آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش ۷۰٪ قیمت توکن API3 پس از لیست شدن در Bitget

افزایش ۷۰٪ قیمت توکن API3 پس از لیست شدن در Bitget

افزایش ۷۰٪ قیمت توکن API3 پس از لیست شدن در Bitget

به گزارش زوم ارز، طی هفته گذشته، توکن API3 با یک افزایش ۷۰ درصدی روبرو شده است. این پروژه به هدف حل چالش‌های قراردادهای هوشمند با ارائه دسترسی ایمن و قابل اعتماد به داده‌های دنیای واقعی متمرکز شده است.

براساس داده‌های فعلی، ارزش بازار API3 اکنون بیش از ۳۴۷ میلیون دلار است و قیمت آن در حدود ۳.۴۳ دلار نوسان می‌کند، که در هفت روز گذشته با ۷۰ درصد افزایش روبرو شده است. این اطلاعات را می‌توان در CoinGecko مشاهده کرد. از سال گذشته، API3 با ادامه قدرت خود، با یک افزایش قیمت ۹۱ درصدی مواجه بوده است.

تحلیل فنی نشان می‌دهد که سطوح مقاومت در بازه ۳.۴۰ تا ۳.۶۰ دلار قرار دارند. بسته شدن هفتگی در این ناحیه مقاومت ممکن است قیمت را به سمت بالا هدایت کند. با این حال، شاخص قدرت نسبی  در بازه زمانی هفتگی به مقدار ۸۶ رسیده است که نشان می‌دهد بازار بیش از حد خریداری شده است.

API3 به عنوان یک سرویس اوراکل بلاک چین

API3 با هدف تسهیل ایجاد و کسب درآمد از APIهای غیرمتمرکز در مقیاس بزرگ فعالیت می‌کند. با توسعه فناوری بلاکچین در صنایع مختلف مانند مدیریت زنجیره تأمین و بانکداری غیرمتمرکز، اهمیت آن بیشتر می‌شود.

کاغذ سفید API3 به یک مشکل اساسی در APIهای موجود اشاره می‌کند، یعنی عدم وجود یک کانال ارتباطی مستقیم برای قراردادهای هوشمند برای دریافت داده‌ها به صورت بلادرنگ. این شکاف باعث اتکا بیشتر به اوراکل‌ها شده است، که API3 قصد دارد آن را پل کند.

به عنوان یک سرویس اوراکل، API3 به برنامه‌های بلاکچین امکان می‌دهد تا به داده‌های بیرون از زنجیره و دنیای واقعی دسترسی داشته باشند. هدف آن ایجاد APIهای غیرمتمرکز (dAPIs) است که به برنامه‌های بلاکچین کمک می‌کنند تا بدون هیچ محدودیتی با داده‌ها و سرویس‌های وب معمولی یکپارچه شوند.

این رویکرد نوآورانه به شکاف قابل توجهی در اکوسیستم بلاکچین پرداخته و توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز را پیچیده‌تر، امن‌تر و قابل اعتمادتر می‌کند.

dAPIهای API3 داده‌ها را مستقیماً از اوراکل‌های اولین شخص در زنجیره اصلی جمع‌آوری می‌کنند. این اقدام باعث افزایش قابلیت اطمینان از داده‌ها می‌شود و آسیب‌پذیری مرتبط با نقاط تکیه متمرکز را از بین می‌برد، که یک جنبه حیاتی برای رشد پایدار اکوسیستم‌های غیرمتمرکز محسوب می‌شود.

Bitget افق ها را با فهرست API3 گسترش می دهد

Bitget اخیراً API3 را در نوآوری و مناطق تعریف شده خود فهرست کرده است تا به کاربران فرصت‌های مالی بیشتری را فراهم کند. با این توسعه، Bitget ادعا می‌کند که رشد را در بلاکچین‌ها و اکوسیستم‌های متنوع تقویت می‌کند.

API3 به اعتقاد خود می‌داند که ارزش پیشنهادی آن در چالشی اساسی است که قراردادهای هوشمند با آن روبرو هستند، یعنی اتصال مستقیم و قابل اعتماد به داده‌های دنیای واقعی.

منبع: crypto.news

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده