آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل اپتوس APT

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APT را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت APT را مشاهده کنید.

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

تحلیل اپتوس APT امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتوس APT در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما عزیزان زوم ارزی ،امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل ارز اپتوسAPT در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم. همانطور که مشاهده می‌کنید روند این ارز صعودی می‌باشد چرا که کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی قرار گرفته و آن روند صعودی در ساختار یک کانال صعودی در حال حرکت است و ما نیز آن کانال را با رنگ مشکی رسم کرده‌ایم. در ادامه بعد از آنکه موج اصلاحی به پایان رسیده و قیمت به ناحیه کف کانال رسیده یک الگوی صعودی قوی را شکل داده و از همان ناحیه شروع به رشد کرده است.
دوستان در حال حاضر انتظار داریم که قیمت همچنان به رشد خود ادامه داده و خود را به ناحیه سقف کانال مشکی نیز برساند اما به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم فریم روزانه رفته و در آنجا هم یه کانال صعودی مینور با رنگ آبی رسم کرده و در این تایم فریم انتظار داریم قیمت بین سقف و کف این کانال حرکت کند و نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر سقف کانال آبی به طرف بالا شکسته شود و تثبیت را داشته باشیم قیمت این ارز می‌تواند پامپ شود. دوستان علاوه بر تحلیل این ارز می‌توانید تحلیل ارز HBAR هم که امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته نیز مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل APT امروز 30 بهمن 1402
تحلیل APT امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

 


تحلیل اپتوس APT امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتوس APT در تاریخ ۲ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما عزیزان زوم ارزی ،امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل ارز اپتوسAPT در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم. همانطور که ماه گذشته خدمتتان عرض کردیم، روند اصلی این ارز صعودی بوده چرا که در طی آخرین رشدی که قیمت این ارز داشته، ترند لاین نزولی به طرف بالا بریک و شکسته شده است. در ادامه آخرین سقف ترند نزولی هم که با خط قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم ،پس گرفته شده و شاهد کلوز بالای آن ناحیه هستیم.
دوستان عزیز به منظور بررسی جزئیات بیشتر یک تایم فریم پایین‌تر رفته و در تایم فریم روزانه ،روند صعودی را می‌توانید مشاهده کنید و اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید قیمت درون ساختار کانال صعودی حرکت کرده که آن را نیز رسم کرده‌ و گفتیم که انتظار داریم قیمت در بین سقف و کف این کانال نوسان پیدا کرده و به رشد خود ادامه دهد. که دقیقاً آنچه که گفتیم روی داده است. نکته پایانی که می‌بایست به آن اشاره کرد این است که اگر ناحیه کف کانال از دست برود، روند صعودی در این تایم فریم متوقف خواهد شد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل APT امروز 2 بهمن 1402
تحلیل APT امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اپتوس APT امروز ۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتوس APT در تاریخ ۴ دی ۱۴۰۲

وقتتون بخیر دوستان عزیز زوم ارزی, قصد داریم ارز APT را در تایم فریم هفتگی مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم لطفاً همراه ما باشید, همانطور که مشاهده می‌کنید, روند اصلی این ارز صعودی می‌باشد چرا که، کف‌ها بالاتر از کف قبلی و سقف‌ها بالاتر از سقف قبلی هستند اما از آخرین سقف تاریخی خود ،یک اصلاح طولانی مدت را به همراه داشته است که، برای آن ما یک ترند لاین نزولی رسم کرده ایم.
دوستان عزیز رشد اخیری که این ارز داشته، آخرین سقف ترند نزولی را پس گرفته و کاملاً به روند اصلی خود یعنی صعودی برگشته است، برای اینکه بررسی دقیق‌تری داشته باشیم ،یک تایم پایین‌تر رفته یعنی روزانه و از آنجایی که گفتیم روند مجدد صعودی شده ،یک کانال صعودی هم رسم کردیم، همانطور که مشاهده می‌کنیم هم اکنون، قیمت در محدوده سقف کانال و خط قرمز رنگ که به عنوان مقاومت لحاظ کرده‌ایم قرار دارد و تشکیل یک اصلاح موقت تا کف کانال محتمل است.

تحلیل APT امروز 4 دی 1402
تحلیل APT امروز ۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل اپتوس APT امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتوس APT در تاریخ ۲۹ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز APT پس از رشد خوبی که در ماه اخیر داشت و خط روند نزولی خودش را شکست الان به یک ناحیه عرضه هفتگی بسیار قوی برخورد کرده است که جلوی رشد قیمت را گرفته است و می‌تواند قیمت را تا ناحیه تقاضا و سطح حمایتی که دارد به سمت پایین بفرستد و یک اصلاح قیمتی بدهد تا ناحیه حمایتی که قیمت ۵.۶۷۵۰ دلار است و از این محدوده رشد این رمز ارز را دوباره ببینیم.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل اپتوس APT امروز 29 آبان 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اپتوس APT امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اپتوس APT امروز ۳ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتوس APT در تاریخ ۳ مهر ۱۴۰۲

 

رمز ارز APT در یک ماه گذشته باز هم کاهش قیمت داشت و با شکست حمایت محدوده ۵.۵ دلار، به عدد رند ۵ دلار برخورد کرد و واکنش مثبت نشان داد. همانطور که مشاهده می کنید، در تایم روزانه همچنان مقاومت خط روند نزولی این ارز شکسته نشده است و خریداران در تلاش هستند تا قیمت را بالای این سطح برگردانند. به دلیل رند بودن این حمایت مهم، پتانسیل رشد قیمت تا مقاومت های مشخص شده روی نمودار وجود دارد. اولین مقاومت این ارز که با خط روند نزولی همپوشانی دارد، در قیمت رند ۶ دلار است و در صورت شکسته شدن این سطح، هدف بعدی خریداران، محدوده ۶.۷ دلار شناسایی شده است. مقاومت ها و اهداف میان مدت هم در صورت شکست سقف کانال، روی نمودار مشخص شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اپتوس APT امروز 3 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اپتوس APT امروز ۳ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اپتوس APT امروز ۶ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتوس APT در تاریخ ۶ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز APT مطابق تحلیل قبلی پیش رفت و بعد از اینکه به حمایت ۶.۵ دلار رسید، یک واکنش مثبت ۲۰ درصدی را نشان داد، که در واقع هم موجب فعال شدن سفارشات خرید در این سطح و هم موجب فعال شدن حد ضرر معامله گرانی که در انتظار خرید بودند اما سریع وارد معامله شده بودند، شد. اما روند این ارز در تایم بالا همچنان نزولی است و همزمان شدن این روند نزولی با فشار فروش در بازار موجب شد تا حمایت کف قبلی در محدوده ۵.۶۰ دلار شکسته شده و کف پایین تری ثبت شود. می توانیم یک مقاومت داینامیک برای این ارز در نظر داشته باشیم. همچنین مقاومت استاتیک در محدوده ۶.۱۰ الی ۶.۱۵ دلار که می تواند موجب واکنش منفی قیمت به این محدوده شود. اگر در بازار کاهش قیمت ها ادامه داشته باشد، ارز قدرت فروشندگان ارز APT می تواند موجب شکست حمایت ۵.۴۰ دلار و ادامه حرکت نزولی تا سطح ۴ دلار شود. حمایت ۴ دلار محدوده تقاضای مهمی است و می تواند قدرت واکنشی بالایی داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اپتوس APT امروز 6 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اپتوس APT امروز ۶ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اپتوس APT امروز ۹ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتوس APT در تاریخ ۹ مرداد ۱۴۰۲

روند کاملا رنج رمز ارز APT در طی یک ماه گذشته ادامه پیدا کرد و قیمت آن در زمان نگارش این تحلیل در محدوده رند ۷ دلار معامله می شود. نبود تقاضای کافی، موجب شده تا نشانه های کاهش بیشتر قیمت روی نمودار ظاهر شود. بنابراین می توانیم انتظار داشته باشیم که با تبدیل شدن محدوده ۷.۱۵ دلار، قیمت به سمت حمایت ۶.۵۰ دلار حرکت کند. روی این حمایت می توانیم به دنبال نشانه های رشد قیمت و تقاضا باشیم. همچنین در تایم فریم های پایین تر، واگرایی مثبت در اندیکاتور RSI هم می تواند نشانه خوبی برای رشد قیمت باشد. پس با توجه به موارد گفته شده، انتظار داریم که برای کوتاه مدت کاهش قیمت را ببینیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اپتوس APT امروز 9 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اپتوس APT امروز ۹ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اپتوس APT امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتوس APT در تاریخ ۱۲ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز APT در طی یک ماه گذشته ریزش قیمت آن تا محدوده حمایت ۵.۳۷ الی ۵.۸۰ دلار ادامه پیدا کرد. با شکسته شدن حمایت محدوده ۷.۹۰ دلار، این سطح به مقاومت مهمی تبدیل شده است و در برخورد هایی که هفته قبل به این محدوده ثبت شده است، واکنش های منفی زیادی مشاهده شده است. اما نکته بسیار مهمی در تایم فریم ۱ ساعته وجود دارد که می تواند به تعیین ادامه وضعیت روند این ارز کمک کند. با برخورد قیمت به مقاومت ۸ دلار، شاهد تغییر روند تایم ۱ ساعته به حالت نزولی بودیم. اما کاهش قیمت تا محدوده ۶.۷۰ دلار ادامه داشت و بلافاصه مجددا روند تایم ۱ ساعته با بازگشت قیمت بالای محدوده ۷.۱۰ دلار صعودی شد.

همانطور که در ویدیو تحلیل می توانید ببینید، در تایم ۱ ساعته یک کانال رنج شکل گرفته است و مقاومت سقف کانال در قیمت ۷.۶۰ دلار قرار گرفته است. برای رشد بیشتر قیمت در تایم های بالاتر، نیاز است که این مقاومت به همراه مقاومت رند ۸ دلار پر قدرت شکسته شود و کندل های قوی با حجم معاملات بالایی روی نمودار به ثبت برسد. در اینصورت اهداف بعدی در محدوده ۹ و ۱۰ دلار در نظر گرفته می شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اپتوس APT امروز 12 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اپتوس APT امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اپتوس APT امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتوس APT در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز APT در طی یک ماه گذشته روند آن از کانال رنج خارج شد و با شکسته شدن حمایت کف کانال، در بازه روزانه مجددا روند نزولی به خود گرفت. کاهش قیمت دقیقا تا محدوده ۸.۴ الی ۸.۶ دلار ادامه پیدا کرد و به این محدوده واکنش مثبت مشاهده شده است. اما با توجه به نزدیک شدن قیمت این ارز به محدوده حمایت ۵۰ درصد، دو حمایت مناسب برای این ارز در نظر گرفته شده است. حمایت اول در محدوده واکنشی فعلی و حمایت دوم در محدوده ۵۰ درصد موج صعودی اصلی یعنی قیمت ۷.۹۰ دلار در نظر گرفته شده است. در صورت واکنش قوی به این سطوح و مشاهده نشانه ها و ساختارهای بازگشتی، می توانیم انتظار تغییر روند و بازگشت قیمت را حداقل تا مقاومت کف کانال رنج شکسته شده داشته باشیم. همچنین یک کانال نزولی نیز برای این ارز در نظر گرفته شده است، که شکست سقف این کانال می تواند یکی از نشانه های مثبت برای تغییر روند باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اپتوس APT امروز 18 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اپتوس APT امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اپتوس APT امروز 21 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز اپتوس APT امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل اپتوس APT امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتوس APT در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز APT در یک ماه گذشته مطابق تحلیل پیش رفت، و با شکست سقف کانال نزولی، رشد قیمت آن تا مقاومت ۱۴.۵ دلار ادامه پیدا کرد. برخورد به این محدوده موجب تشکیل الگوی سقف دوگانه در تایم فریم ۴ ساعته و کاهش مجدد به سمت حمایت محدوده ۱۱ دلار شده است. در وضعیت کنونی، تا زمانی که حمایت این ارز در محدوده ۱۰.۶ الی ۱۰.۲۰ و مخصوصا حمایت رند ۱۰ دلار حفظ شود، می توانیم انتظار رشد قیمت و پایان موج اصلاحی را داشته باشیم. اهدافی که برای این ارز در نظر گرفته شده، در محدوده های ۱۴.۵ یعنی سقف قبلی، و محدوده های ۱۵.۸ تا ۱۸ دلار می باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اپتوس APT امروز 21 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اپتوس APT امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اپتوس APT امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اپتوس APT در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز APT در طی هفته‌های گذشته کاهش قیمت داشت. با تغییر مومنتوم این ارز از صعودی به نزولی، قیمت داخل یک کانال قرار گرفته است، اولین واکنش مشاهده شده به محدوده حمایت ۰.۳۸۲ فیبوناچی اصلاحی قوی بوده است، و چنانچه شرایطی مهیا شود تا این ارز از کانال نزولی خارج شود، در صورت حفظ حمایت محدوده ۹.۴۷ الی ۱۰.۱۰ دلار می‌توانیم انتظار برگشت قیمت به سمت مقاومت‌های بالاتری را داشته باشیم. از نظر زمانی قیمت به محدوده پایان موج اصلاحی نزدیک شده است. بنابراین در صورتی که بیت کوین به رشد کوتاه مدت خود ادامه دهد، رشد این ارز می‌تواند تا محدوده‌های ۱۵.۷ الی ۱۶.۴ دلار و محدوده ۲۰ دلار ادامه داشته باشد. اما اگر فشار فروش بیشتر شود و حمایت کف فعلی شکسته شود، با احتمال بالا قیمت با برخورد کوتاه مدت به حمایت محدوده ۷.۹۰ الی ۷.۵۰ می‌تواند کوتاه مدت باشد، و سپس احتمال رشد قیمت و پایان موج اصلاحی بیشتر خواهد شد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اپتوس APT امروز 22 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اپتوس APT امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه
تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده