آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار: قیمت Aptos در میان اصلاحات بازار به ادامه روند صعودی می‌پردازد

نیم نگاهی به بازار: قیمت Aptos در میان اصلاحات بازار به ادامه روند صعودی می‌پردازد

نیم نگاهی به بازار: قیمت Aptos در میان اصلاحات بازار به ادامه روند صعودی می‌پردازد

به گزارش زوم ارز،

قیمت Aptos (APT) در روز سه‌شنبه در حال افزایش است و در میان فروش شدید در دارایی‌های اصلی کریپتو دیده می‌شود. بلاک‌چین اثبات سهام مقیاس‌پذیر لایه ۱ اخیراً در تاریخ ۱۳ مارس بیش از ۳۳۴ میلیون دلار توکن APT را باز کرد. علاوه بر این، در حالی که رویدادهای بازگشایی توکن معمولاً با اصلاحات قیمت همراه است، افزایش قیمت Aptos ادامه یافت.

Aptos Labs، توسعه‌دهندگان توکن APT، اخیراً یک تجربه بازی را در کنفرانس توسعه‌دهندگان بازی (GDC) سال ۲۰۲۴ برای شرکت‌کنندگان معرفی نمودند و دنیای بازی جدید خود را با عنوان Idle RPG و Project ARK با همکاری supervillain Labs به‌صورت رسمی معرفی کردند. Aptos یک زنجیره‌بلاک لایه ۱ است که با بلاک‌چین اتریوم رقابت دارد و تراکنش‌های ارزانتری را به کاربران برای بلاک‌چین فراهم می‌کند.

قیمت Aptos در میان اصلاحات بازار به ادامه روند صعودی می‌پردازد

قیمت Aptos پس از باز کردن رمز برای سه بار متوالی در ماه‌های نوامبر، دسامبر و ژانویه ۲۰۲۴ اصلاح شد. با این حال، دو بازگشایی قبلی با افزایش قیمت APT همراه بودند. افزایش قیمت بیت‌کوین در اوایل سال و نوسانات سود پس از آن نیز تاثیر گذار بودند.

احتمالاً بازکردن توکن‌های لایه ۱ مانند APT، به تحقق افزایش سود کمک کرده است. داده‌های Tokenunlocks نشان می‌دهد که توکن APT با ارزش بیش از ۳۳۰ میلیون دلار در تاریخ ۱۳ مارس، کمتر از یک هفته پیش باز شده است که معادل بیش از ۶ درصد از موجودی آن بود.
Aptos به تازگی با Supervillain Labs همکاری کرده و نسخه نمایشی بازی Idle RPG را در ماه فوریه منتشر کرده است. در تاریخ ۱۵ مارس، سازنده بازی یک کلیپ تیزر برای دو پروژه خود، یعنی Idle RPG و Project ARK، منتشر کرده است. انتشار یک نقطه عطف برای Aptos Labs و احتمالاً برای توکن اصلی APT نشانگر تغییر مهمی است زیرا از بلاک‌چین Aptos برای ارتقای تجربه بازی استفاده می‌کند.
گروه بلاک‌چین لایه ۱ تجربه بازی Web3 را برای کنفرانس توسعه دهندگان بازی ۲۰۲۴ در تاریخ ۱۹ مارس به اشتراک گذاشتند که این دستاورد مثبتی برای اکوسیستم ایجاد کرد.
قیمت توکن APT در روز سه‌شنبه با وجود فروش ارزهای دیجیتال اصلی نظیر بیت کوین، پایدار بود و به هدف ۱۸ دلار رسید.این موضوع نشان می دهد که Aptos در میان ارزهای دیجیتال برتر حضور قوی دارد.یک مسیر صعودی مدت‌زمانی است برای توکن لایه اول. در یکشنبه، ارز دیجیتال لایه ۱ به اوج آن، ۱۵.۸۱ دلار رسید. در حالی که APT از آن زمان کاهش کوچکی تجربه کرده است، اما روند صعودی همچنان پایدار به نظر می‌رسد. MACD نشان می‌دهد که حرکت مثبت ادامه دارد، زیرا نوارهای سبز ظاهر شده است.

از سوی دیگر، RSI که در روز جمعه به بالاترین سطح خریداری ممکن، یعنی ۷۰، رسیده بود، اکنون به زیر این مرز سقوط کرده و در حدود ۶۴.۹۹ باقی مانده است. طی روند صعودی خود، APT قادر به رسیدن به هدف ۱۸ دلاری است که این معادل ۱۲۷.۲ درصد افزایش از بالاترین سطح در سال گذشته خواهد بود.

از طرفی، شکستن قیمت زیر سطح ۱۴ دلار، که با سطح اصلاحی فیبوناچی ۷۸.۶% همخوانی دارد، ممکن است مسیر صعودی APT را گردنگران کند و نشانگر تغییر جهت در توکن لایه ۱ باشد. در چنین حالتی، APT ممکن است به شکاف ارزش منصفانه در بازه قیمتی هفتگی، که بین ۱۰.۲۵ تا ۱۱.۳۳ دلار قرار دارد، سقوط کند.

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده