اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

20 آپریل روزی بسیار مهم برای دوج کوین

در حالی که آپریل ماه خوب و مثبتی برای دارایی های دیجیتال بود، این دارایی ها دیروز با اولین اصلاح قیمت اساسی در این ماه مواجه شدند. بیت کوین کوین تحت فشار قرار گرفت و قیمت آن به سطح قیمتی 25 مارچ نیز رسید و همچنین اتر نیز به سطح قیمتی زیر 2 هزار دلار سقوط کرد. ارز های دیگر مانند کاردانو، بایننس کوین، چین لینک هم با اصلاح قیمت مواجه شدند اما به طرز جالبی دوج کوین در بین ده ارز برتر بازار کمترین میزان اصلاح قیمت را تجربه کرد.
داده های InTheBlock نشان می‌دهند که آدرس هایی که بین 0.25 تا 0.31 دلار دوج کوین خریداری کرده اند 16 میلیارد واحد دوج کوین خریداری کرده در حالی که آدرس های بینی 0.305 تا 0.310 دلار فقط 64 هزار واحد دوج کوین خریداری کرده اند.
با این حال، همانطور که قبلاً اشاره شد تعداد آدرس هایی که قبل از 12 آپریل یعنی سطح قیمتی 0.065 دلار دوج کوین خریداری کرده اند معادل 3.39 میلیون آدرس بود که نشان دهنده حمایت قوی هولدر های دوج کوین است.
علاوه بر این ها نرخ هش این شبکه نیز شاهد افزایش بوده که نشان دهنده افزایش ثبات و امنیت این شبکه است. نرخ هش این شبکه از  179 TH/s در 19 اکتبر به 293 TH/s در 15 آپریل 2021 رسیده است.
در سمت چپ نمودار مشاهده می‌کنید که دوج کوین در هفته اول فوریه نیز افزایش قیمت 1100 درصدی را تجربه کرده و پس از آن دچار اصلاح قیمتی طبیعی شده که در پی آن به 0.050 دلار رسیده که محدوده بسیار مناسبی برای خرید است.
تا آغاز ماه آپریل این دارایی دیجیتال به کف سازی در این محدوده ادامه داد و یک محدوده حمایت سالم بیت 0.0473 دلار تا 0.0568 دلار ایجاد کرد و حالا اگر این ارز دیجیتال قرار بود که بنا به روند بازار افزایش قیمت را تجربه کند باید حداکثر 2 برابر افزایش قیمت قبلی دچار افزایش قیمت می‌شد و پس از آن دوباره دچار اصلاح قیمت کوچکی می‌شد و به 0.14 دلار می‌رسید، با این حال دوج کوی به این روند اعتنایی نکرد و 167 درصد بیش از سطح قیمتی پیش بینی شده افزایش قیمت را ثبت کرد.
تمامی کاربران دنیای ارز های دیجیتال مطلعند که دوج کوین بیش از هر ارز دیگری درگیر احساسات بازار است و در حال حاضر تعداد دوج کوینر ها در توییتر لحظه به لحظه افزایش می‌یابد و این افراد قصد دارند تا دوج کوین را در 20 آپریل تحت فشار قرار دهند.
این کمپین در وبسایت لونار کراش نیز ثبت شده و قدرت نمایی زیادی کرده است.
این حجم مشارکت دارندگان دوج کوین بدون اینکه حتی ایلان ماسک چیزی در مورد آن منتشر کرده همگان را شگفت زده کرده است.
دوج کوین فقط به مردم و دارندگان خود وابستگی دارد و به نظر شما مردم توانایی رقم زدن افزایش قیمت مجدد آن را دارند؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: AMBcrypto


گزیده اخبار

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا