن کندل هفتگی و ماهانه منتظر ماند. به طور کلی در بدترین حالت، اگر شرایط بازار ریزشی شود، حمایت هایی که برای این ارز روی نمودار مشخص شده است، هر کدام به نوبه خود می تواند متوقف کننده قیمت باشد. اما اگر قیمت در این بازه زمانی از کانال صعودی خارج شود، پتانسیل ریزش قیمت تا عدد ۱۰ دلار نیز وجود دارد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 3 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی روزانه:

برای برگشت کامل قیمت از همین محدوده، نیاز است که فشار خرید در بازار ایجاد شود، و افزایش تقاضا در بازار، قیمت را حداقل تا سطح ۷۰ دلار برساند. در این صورت می توان به رشد بیشتر قیمت تا مقاومت ۷۵ الی ۸۰ دلار نیز امیدوار بود. البته شرایط برگشت قیمت به حدی وخیم است، که موجب کاهش حجم معاملات و نوسانات در این ارز شده است. پیش بینی می شود که روند قیمت تا آخرین روز هفته و یا حتی تا اواسط هفته بعد ادامه داشته باشد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی روزانه امروز 3 بهمن 1400
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی روزانه امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۹ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز AXS در طول هفته گذشته با کاهش بیش از ۲۶ درصد همراه بود. AXS که در یک کانال صعودی بلند مدت قرار دارد، مدت زیادی است که وارد روند رنج با تمایلات نزولی شده است‌ در واقع موج اصلاحی بزرگی است که در حال پایان یافتن می باشد. بعد از اینکه قیمت در محدوده ۹۶ دلار متوقف شد، و سال ۲۰۲۱ را به پایان رساند، کاهش بیشتر قیمت ها شروع شد، و مقاومت سالانه اجازه رشد بیشتر قیمت را به خریداران نداد. دو خط قرمز استانیک روی نمودار این محدوده های بسیار بسیار مهم را نشان می‌دهد. حمایت مهمی که در کف کانال صعودی می تواند مانع از ریزش بیشتر قیمت شود در محدوده ۷۲ تا ۵۷ دلار می باشد انتظار داریم قیمت از این محدوده بتواند یک برگشته خوبی به سمت مقاومت ۱۰۰ دلار داشته باشد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 19 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۹ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی ۴ ساعته:

کماکان تمایلات این ارز نزولی می باشد، اما با کاهش فشار فروش روند نزولی در حال از دست دادن مومنتوم می باشد. بنابراین در صورتی که کانال نزولی کوچک شکسته شود، بعد از پولبک به سقف کانال می ‌توانیم انتظار رشد قیمت و برگشت به سمت بالا داشته باشیم. اندیکاتور RSI نیز در حال صعودی شدن است، و به محض تشخیص واگرایی برای تایید آخر می‌توان انتظار خوبی از این ارز داشت.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی 4 ساعته امروز 19 دی 1400
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۹ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 12 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۲ دی ۱۴۰۰

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۲ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز  AXS که در طول هفته گذشته، روند رنجی داشت، این هفته نیز روند رنج هنوز هم می تواند ادامه داشته باشد.  AXS در کانال صعودی بلند مدت قرار دارد، و قیمت با همان روند رنج ۳ ماهه خود در حال نزدیک شدن به کف کانال صعودی می باشد. سه محدوده بسیار مهم روی نمودار رسم شده است. حمایت اول در قیمت ۸۰ تا ۸۸ دلار قرار دارد، و حمایت دوم که بسیار مهم تر و دارای اعتبار بیشتری است، در قیمت ۵۲ تا ۵۵ دلار می باشد. البته محدوده ۶۰ دلار نیز بین این دو حمایت می تواند به عنوان حمایت رند در نظر گرفته شود. و یک مقاومت در محدوده ۱۳۷ تا ۱۴۵ دلار قرار دارد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 12 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۲ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی ۴ ساعته:

قیمت در این بازه زمانی، هنوز داخل کانال نزولی قرار دارد. و فشار فروش، باعث شده قیمت در نیمه پایین کانال نزولی باشد. اندیکاتور RSI در حال تشکیل یک واگرایی مخفی می باشد. واگرایی مخفی نشانه ادامه روند است. بنابراین انتظار کاهش بیشتر قیمت و برخورد به سطح حمایت ۸۰ تا ۸۸ دلار وجود دارد. به دلیل اینکه کف کانال نزولی با حمایت مهمی همپوشانی دارد، این محدوده ها، محدوده های برگشت قیمت می باشند. اگر برخوردی به سمت حمایت نداشته باشیم، در این صورت با شکست مقاومت ۹۶ تا ۹۷ دلار، و تثبیت بالای این محدوده می توان انتظار رشد قیمت و رسیدن به سقف کانال نزولی را داشت.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی 4 ساعته امروز 12 دی 1400
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۲ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 5 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۵ دی ۱۴۰۰

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۵ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز AXS در شرایط خوبی از نظر حمایت خریداران قرار دارد. اگر در پایان این هفته، کندل هفتگی بالای قیمت ۱۰۰ دلار بسته شود، ادامه حرکت صعودی در هفته های آینده مورد انتظار می باشد. اما اگر زیر ۱۰۰ دلار کلوز هفتگی داشته باشیم، امکان برگشت قیمت به سطح حمایت ۹۰ تا ۸۵ دلار وجود دارد. در حال حاضر در این بازه زمانی قیمت یک روند رنج دارد. و سطح قیمت ۱۰۰ دلار تعیین کننده ادامه جهت روند می باشد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 5 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۵ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی ۴ ساعته:

با توجه به اینکه در کانال نزولی قرار داریم، قیمت در صورت حفظ میدلاین کانال می تواند حداقل تا محدوده ۱۱۵ الی ۱۲۰ دلار رشد داشته باشد. رسیدن قیمت به نیمه اول کانال نزولی، می تواند نشانه های خوبی برای ادامه حرکت قیمت به سمت بالا باشد. مید لاین کانال نزولی می تواند در حال حاضر به عنوان حمایت خوبی مورد استفاده قرار گیرد. خط روند صعودی روی اندیکاتور RSI نیز نشانه های حمایت را تشخیص داده است. بنابراین می تواند انتظار ادامه حرکت صعودی و رشد قیمت را تا سقف کانال نزولی داشت.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی 4 ساعته امروز 5 دی 1400
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۵ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 28 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۰

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز AXS در هفته ای که گذشته روند رنجی داشت، و حمایت ۱۰۰ دلار خود را هم شکسته است. اما تمایلی برای فروش در قیمت های پایین تر تاکنون دیده نشده، و قیمت زیر محدوده ۱۰۰ دلار حفظ شده است. این ارز به دلیل رشد زیادی که داشت و هنوز جای امید برای رشد بسیار بیشتر آن وجود دارد، تمایل زیادی برای فروش تاکنون دیده نشده است.

این طور که به نظر می رسد، محدوده‌های فعلی قیمت، حمایت های بسیار خوبی هستند، که می تواند قیمت را به سمت بالا برگرداند محدوده‌ای که انتظار داریم در صورت برخورد قیمت به آن واکنش داشته باشیم، محدوده ۹۰ تا ۸۴ دلار خواهد بود. این حمایت همانطور که ملاحظه می کنید در محدوده ای قرار دارد که انتظار داریم با توجه به واکنش های گذشته باعث برگشت قیمت‌ به سمت بالا شود. با توجه به اینکه اندیکاتور RSI یک واگرایی مخفی را روی نمودار تشخیص داده است، می توان انتظار داشت که این محدوده حمایت می تواند منجر به برگشت قیمت به سمت بالا شده و حرکت خود را به سمت سقف قبلی در محدوده ۱۳۰ تا ۱۵۰ دلار ادامه دهد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 28 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی نیز واگرایی های معمولی را روی کف های قیمت مشاهده می کنید، که می‌تواند منجر به برگشت قیمت به سمت بالا شده و حداقل انتظار داریم که قیمت به محدوده ۱۱۰ دلار برسد. با توجه به این که خط روند نزولی نیز به سمت بالا شکسته شده، در صورت برگشت قیمت بالای محدوده ۱۰۰ دلار، انتظار رشد قیمت و رسیدن به سقف قبلی بیشتر می‌شود.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی 4 ساعته امروز 28 آذر 1400
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 21 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز AXS هنوز شرایط کاملا رنجی در تایم هفتگی دارد. کندل این هفته، زیر محدوده میدلاین کانال قرار گرفته، و در شرایطی نیست که بتواند با رشد قیمت همراه باشد. بنابراین می تواند باز هم به رنج زدن در همبن محدوده ادامه بدهد. اما نکته ای که وجود دارد این است که حمایت رند ۱۰۰ دلار، می تواند جلوی ریزش بیشتر قیمت را گرفته و افزایش قیمت را بعد از تثبیت بازار داشته باشد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 21 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی روزانه:

در تایم روزانه قیمت در حال رنج زدن بوده، اما به دلیل اینکه نزدیک حمایت ۱۰۰ دلار می باشد، احتمال برگشت قیمت به مقاومت ۱۲۲ تا ۱۳۲ دلار وجود دارد. قمت اکنون یک کانال رنج تشکیل داده است. سقف این کانال مقاومت ۱۲۲ الی ۱۳۲ دلار و کف آن در محدوده ۶۳ تا ۷۲ دلار می باشد. اگر خریداران نتوانند حمایت ۱۰۰ دلار را حفظ کنند، قیمت به این حمایت خواهد رسید. اندیکاتور CCI نیز هنوز شرایط مثبتی را نشان نداده است. خط روند نزولی روی آن در صورت شکست، می تواند یک هشدار برای شروع حرکت رو به بالا باشد، اما به زمان بیشتری احتیاج دارد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی روزانه امروز 21 آذر 1400
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی روزانه امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی ۴ ساعته:

اکنون در این تایم فریم، ۴ ساعته، قیمت در کف کاانل نزولی قرار دارد. یک واگرایی توسط اندیکاتور CCI نیز شناسایی شده است. اگر قیمت بالای محدوده ۱۱۰ دلار برگردد، رشد قیمت می تواند تا سقف کانال نزولی در محدوده مقاومت ذکر شده ادامه داشته باشد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی 4 ساعته امروز 21 آذر 1400
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 14 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز AXS بعد از رشد بسیار زیادی که داشت و تا محدوده سقف کانال صعودی در قیمت ۱۵۵ دلار رشد کرد، وارد اصلاح زمانی شده است. قیمت مدت ۲ ماه است که در یک کانال رنج در محدوده ۱۵۵ تا ۱۰۰ دلار در نوسان می باشد. حمایت مهم ۱۰۶ الی ۱۰۰ دلار روز گذشته با واکنش همراه بود، و مانع ریزش قیمت شد. همچنین مید لاین کانال صعودی در این محدوده قرار دارد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 14 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی ۴ ساعته:

تایم ۴ ساعته نشان می‌دهد که ریزش قیمت تا کف کانال نزولی ادامه داشته، و واکنشی که به محدوده ۱۰۶ الی ۱۰۰ دلار داشت، باعث برگشت قیمت تا محدوده ۱۲۰ دلار شد. اگر بازار باز هم ریزش داشته باشد، AXS می تواند یک بار دیگر به حمایت مورد نظر برگشت داشته باشد. اما در کل اگر بازار به روند صعودی برگردد، این ارز می‌تواند در مرحله اول تا سقف کانال رشد کند. به طور کلی تا زمانی که مقاومت ۱۴۰ دلار به سمت بالا شکسته نشود، روند همچنان می تواند در این تایم نزولی باشد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی 4 ساعته امروز 14 آذر 1400
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 7 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۷ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز AXS در کانال صعودی که دارد، به دلیل رشد بالایی که داشته مدتی است که در روند رنج به سر می‌برد. محدوده حمایت مهم ۱۲۸ تا ۱۳۱ دلار تاکنون جلوی ریزش این ارز را گرفته است. در صورتی که شرایط بازار مساعد باشد می‌تواند از این حمایت برای ادامه روند صعودی استفاده کند. اندیکاتور ایچیموکو در محدوده حمایتی ناحیه بسیار پر قدرتی را نشان می‌دهد. در صورتی که این ناحیه از دست برود، ریزش می‌تواند تا میدلاین کانال تقریباً تا قیمت ۱۰۰ دلار ادامه پیدا کند.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 7 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۷ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی ۴ ساعته:

در تایم ۴ ساعته این ارز یک کانال نزولی روی نمودار رسم شده و قیمت در محدوده فعلی در حال رنج زدن می‌باشد. کف محدوده رنج در قیمت ۱۲۶ الی ۱۲۰ دلار و سقف محدوده رنج در قیمت ۱۴۰ دلار می باشد. در صورتی که این ناحیه از دست برود، حمایت پایین تر این ارز محدوده ۱۱۲ الی ۱۱۰ دلار می باشد. در تایم ۴ ساعته مقاومت آخرین موج نزولی آن روی قیمت ۱۴۳ دلار می باشد. بنابراین تا زمانی که این مقاومت شکسته نشود، قیمت این ارز همچان می تواند رنج و یا نزولی باشد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی 4 ساعته امروز 7 آذر 1400
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز 30 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی AXS امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز AXS در یک کانال صعودی پر قدرت قرار دارد. همان طور که مشاهده می‌کنید قیمت نزدیک سقف کانال صعودی بلند مدت می باشد. اما با توجه به پتانسیل بالای این ارز، رشد آن می تواند ادامه داشته باشد. در حال حاضر یک مقاومت مهم سر راه ادامه مسیر AXS قرار گرفته است، که با شکست این مقاومت می تواند ادامه روند صعودی را از سر بگیرد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز 30 آبان 1400
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی روزانه:

در بازه روزانه یک خط مقاومت روی نمودار رسم شده است، که در قیمت دقیق ۱۳۰ دلار می‌باشد. تا زمانی که کندل روزانه بالای این عدد بسته نشود، قیمت نمی تواند سقف جدید بزند.
اندیکاتور Ichimoku روی نمودار در حال حاضر مقاومت را نشان می دهد. خط تنکانسن، خط کیجونسن را به سمت پایین قطع کرده است. اما در محدوده ۱۰۸ تا ۱۰۰ دلار حمایت بسیار خوبی دیده می شود، که این ناحیه در تقاطع با میدلاین کانال صعودی می باشد. بنابراین احتمال شکست این محدوده پایین می باشد.
اندیکاتور MACD یک واگرایی مخفی منفی نشان می دهد. بنابراین در صورت ریزش هم احتمال برگشت قوی به سمت بالا وجود دارد، و فرصت خرید فراهم می کند.

 تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه ی زورانه امروز 30 آبان 1400
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه ی زورانه امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی ۴ ساعته:

یک کانال نزولی در بازه ۴ ساعته وجود دارد. اما با توجه به اینکه قیمت اکنون در نیمه بالایی کانال نزولی قرار دارد، بنابراین اگر مقاومت ۱۳۱ دلار به سمت بالا شکسته شود، موقعیت خرید مناسبی فراهم می شود. در غیر اینصورت اگر کندل ۴ ساعته زیر محدوده ۱۲۶ دلار بسته شود، AXS می تواند تا کف کانال نزولی ریزش داشته باشد.

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی 4 ساعته امروز 30 آبان 1400
تحلیل اکسی اینفینیتی AXS بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز AXS امروز 16 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز AXS امروز ۱۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۱۶ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اکسی اینفینیتی، ارز AXS در بازه زمانی روزانه روند صعودی را حفظ کرده است. رشد این ارز در روزهای گذشته با سرعت بسیار کندی همراه بوده است. اکنون قیمت این ارز در محدوده ۱۶۰ دلار با واکنش های بسیاری همراه بوده است.

مهم ترین حمایت های این ارز محدوده ۱۱۰ تا ۱۲۰ دلار می باشد، که در صورت اصلاح قیمت می تواند حمایت خوبی ار این ارز به عمل آورد. اندیکاتور MACD واگرایی منفی را شناسایی کرده است. بنابراین چنانچه قیمت نتواند به رشد خود ادامه دهد، و خط روند صعودی به سمت پایین شکسته شود، می تواند اخطاری برای اصلاح قیمت AXS باشد. اما اگر قیمت بالای مقاومت محدوده ۱۵۷ دلار تثبیت داشته باشد، می تواند به ادامه روند صعودی خود تا محدوده ۲۰۰ دلار بپردازد.

تحلیل تکنیکال ارز AXS امروز 16 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز AXS امروز ۱۶ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز AXS امروز 7 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز AXS امروز ۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل اکسی اینفینیتی AXS امروز ۷ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز AXS در کانال صعودی بلند مدت قرار گرفته، به دلیل رشد بسیار زیاد، بیشتر نوسانات آن در نیمه دوم کانال شکل گرفته است. این ارز همچنان پتانسیل رشدهای بیشتر را دارد. اما نیاز به کمی اصلاح برای ادامه حرکت احساس می شود. بالاترین قیمت ثبت شده برای AXS تاکنون ۱۶۴ دلار بوده است، و این قیمت چند هفته گذشته شکسته نشده است. به نظر می رسد فروشندگان احتمالا بخواهند مقداری از سود دارایی های خود را سیو کنند.

تحلیل تکنیکال ارز AXS امروز 7 آبان 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تکنیکال ارز AXS امروز ۷ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز AXS بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی چند حمایت مقاومت مهم وجود دارد، که شکست هر کدام می تواند ادامه حرکت AXS را تحت تاثیر قرار بدهد. در حال حاضر این ارز بین دو محدوده ۱۲۰ و ۱۵۷ دلار قرار دارد. اگر مقاومت ۱۵۷ دلار شکسته شود، می تواند سقف جدیدی زده، و تا محدوده ۲۰۰ دلار به حرکت صعودی خود ادامه دهد.

از یک طرف اندیکاتور MACD یک واگرایی منفی را نشان می دهد. بنابراین اگر خط روند صعودی کوتاه مدت به سمت پایین شکسته شود، احتمال شکسته شدن حمایت ۱۲۰ دلار هم وجود دارد، و اگر این اتفاق رخ دهد، اولین قیمتی که AXS به آن می رسد، ۱۱۰ دلار و اگر آن هم شکسته شود، تا حمایت ۷۶.۵ دلار دیگر سدی سر راه خود ندارد. البته این حالت دوم در صورتی رخ می دهد که شرایط کل بازار ریزشی شود.

تحلیل تکنیکال ارز AXS بازه زمانی روزانه امروز 7 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز AXS بازه زمانی روزانه امروز ۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی AXS

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی AXS
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی AXS

رمز ارز AXS توکن ارائه شده پلتفرم اکسی اینفینیتی می باشد. اکسی اینفینیتی در واقع یک پلتفرم بازی مبتنی بر بلاکچین است. پلتفرم اکسی اینفینیتی فعالیت خود را از سال ۲۰۱۸ آغاز کرده است.

کاربران می توانند در پلتفرم اکسی اینفینیتی، توکن AXS را با بازی کردن و رای دادن به دست آورند. این توکن ها به منظور پاداش به کاربران ارائه می شود. کل عرضه توکن AXS 270 میلیون است. AXS یک توکن مبتنی بر استاندارد ERC-20 است و کاربران می توانند از کیف پول های تراست و سیف پل برای ذخیره سازی این ارز دیجیتال استفاده نمایند.

توکن AXS در سال ۲۰۲۰ به بازار ارزهای دیجیتال ارائه شده است. از جمله بنیانگذاران این رمز ارز می توان به Trung Thanh Nguyen و Aleksander Leonard Larsen اشاره کرد. در صورتی که قصد دارید با ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی AXS بیشتر آشنا شوید، می توانید به مقاله “ارز AXS چیست؟” در سایت زوم ارز مراجعه کنید.

در این صفحه ما به تحلیل ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی AXS پرداخته ایم. همانطور که می دانید تحلیل رمز ارزها شامل سه دسته تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال است. در ادامه شما می توانید با هر یک آشنا شوید.

تحلیل تکنیکال برای ارز اکسی اینفینیتی

در تحلیل تکنیکال، تحلیلگران از تاریخچه حجم و قیمت ارزهای دیجیتال برای بررسی استفاده می کنند. همچنین این بررسی با استفاده از ابزارها و نمودارها صورت می پذیرد. به عبارت دیگر تحلیل تکنیکال را می توان روشی برای پیش بینی قیمت با بررسی تاریخچه قیمت و حجم معاملات تعریف نمود. در این صفحه همانطور که مشاهده می نمایید ما به تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی پرداخته ایم.

تحلیل تکنیکال در واقع رفتار اینده بازار را نسبت به قیمت های قبلی و حجم داده ها و معاملات را پیش بینی می کند. این نوع تحلیل دارای نقاط عرضه و تقاضا است و در بازارهای مالی شکل می گیرد. این تحلیل در بازارهای بورس و طلا و ارز فعالیت دارد. تحلیلگران بسیاری وجود دارند که در این تحلیل تکنیکال از روش های تحقیقاتی متنوعی استفاده می کنند البته قابل ذکر است که تجزیه و تحلیل تکنیکال گاهی تغییرات قیمتی را به همراه دارد.

در ادامه به معرفی اندیکاتور و پرایس اکشن برای تحلیل رمز ارزها می پردازیم.

اندیکاتور چیست؟

اندیکاتورها ابزارهایی هستند که مقدار نوسانات قیمت و حجم بالایی از دارایی ها را بررسی و بر روی نمودار رسم می کنند. هدف این اندیکاتور این است که با بدست اوردن اطلاعات مناسب سودهای زیادی بدست اورد و همینطور می تواند نقاطی را که طبق محاسبات خود امکان برگشت قیمت و یا تغییر روند را دارد بررسی کند. در ادامه به تعریف چند نوع از اندیکاتورها می پردازیم. با ما همراه باشید.

اندیکاتور Macd

یکی از بهترین و ساده ترین نوع اندیکاتور است که در بازارهای معاملاتی استفاده می شود. این اندیکاتور با شناسایی روند بازار می تواند بهترین نقاط برای خرید و فروش را به شما نشان دهد. این اندیکاتور با سایر ابزارهایی مانند اندیکاتور مووینگ اوریج می تواند سیگنال های خود را زودتر ارائه بدهد و در شناسایی دو روند صعودی و نزولی کمک می کند.

اندیکاتور باند بولینگر

یکی از مهمترین و پرکاربرترین اندیکاتورها است که دارای میانگین متحرک ساده است. البته این اندیکاتور میزان نوسانات بازار را تشخیص می دهد و برای به کارگیری نوسانات نیز به کار می رود. از استراتژی هایی که این اندیکاتور دارد این است که می تواند با عبور کندل از نمودار و نوار بالایی خرید را انجام داد.

پرایس اکشن چیست؟

پرایس اکشن در قالب تحلیل تکنیکال مورد بررسی قرار می گیرد. در واقع پرایس اکشن یک تحلیل تکنیکال است که تمام تصمیمات خود را فقط بر اساس نمودار قیمت توصیف می کند. در واقع این یک تکنیک تحلیل کردن بازار و معاملات است. در ادامه می خواهیم مواردی که در این تحلیل انجام می شود را برای شما توضیح دهیم.

فیبوناچی

فیبوناچی در واقع یکی از مهمترین و بهترین ابزارهای در بازار است. درست است که تعریف و یاد گرفتن ان بسیار دشوار و سخت است ولی اگر معامله گران بتوانند از این ابزار استفاده کنند قطعا به سودهای بیشتر دست پیدا می کنند. بسیاری از فعالان بازار سرمایه برای خرید از فیلتر فیبوناچی استفاده می کنند یعنی در واقع این فیلترها به گونه ای است که روش های تحلیل را دارد و بسیاری از سرمایه گزاران برای خرید تنها به این روش متکی نیستند و از روش های دیگر نیز الگو برداری می کند.

حمایت و مقاومت

حمایت به گونه ای است که اگر تقاضا در ان بیشتر باشد قطعا از سقوط بیشتر قیمت جلوگیری می کند. در این قسمت خریداران به خرید تشویق می شوند و فروشندگان تمایل بسیار کمی به فروش پیدا می کنند.

تعریف مقاومت به گونه ای است که در ان فروش انقدر زیاد است که از افزایش بی جا قیمت جلوگیری می کند و در این سطح فروشندگان به فروش راغب تر می شوند و خریداران به خرید تمایل کمی دارند.

تحلیل فاندامنتال برای ارز اکسی اینفینیتی

تحلیل فاندامنتال یا بنیادی روشی برای بررسی ارزش ذاتی یک دارایی می باشد. در تحلیل فاندامنتال عوامل تاثیرگذار بر قیمت ارزهای دیجیتال در آینده نیز بررسی خواهد شد.

تیم زوم ارز سعی بر این داشته است تا عملکرد تعداد بسیاری از رمز ارزها را به زبان فارسی بررسی نماید و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین کاربران می توانند در سایت زوم ارز به اخبار فوری ارز دیجیتال به صورت شبانه روزی دسترسی پیدا کنند.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز اکسی اینفینیتی

علاوه بر تحلیل فاندامنتال و تحلیل تکنیکال، تحلیل سنتیمنتال نیز وجود دارد. تحلیل سنتیمنتال روشی برای بررسی رفتار سرمایه گذاران در بازار می باشد. این نوع از تحلیل مبتنی بر علم اقتصاد و روانشناسی رفتاری بازار مالی است.

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. زوم ارز به شما پیشنهاد می نماید قبل از سرمایه گذاری به بررسی دقیق رمز ارز و بازار بپردازید.

ممنون از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی AXS” همراه ما بودید.


🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده