آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

دو شرکت Aptos و Thala بودجه ۱ میلیون دلاری را برای تقویت پروتکل های جدید DeFi راه اندازی کردند

دو شرکت Aptos و Thala بودجه ۱ میلیون دلاری را برای تقویت پروتکل های جدید DeFi راه اندازی کردند

دو شرکت Aptos و Thala بودجه ۱ میلیون دلاری را برای تقویت پروتکل های جدید DeFi راه اندازی کردند

به گزارش زوم ارز، بنیاد Aptos بار دیگر در حال انجام اقداماتی برای تشویق به توسعه اکوسیستم خود است، این بار با پیوستن به نیروهای Thala Labs به منظور ایجاد یک سرمایه ۱ میلیون دلاری برای ایجاد پروتکل های DeFi جدید.

این دو سازمان که Thala Foundry نامیده می‌شوند، امیدوارند توسعه‌دهندگان را تشویق کنند تا «استراتژی‌های منحصربه‌فرد و استفاده از مواردی را که توسط بلاک چین Aptos L1» ارائه می‌شوند، ترغیب کنند. سازمان ها در بیانیه ای گفتند.

Thala Labs گفت که با فعال شدن و افزایش اندازه پروتکل ها، The Thala Foundry را به ۵ میلیون دلار افزایش می دهد. صندوق پیش بینی می کند که منجر به راه اندازی بیش از پنج پروتکل DeFi جدید در Aptos شود.

در بیانیه آمده است: “Thala Foundry تا ۲۵۰,۰۰۰ دلار به ازای هر پروژه ارائه می دهد، و از پروژه های با اندازه های مختلف و استراتژی های عرضه به بازار پشتیبانی می کند.” “در حالی که تمرکز بر کمک به تیم ها برای ساخت و راه اندازی محصولات خود از ابتدا است، Thala همچنین مشتاقانه منتظر ارائه پشتیبانی مناسب برای پروژه هایی است که ممکن است MVP های پیشرفته تری داشته باشند.”

بیش از ۲۰ میلیون دلار کمک بلاعوض

تا کنون در سال جاری، بنیاد Aptos قبلاً بیش از ۲۰ میلیون دلار کمک مالی را برای هنرمندانی که مشتاق توسعه پروژه‌هایی با استفاده از بلاک چین Aptos هستند، اعلام کرده است.

برخی Aptos را یک زبان برنامه نویسی مناسب برای توسعه دهندگان می دانند. در ابتدا در متا ایجاد شد و توسط Andreessen Horowitz پشتیبانی می شود.

سال گذشته، Thala Labs 6 میلیون دلار برای ساخت Aptos جمع آوری کرد.


منبع: theblock.co

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده