آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Ark’s Cathie Wood: بیت کوین را به عنوان امن‌ترین دارایی جهان ترویج می‌دهد.🤩

Ark’s Cathie Wood: بیت کوین را به عنوان امن‌ترین دارایی جهان ترویج می‌دهد.

به گزارش زوم ارز، یکی از ویژگی‌های برجسته بیت کوین به عنوان یک دارایی، امنیت زیربنایی پیرامون آن است. این ویژگی توسط کتی وود، مدیر دارایی‌های دیجیتال در شرکت Ark Invest، در یک پست اخیر تأکید شده است. کتی وود، که شرکت او در حال حاضر یک ETF بیت کوین را به همراه ۲۱Shares مدیریت می‌کند، بیان کرد که بیت کوین توسط بزرگترین شبکه کامپیوتری در جهان پشتیبانی می‌شود.

با وجود انتقاداتی که همیشه در مورد بیت کوین وجود داشته است، به ویژه از سوی چهره‌های برجسته مانند جیم کرامر، مجری پول دیوانه CNBC، مدیرعامل JPMorgan، جیمی دیمون، و پیتر شیف، آمارهای شبکه ارائه شده توسط مدیرعامل Ark Invest نشان می‌دهد که بیت کوین ارزشمند است و مهمتر از همه، دارای امنیت بالایی است.

کتی وود به این نکته اشاره کرد که شبکه پیچیده بیت کوین “بزرگتر از مجموع اندازه ابرهای ساخته شده توسط آمازون، گوگل و مایکروسافت در ۱۵ تا ۲۰ سال گذشته است.”

بیت کوین توسط بزرگترین شبکه رایانه‌ای در جهان پشتیبانی می‌شود، یک شبکه به اندازه بزرگتر از مجموع اندازه ابرهایی که آمازون، گوگل و مایکروسافت در ۱۵ تا ۲۰ سال گذشته ساخته‌اند.

این نظرات به صورت مستقیم به پست یاسین المانجرا، مدیر دارایی‌های دیجیتال در شرکت Ark Invest، در پاسخ داده شده است. وی تأکید کرده است که نرخ هش بیت کوین به بالاترین سطح تاریخی خود، یعنی ۵۰۰ اگزاهش در ثانیه، رسیده است. ماه یاسین آمارهای شگفت‌انگیزی را به اشتراک گذاشته است، از جمله اینکه بیت کوین، بر اساس تعداد عملیات خام در ثانیه، تقریباً ۵۰۰ برابر قوی‌ترین ابررایانه جهان عمل می‌کند.

مزیت بیت کوین

از زمان ظهور خود، بیت کوین همچنان دارای منتقدانی است که علیرغم داده‌های موجود، این رمزارز را به عنوان یک دارایی سوداگرانه می‌نامند.

اما با این حال، اکوسیستم بیت کوین به رشد خود ادامه داده است و SEC با تأیید ۱۱ برنامه کاربردی ETF بیت کوین از شرکت‌هایی مانند Ark Invest و BlackRock، این رشد را تأیید کرده است.

اگرچه این حرکت سرمایه‌گذاران شرکتی را به معرض این پروتکل قرار داده است، اما رویداد نصف شدن بیت کوین همچنان یک شاخص اصلی است که نشان می‌دهد این رمزارز با اندکی طراحی و برنامه‌ریزی دقیق ایجاد شده است، به امید اینکه به همان اندازه که به نظر می‌رسد ارزشمند باشد، امروز و در آینده.

در میان تمام روندهای مثبت اطراف آن، بیت کوین با افت ۳.۳۸ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به ۴۱،۴۰۱.۱۵ دلار رسیده است، که منجر به تثبیت نزولی بازار شده است.


منبع: u.today

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده