آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کتی وود: بیت کوین جایگزین قدرتمندی برای طلا به عنوان ذخیره دارایی است! ✨

کتی وود: بیت کوین جایگزین قدرتمندی برای طلا به عنوان ذخیره دارایی است! ✨

کتی وود: بیت کوین جایگزین قدرتمندی برای طلا به عنوان ذخیره دارایی است!

به گزارش زوم ارز، کتی وود، مدیر عامل شرکت ARK Invest، تأکید می‌کند که بیت‌کوین به طور موثری جایگزین طلا به عنوان ذخیره دارایی ارزش می‌شود.

در یک به‌روزرسانی جدید در یوتیوب، وود اظهار داشته است که او معتقد است بیت‌کوین بیشتر به عنوان یک دارایی خطرناک و “فرار به سوی کیفیت” در زمان‌های مختلف عمل می‌کند، به‌ویژه در شرایط عدم اطمینان اقتصادی.

وی اشاره کرده است: “سال گذشته، در طول بحران بانک‌های منطقه‌ای در ماه مارس، بیت‌کوین با رشد ۴۰ درصدی مواجه شد، زیرا شاخص بانک‌های منطقه‌ای در حال سقوط بود. و در حال حاضر، شاخص بانک‌های منطقه‌ای در حال افزایش است و پس از اندکی اصلاح پس از معرفی ۱۱ ETF، دوباره شاهد افزایش قیمت بیت‌کوین هستیم.”

وی تأکید می‌کند که ایده پرواز به سوی کیفیت یا پرواز به سوی ایمنی در اینجا مطرح می‌شود و افزود: “دلیلی که ما معتقدیم بیت‌کوین پس از معرفی ETF‌ها سقوط کرد، این است که قبل از عرضه ETF‌ها، خریدهای پیش‌بینی شده زیادی وجود داشت. مقداری ‘فروش بر روی اخبار’ وجود داشت، که این انواع معاملات به راهی هستند که در آن، فرصت‌طلبان بسیار فعال هستند.”

وود نموداری از بیت‌کوین در مقابل قیمت طلا را به اشتراک می‌گذارد که نشان‌دهنده روند صعودی قوی و بلندمدت بیت‌کوین است. او تأکید می‌کند که این نشان‌دهنده است که بیت‌کوین در حال جایگزینی جزئی فلز زرد است.

وود می‌گوید: “این نمودار فقط به شما نشان می‌دهد که حتی نسبت به طلا، بیت‌کوین در حال افزایش است. اکنون جایگزینی برای بیت‌کوین وجود دارد و ما فکر می‌کنیم با وجود راه‌های آسانتر و کم اصطکاک‌تر برای دسترسی به بیت‌کوین، این جایگزینی ادامه خواهد یافت.”


منبع: dailyhodl.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده