آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شرکت CoinShares قیمت بیت کوین را نجومی پیش بینی میکند!✨

شرکت CoinShares قیمت بیت کوین را نجومی پیش بینی میکند!

شرکت CoinShares قیمت بیت کوین را نجومی پیش بینی میکند!✨

به گزارش زوم ارز، طبق گزارش منتشر شده توسط CoinShares، ورود سرمایه به صندوق‌های قابل معامله مبتنی بر بیت‌کوین (ETF) در ایالات متحده ممکن است بر پویایی قیمت بیت‌کوین (BTC) تأثیر بگذارد.

این گزارش نشان می‌دهد که در ۱۲ ماه اول پس از تأیید ETF‌های بیت‌کوین اسپات در ایالات متحده، قیمت بیت‌کوین ممکن است به بالای ۱۴۱,۰۰۰ دلار افزایش یابد. این محاسبه بر اساس مدل جریان وجوهی است که توسط جیمز باترفیل، مدیر تحقیقات CoinShares، منتشر شده است.

مدل این گزارش بر اساس یک فرض محتاطانه انجام شده است. این فرض می‌گوید که ETF‌های بیت‌کوین نقطه‌ای ممکن است در طول سال‌ها یک بازار با ارزش ۱۴.۴ تریلیون دلاری را شکل دهند. درصد کمی از دارندگان این صندوق‌ها نیز تنها ۱ درصد از ثروت خود را در لحظه اول سرمایه‌گذاری کنند. این فرض نشان‌دهنده یک ضریب نفوذ بازار ۳۰۰٪ است، که ممکن است در ۱۲ ماه اول پس از تأیید ETF بیت‌کوین توسط SEC اعمال شود.

با در نظر گرفتن میانگین ورودی ۱۴.۴ میلیارد دلار، این مدل نشان می‌دهد که قیمت ممکن است تا ۱۴۱,۰۰۰ دلار برای هر بیت‌کوین افزایش یابد. واردات ۳۱ میلیارد دلاری به این بخش می‌تواند منجر به افزایش بیشتر شود و قیمت بزرگترین ارز دیجیتال، به سطح ۲۶۵,۰۰۰ دلار برسد.

مهم است به یاد داشت که نویسندگان پیش‌بینی کرده‌اند تعیین اندازه دیوار بالقوه تقاضا پس از راه‌اندازی یک ETF مبتنی بر نقطه بسیار دشوار است. CoinShares خود ۳.۴۶ میلیارد دلار AUM را مدیریت می‌کند و گزینه خرید واحد ETF ارز دیجیتال Valkyrie را تضمین کرده است.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده