آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

راه اندازی بخش معاملات رمزنگاری در بانک Raiffeisen اتریش🏛️

راه اندازی بخش معاملات رمزنگاری در بانک Raiffeisen اتریش

راه اندازی بخش معاملات رمزنگاری در بانک Raiffeisen اتریش🏛️

به گزارش زوم ارز، بانک بین المللی Raiffeisen اتریش اعلام کرده است که تا پایان ژانویه ۲۰۲۴ خدمات معاملات ارزهای دیجیتال را به مشتریان خرد ارائه خواهد کرد. این سرویس ابتدا در وین، که دفتر مرکزی بانک در آن قرار دارد، به کاربران ارائه می‌شود و با همکاری صرافی ارزهای دیجیتال Bitpanda اجرا خواهد شد. این تعاون از اوایل امسال با امضای یک تعهدنامه شروع شد.

کرت چادا، رئیس نوآوری بانک Raiffeisen، در یک مصاحبه تصریح کرد: “ما در وین، که حدود یک چهارم جمعیت اتریش در آن زندگی می کنند، شروع می کنیم. مشتریان می‌توانند از دستگاه تلفن همراه خود برای ورود به BitPanda از طریق برنامه Raiffeisen استفاده کنند. این تجربه آشنا خواهد بود، بنابراین تأیید یک معامله دقیقاً مانند انتقال بانکی از حساب به حساب با همان نوع از مشتریان امنیتی است که به آن عادت کرده‌اند.”

Raiffeisen با حدود ۲۱۵ میلیارد دلار دارایی و ۱۷.۸ میلیارد مشتری در سراسر اتحادیه اروپا و اروپای شرقی، از افزایش پذیرش کریپتو به‌ویژه در حوزه‌هایی که شفافیت در مورد قوانین در حال ظهور است، خبر داده است. این سرویس برای مشتریانی طراحی شده است که باهوش دیجیتال هستند اما ممکن است فقط به سرمایه‌گذاری کوچک علاقه‌مند باشند. برعکس پیشنهادات بانک‌های دیگر که به سرمایه‌گذاران با ثروت میلیون‌ها دلاری مختص است، Raiffeisen این خدمات را برای افراد با سرمایه کمتر ارائه می‌دهد.

Bitpanda، که در سال ۲۰۱۴ در وین تأسیس شد، تحت نظارت FMA اتریش و BaFin آلمان است و به شرکت‌ها امکان می‌دهد تا خدمات تجاری، سرمایه‌گذاری و نگهداری نظارتی برای سهام/ETF، ارزهای دیجیتال، فلزات گرانبها، و کالاها ارائه دهند.

منبع: coindesk.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده