لایت فارکس

تحلیل اپتوس APT

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APT را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت APT را مشاهده کنید.

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

تحلیل اپتوس APT امروز ۳ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتوس APT در تاریخ ۳ مهر ۱۴۰۲

 

رمز ارز APT در یک ماه گذشته باز هم کاهش قیمت داشت و با شکست حمایت محدوده ۵.۵ دلار، به عدد رند ۵ دلار برخورد کرد و واکنش مثبت نشان داد. همانطور که مشاهده می کنید، در تایم روزانه همچنان مقاومت خط روند نزولی این ارز شکسته نشده است و خریداران در تلاش هستند تا قیمت را بالای این سطح برگردانند. به دلیل رند بودن این حمایت مهم، پتانسیل رشد قیمت تا مقاومت های مشخص شده روی نمودار وجود دارد. اولین مقاومت این ارز که با خط روند نزولی همپوشانی دارد، در قیمت رند ۶ دلار است و در صورت شکسته شدن این سطح، هدف بعدی خریداران، محدوده ۶.۷ دلار شناسایی شده است. مقاومت ها و اهداف میان مدت هم در صورت شکست سقف کانال، روی نمودار مشخص شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اپتوس APT امروز 3 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اپتوس APT امروز ۳ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اپتوس APT امروز ۶ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتوس APT در تاریخ ۶ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز APT مطابق تحلیل قبلی پیش رفت و بعد از اینکه به حمایت ۶.۵ دلار رسید، یک واکنش مثبت ۲۰ درصدی را نشان داد، که در واقع هم موجب فعال شدن سفارشات خرید در این سطح و هم موجب فعال شدن حد ضرر معامله گرانی که در انتظار خرید بودند اما سریع وارد معامله شده بودند، شد. اما روند این ارز در تایم بالا همچنان نزولی است و همزمان شدن این روند نزولی با فشار فروش در بازار موجب شد تا حمایت کف قبلی در محدوده ۵.۶۰ دلار شکسته شده و کف پایین تری ثبت شود. می توانیم یک مقاومت داینامیک برای این ارز در نظر داشته باشیم. همچنین مقاومت استاتیک در محدوده ۶.۱۰ الی ۶.۱۵ دلار که می تواند موجب واکنش منفی قیمت به این محدوده شود. اگر در بازار کاهش قیمت ها ادامه داشته باشد، ارز قدرت فروشندگان ارز APT می تواند موجب شکست حمایت ۵.۴۰ دلار و ادامه حرکت نزولی تا سطح ۴ دلار شود. حمایت ۴ دلار محدوده تقاضای مهمی است و می تواند قدرت واکنشی بالایی داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اپتوس APT امروز 6 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اپتوس APT امروز ۶ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اپتوس APT امروز ۹ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتوس APT در تاریخ ۹ مرداد ۱۴۰۲

روند کاملا رنج رمز ارز APT در طی یک ماه گذشته ادامه پیدا کرد و قیمت آن در زمان نگارش این تحلیل در محدوده رند ۷ دلار معامله می شود. نبود تقاضای کافی، موجب شده تا نشانه های کاهش بیشتر قیمت روی نمودار ظاهر شود. بنابراین می توانیم انتظار داشته باشیم که با تبدیل شدن محدوده ۷.۱۵ دلار، قیمت به سمت حمایت ۶.۵۰ دلار حرکت کند. روی این حمایت می توانیم به دنبال نشانه های رشد قیمت و تقاضا باشیم. همچنین در تایم فریم های پایین تر، واگرایی مثبت در اندیکاتور RSI هم می تواند نشانه خوبی برای رشد قیمت باشد. پس با توجه به موارد گفته شده، انتظار داریم که برای کوتاه مدت کاهش قیمت را ببینیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اپتوس APT امروز 9 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اپتوس APT امروز ۹ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اپتوس APT امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتوس APT در تاریخ ۱۲ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز APT در طی یک ماه گذشته ریزش قیمت آن تا محدوده حمایت ۵.۳۷ الی ۵.۸۰ دلار ادامه پیدا کرد. با شکسته شدن حمایت محدوده ۷.۹۰ دلار، این سطح به مقاومت مهمی تبدیل شده است و در برخورد هایی که هفته قبل به این محدوده ثبت شده است، واکنش های منفی زیادی مشاهده شده است. اما نکته بسیار مهمی در تایم فریم ۱ ساعته وجود دارد که می تواند به تعیین ادامه وضعیت روند این ارز کمک کند. با برخورد قیمت به مقاومت ۸ دلار، شاهد تغییر روند تایم ۱ ساعته به حالت نزولی بودیم. اما کاهش قیمت تا محدوده ۶.۷۰ دلار ادامه داشت و بلافاصه مجددا روند تایم ۱ ساعته با بازگشت قیمت بالای محدوده ۷.۱۰ دلار صعودی شد.

همانطور که در ویدیو تحلیل می توانید ببینید، در تایم ۱ ساعته یک کانال رنج شکل گرفته است و مقاومت سقف کانال در قیمت ۷.۶۰ دلار قرار گرفته است. برای رشد بیشتر قیمت در تایم های بالاتر، نیاز است که این مقاومت به همراه مقاومت رند ۸ دلار پر قدرت شکسته شود و کندل های قوی با حجم معاملات بالایی روی نمودار به ثبت برسد. در اینصورت اهداف بعدی در محدوده ۹ و ۱۰ دلار در نظر گرفته می شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اپتوس APT امروز 12 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اپتوس APT امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اپتوس APT امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتوس APT در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز APT در طی یک ماه گذشته روند آن از کانال رنج خارج شد و با شکسته شدن حمایت کف کانال، در بازه روزانه مجددا روند نزولی به خود گرفت. کاهش قیمت دقیقا تا محدوده ۸.۴ الی ۸.۶ دلار ادامه پیدا کرد و به این محدوده واکنش مثبت مشاهده شده است. اما با توجه به نزدیک شدن قیمت این ارز به محدوده حمایت ۵۰ درصد، دو حمایت مناسب برای این ارز در نظر گرفته شده است. حمایت اول در محدوده واکنشی فعلی و حمایت دوم در محدوده ۵۰ درصد موج صعودی اصلی یعنی قیمت ۷.۹۰ دلار در نظر گرفته شده است. در صورت واکنش قوی به این سطوح و مشاهده نشانه ها و ساختارهای بازگشتی، می توانیم انتظار تغییر روند و بازگشت قیمت را حداقل تا مقاومت کف کانال رنج شکسته شده داشته باشیم. همچنین یک کانال نزولی نیز برای این ارز در نظر گرفته شده است، که شکست سقف این کانال می تواند یکی از نشانه های مثبت برای تغییر روند باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اپتوس APT امروز 18 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اپتوس APT امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اپتوس APT امروز 21 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز اپتوس APT امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل اپتوس APT امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتوس APT در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز APT در یک ماه گذشته مطابق تحلیل پیش رفت، و با شکست سقف کانال نزولی، رشد قیمت آن تا مقاومت ۱۴.۵ دلار ادامه پیدا کرد. برخورد به این محدوده موجب تشکیل الگوی سقف دوگانه در تایم فریم ۴ ساعته و کاهش مجدد به سمت حمایت محدوده ۱۱ دلار شده است. در وضعیت کنونی، تا زمانی که حمایت این ارز در محدوده ۱۰.۶ الی ۱۰.۲۰ و مخصوصا حمایت رند ۱۰ دلار حفظ شود، می توانیم انتظار رشد قیمت و پایان موج اصلاحی را داشته باشیم. اهدافی که برای این ارز در نظر گرفته شده، در محدوده های ۱۴.۵ یعنی سقف قبلی، و محدوده های ۱۵.۸ تا ۱۸ دلار می باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اپتوس APT امروز 21 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اپتوس APT امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اپتوس APT امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اپتوس APT در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز APT در طی هفته‌های گذشته کاهش قیمت داشت. با تغییر مومنتوم این ارز از صعودی به نزولی، قیمت داخل یک کانال قرار گرفته است، اولین واکنش مشاهده شده به محدوده حمایت ۰.۳۸۲ فیبوناچی اصلاحی قوی بوده است، و چنانچه شرایطی مهیا شود تا این ارز از کانال نزولی خارج شود، در صورت حفظ حمایت محدوده ۹.۴۷ الی ۱۰.۱۰ دلار می‌توانیم انتظار برگشت قیمت به سمت مقاومت‌های بالاتری را داشته باشیم. از نظر زمانی قیمت به محدوده پایان موج اصلاحی نزدیک شده است. بنابراین در صورتی که بیت کوین به رشد کوتاه مدت خود ادامه دهد، رشد این ارز می‌تواند تا محدوده‌های ۱۵.۷ الی ۱۶.۴ دلار و محدوده ۲۰ دلار ادامه داشته باشد. اما اگر فشار فروش بیشتر شود و حمایت کف فعلی شکسته شود، با احتمال بالا قیمت با برخورد کوتاه مدت به حمایت محدوده ۷.۹۰ الی ۷.۵۰ می‌تواند کوتاه مدت باشد، و سپس احتمال رشد قیمت و پایان موج اصلاحی بیشتر خواهد شد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اپتوس APT امروز 22 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اپتوس APT امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده