آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آماده شدن دارندگان Aptos با مقدار ۳۳۴ میلیون دلار APT برای مقابله با نوسانات بازار سیلابی!

آماده شدن دارندگان Aptos با مقدار ۳۳۴ میلیون دلار APT برای مقابله با نوسانات بازار سیلابی!

به گزارش زوم ارز،قبل از آزمایش، قیمت به سطح اصلاحی مهم فیبوناچی ۶۱.۸٪ در ۱۱.۴۱ دلار رسید و به زیر سطح حمایت فوری در ۱۲.۷۹ دلار سقوط کرد. در صورت شکستن و بسته شدن زیر این سطح، تصویر صعودی بزرگ را باطل می‌کند، و در موردی وخیم ممکن است رکود به نقطه میانی بازار در ۱۰.۴۴ دلار گسترش یابد. نمودار ۱ روزه APT/USDT نشان دهنده آمادگی دارندگان Aptos با ۳۳۴ میلیون دلار به دلیل بازارهای سیل برای نوسانات است.

سنجه‌های Onchain از چشم‌انداز نزولی برای قیمت Aptos حمایت می‌کنند. این سنجه‌ها، واگرایی‌های نزولی بین فعالیت توسعه و قیمت، و همچنین حجم و قیمت ارائه شده را برجسته می‌کنند. کاهش فعالیت توسعه نسبت به قیمت Aptos بین ۵ و ۱۲ مارس، فرصت مناسبی برای نزول است و این امر توسط نشانگر حجم نیز تأیید می‌شود.

از طرف دیگر، اگر معامله‌گران از سطح ۱۲.۷۹ دلار به عنوان منطقه خرید استفاده کنند، قیمت Aptos می‌تواند به سمت شمال حرکت کند و ممکن است به اندازه‌ای افزایش یابد که محدوده بازار را پر کند.

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده