آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بنیاد آپتوس: جنبشی برای اتحاد اکوسیستم‌های EVM و غیر EVM در حال شکل‌گیری است!

بنیاد آپتوس: جنبشی برای اتحاد اکوسیستم‌های EVM و غیر EVM در حال شکل‌گیری است!

به گزارش زوم ارز، بنیاد Aptos اعلام کرده است که با توجه به ادغام با Movement، یک زیرساخت پیچیده برای اتصال بلاک چین های Movement و اکوسیستم Aptos Data Availability را راه‌اندازی خواهد کرد.

تیم Aptos در تاریخ ۱۳ مارس، اعلام کرده است که با یکپارچگی قابلیت‌های Aptos Data Availability   با پشته Move، یک زیرساخت پیچیده برای ارتباط بلاک چین های Movement را ایجاد می‌کند.

این ادغام علاوه بر اینکه رابط Aptos را برای شبکه‌های اتریوم و ماشین مجازی اتریوم  یکپارچه‌تر می‌کند، باعث بهبود همکاری و عملکرد شبکه‌های Aptos می‌شود.

بشار لازار، رئیس بخش کمک‌های مالی و اکوسیستم بنیاد Aptos، بر اهمیت این همکاری با Movement تاکید می‌کند و اشاره می‌کند: “با هماهنگ کردن شبکه Movement با Aptos، این ادغام فرصت بزرگی برای حضور در پروتکل‌های EVM، نقدینگی و جذب کاربران برای Aptos و Movement ایجاد می‌کند.”

بشار لازار، رئیس کمک های مالی و اکوسیستم بنیاد آپتوس

Aptos یک پلتفرم بلاک چین است که با استفاده از الگوریتم اجماع AptosBFT طراحی شده است. این پروژه از زبان برنامه‌نویسی منحصر به فردی به نام Move برای ایجاد قراردادهای هوشمند استفاده می‌کند. همچنین، Aptos به تازگی با شرکت فناوری Jambo همکاری کرده تا دسترسی به web3 را گسترش دهد و گوشی هوشمند JamboPhone را با قیمت ارزان معرفی کند.

امروزه، توکن بومی Aptos (APT) دستاوردهای چشمگیری به ثمر رسانده و با افزایش تعداد مشارکت‌کنندگان توسعه بلاک‌چین، به بالاترین سطح خود در چند ماه گذشته رسیده است و در این زمینه ۳۹ مشارکت‌کننده فعال در توسعه بلاک چین شرکت داشته‌اند و این نشان‌دهنده ۲۶۸٪ افزایش می‌باشد.

منبع: crypto.news

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده