آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بازی God Apeiron با آغاز پاداش Airdrop در Ethereum Scaler Ronin

بازی God Apeiron با آغاز پاداش Airdrop در Ethereum Scaler Ronin

به گزارش زوم ارز، شبکه اتریوم بازی رونین هیاهو در ماه‌های اخیر به دلیل افزایش محبوبیت، همراه با اعلان‌های مربوط به Axie Infinity، به یک پلتفرم بازی تبدیل شده است. در حال حاضر، یک بازی جدید که بر روی زنجیره جانبی اتریوم عرضه شده است، قصد دارد با استفاده از یک کمپین airdrop، بازیکنان را تحریک کند.

بازی Apeiron، یک بازی اصلی NFT است که الهام گرفته از ژانر “خدا بازی” و بازی‌های “روگلیت” با عناصر مبارزه با ورق است. این بازی در روز سه‌شنبه کمپین “بازی به منظور ارائه airdrop” خود را به بازیکنان ارائه می‌دهد، که می‌تواند در آینده به کسب توکن‌های ANIMA منجر شود.

براساس یک پست رسمی، کاربران می‌توانند با انجام وظایف خاص در این کمپین، امتیازات را کسب کنند. این وظایف شامل بازی کردن نسخه نمایشی نبرد فعلی بازی و همچنین افزایش امتیازات درون بازی و داشتن NFT‌های ویژه در بازی می‌شود.

Apeiron امتیازات درون بازی را برای انجام تعدادی وظایف متنوع در بازی به بازیکنان اعطا می‌کند، از جمله تکمیل مأموریت‌های روزانه، تعامل با حضور در رسانه‌های اجتماعی بازی، تصاحب و مالکیت NFT و شرکت در آزمایش‌های بتای مرتبط با بازی. تیم توضیحاتی در این باره ارائه داده است که روش‌های مختلف کسب امتیاز را به طور دقیق توضیح می‌دهد.

Apeiron قصد دارد رویداد تولید توکن خود (TGE) را در ماه فوریه برگزار کند و سپس امتیازات airdrop به توکن‌های ANIMA تبدیل خواهند شد.

بازیکنان قدیمی و جدید می‌توانند در کمپین airdrop شرکت کنند، بنابراین این بازی به خصوص برای افرادی که قبل از آغاز تبلیغات به بازی پیوسته‌اند، محدود نیست.

نسخه نمایشی نبرد بازی در حال حاضر از طریق فروشگاه Epic Games در دسترس است و علاوه بر آن، Apeiron که به عنوان اولین IP شخص ثالث در فروشگاه Mavis Hub در این هفته قرار گرفته است، تجربه مبارزشبکه‌ی اتریوم در ماه‌های اخیر به دلیل افزایش محبوبیت، به‌ویژه با اعلانات پیرامون Axie Infinity، به یک شبکه‌ی بازی مورد توجه تبدیل شده است. یکی از بازی‌های جدید که به‌صورت آزمایشی روی این شبکه عرضه شده است، با نام Apeiron، بازی اصلی NFT است که عناصر ژانر “خدا بازی” و بازی‌های “روگلیت” را در خود ترکیب کرده است. این بازی اکنون از طریق یک کمپین airdrop، به بازیکنان پاداش‌های داخل بازی ارائه می‌دهد که ممکن است در آینده به کسب توکن‌های ANIMA منجر شود.

منبع: decrypt.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده