آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل APECoin

تحلیل APECoin

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از APE در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت ایپ کوین را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APE را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت APE را مشاهده کنید.

تحلیل APECoin امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی APE امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز APE در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم اگر به یاد داشته باشید ماه گذشته هم خدمتتان عرض کردیم که با شکل‌گیری کف پایین‌تر از کف قبلی و سقف پایین‌تر از سقف قبلی روند این ارز را کاملاً نزولی می‌دانیم. در ادامه گفتیم کندل‌های سبز و رشدی که اخیراً اتفاق افتاده مینور و موقت می‌دانیم که دقیقاً بعد از برخورد با باکس قرمز که به عنوان مقاومت مهم مد نظر قرار داده بودیم شروع به افت کرده است و در این تایم همچنان انتظار داریم که افت بیشتری در قیمت این ارز رخ دهد.
به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم فریم روزانه می‌رویم و در آن تایم هم روند نزولی می‌باشد و در ادامه یک حمایت را باکس سبز برایتان مشخص کرده‌ایم که هم اکنون قیمت به آن ناحیه نیز رسیده است و شاهد واکنش قیمت هستیم. نکاتی که می‌بایست آنها را بدانید این است که اگر باکس سبز از دست برود توقع داریم افت بیشتری را در این ارز ببینیم و نکته دیگر اینکه در حال حاضر اگر قیمت از ناحیه باکس سبز شروع به رشد کند و بالاتر از باکس قرمز که به عنوان آخرین سقف ترند نزولی مد نظر ما قرار دارد، کلوز دهد.آن زمان، روند اصلی این ارز تغییر خواهد کرد.
دوستان علاوه بر این تحلیل امروز تحلیل ارز لینک در تایم فریم هفتگی بر روی سایت قرار گرفته و می‌توانید از آن هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید.موفق و پرسود باشید.

تحلیل APE امروز 12 بهمن 1402
تحلیل APE امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل APECoin امروز ۱۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی APE امروز ۱۴ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت دارم خدمت شما دوستان همیشه همراه و عزیز زوم ارزی ،امیدوارم که حالتون خوب باشد، با تحلیل ارز APE در تایم فریم هفتگی کنارتان هستیم دوستان روند اصلی این ارز ، کاملا نزولی بوده و لگ صعودی تشکیل شده اخیر، در قالب موج اصلاحی در ترند نزولی است و نکته ای که می بایست به یاد داشته باشید ابن است که تا زمانی که قیمت،آخرین سقف روند نزولی و باکس قرمز که برایتان مشخص کرده ایم را پس نگیرد، روند این ارز همچنان نزولی باقی خواهد ماند و کندل‌های سبز و تمام رشدهایی که رخ می‌دهد ،مینور و موقتی نیز هستند.
اما به منظور بررسی بیشتر به تایم روزانه می‌رویم و در آن تایم فریم ،اخیرا یک روند صعودی را داشته ایم، به همین سبب یک ترند لاین صعودی نیز رسم کرده‌ایم ،توجه داشته باشید طی چند کندل گذشته ،ترند لاین صعودی بریک شده و اگر پایین‌تر از این ناحیه تثبیت را داشته باشیم و در ادامه باکس سبز نیز از دست برود، ایجاد موج نزولی جدید در تایم هفتگی و روزانه نیز محتمل است.دوستان عزیز لطفا با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید،موفق و پرسود باشید.

تحلیل APE امروز 14 دی 1402
تحلیل APE امروز ۱۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل APECoin امروز ۱۳ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز APE در طی یک ماه گذشته، ATL جدیدی در قیمت ۱.۰۵۹ دلار به ثبت رساند. با شکسته شدن حمایت دوم، ریزش قیمت تا حمایت سوم در محدوده های عدد رند ۱ دلار ادامه پیدا کرد. همانطور که مشاهده می کنید، قیمت بین دو محدوده رسم شده روند رنج تشکیل داده و مقاومت سقف کانال رنج که در قیمت ۱.۳۰ دلار قرار گرفته است، مانع از رشد بیشتر قیمت شده است. انتظار داریم که به دلیل نزولی بودن روند میان مدت این ارز و ریزش های سنگین، اگر حمایت خوبی در محدوده ۱ دلار مجددا صورت بگیرد، با کف سازی قیمت در این محدوده، بتوانیم رشد قیمت و تغییر روند را در هفته های آینده ببینیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل APECoin امروز 13 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۱۳ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل APECoin امروز ۱۶ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز APE با ادامه روند نزولی و افزایش فشار فروش، حمایت های اول و دوم خود را در محدوده های ۱.۵ دلار از دست داد و به محدوده حمایت سوم رسید. این حمایت که عدد ۱.۳۲۰ الی ۱.۲۸۶ دلار را نشان می دهد، پتانسیل واکنش مثبت قوی و ایجاد نوسان مثبت را دارد. بنابراین اگر شرایط مثبت در این محدوده به همراه حجم معاملات بالای خرید مشاهده شود، می توانیم این انتظار را داشته باشیم که با شروع تغییر روند از تایم فریم های پایین، رشد قیمت را تا مقاومت های بالاتر ببینیم. اهداف این ارز در صورت تغییر روند، در محدوده های ۱.۵۰، ۱.۵۴ و ۱.۹۰ دلار خواهد بود. اگر شرایط تغییر روند ایجاد نشود و تقاضایی در این محدوده صورت نپذیرد، حمایت بعدی ارز APE در محدوده ۱.۰۵ الی ۱ دلار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل APECoin امروز 16 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل APECoin امروز ۱۹ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی APE امروز ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

رمز ارز APE در یک ماه گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد. حجم معاملات این ارز رو به افزایش است و پتانسیل رشد خوبی در انتظار آن می باشد. همانطور که مشاهده می کنید، سطوح حمایت مقاومت دقیق تری برای این ارز در نظر گرفته شده است. قیمت آن هم داخل دو کانال نزولی است و جزییات آن را می توانید در ویدیو تحلیل این ارز مشاهده کنید. با توجه به نبود گذشته قیمتی در محدوده های فعلی، ما سه حمایت واکنشی برای این ارز در نظر گرفته ایم.

حمایت اول در محدوده ۱.۵۴۵ دلار، حمایت دوم در محدوده رند ۱.۵۰ دلار و حمایت سوم در محدوده ۱.۳۲۰ دلار در نظر گرفته شده است. نکته بعدی واگرایی مثبت روی اندیکاتور RSI در تایم فریم روزانه است، که می تواند نشانه مثبت خوبی برای این ارز باشد. به طور کلی به دلیل رسیدن قیمت به کف کانال های نزولی، می توانیم روی این سطوح انتظار واکنش مثبت قوی داشته باشیم. واکنشی که پتانسیل رشد بیش از ۱۰۰ درصد را می تواند داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل APECoin امروز 19 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۱۹ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل APECoin امروز ۲۲ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی APE امروز ۲۲ تیر ۱۴۰۱

رمز ارز APE در طی یک ماه گذشته روند نزولی آن داخل کانال میان مدت ادامه پیدا کرد و یک واکنش مثبت به محدوده حمایت رند ۲ دلار در این ارز مشاهده شد. اما تقاضا به حدی نبود که موجب تغییر روند و یا حداقل موجب توقف فشار فروش شود. همانطور که مشاهده می کنید، کف پایین تری در تایم فریم روزانه روی نمودار مشاهده می شود و با توجه به نبود سابقه قیمتی از محدوده های رند و همچنین حمایت کف کانال به عنوان حمایت های مهم این ارز استفاده می کنیم. بنابراین حمایت مهم بعدی در محدوده ۱.۷۰ و ۱.۵ دلار خواهد بود، که می توانند با واکنش مثبت همراه باشند. برای در نظر گرفتن حالت کم ریسک، اگر قیمت از همین محدوده فعلی بتواند رشد داشته باشد، باید منتظار بازگشت قیمت بالای عدد رند ۲ دلار و شکست خط روند نزولی باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل APECoin امروز 22 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۲۲ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل APECoin امروز ۲۵ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز APE به دلیل فشار فروش بالایی که در مارکت وجود دارد، حمایت خود را در کف کانال رنج در محدوده ۲.۶۷ الی ۲.۸۸ دلار از دست داد، و تا قیمت رند ۲ دلار ریزش آن ادامه پیدا کرده است. روی این حمایت یک واکنش مثبت مشاهده شده است، اما هنوز نشانه ای مبنی بر تغییر روند روی نمودار در تایم های پایین هم دیده نمی شود. در تایم ۴ ساعته یک واگرایی مثبت را روی RSI می توانیم ببینیم.

اما تایید بازگشت مبنی بر شکست مقاومت ۲.۳۰ دلار است. اما با ادامه فشار فروش، اگر حمایت ۲ دلار شکسته شود، ریزش می تواند تا محدوده ۱.۵۰ دلار ادامه داشته باشد. در این محدوده انتظار واکنش قوی تر و تقاضای بیشتر را برای این ارز داریم. همچنین این محدوده می تواند یکی از کف های قیمتی برای بلند مدت در نظر گرفته شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل APECoin امروز 25 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۲۵ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل APECoin امروز ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی APE امروز ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

رمز ارز APE در یک ماه گذشته روند نزولی داشت و قیمت این ارز با شکست حمایت رند ۴ دلار، تا نزدیک حمایت پایین تر در محدوده ۳ دلار کاهش داشته است. قیمت قبل از برخورد به محدوده ۳ دلار با ایجاد تقاضا، رشد ۱۱ درصد را ثبت کرده است. اما به دلیل اینکه یک مقاومت در محدوده ۳.۵۰ الی ۳.۶۵ دلار روی نمودار این ارز وجود دارد، احتمال واکنش منفی به این ناحیه و کاهش مجدد برای تست حمایت دلار وجود دارد. در تایم فریم ۴ ساعته می توانیم برای قیمت یک کانال صعودی کوتاه مدت در نظر بگیریم. در صورت شکست کف کانال، انتظار ادامه روند نزولی را داریم. نکته دیگری که وجود دارد این است که به دلیل فشار فروش سنگین به وجود آمده در یک ماه گذشته، احتمال اینکه قیمت در محدوده فعلی روند رنجی را شکل بدهد، وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل APECoin امروز 30 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 31 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل APECoin امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز APE به دلیل اینکه در تایم فریم هفتگی روند رنجی دارد، با خروج از کانال صعودی کوتاه مدت، مجددا وارد اصلاح شد و قیمت آن با شکست حمایت اول در محدوده ۴.۵ دلار، تا محدوده حمایت ۳.۷۰ دلار کاهش داشت. در این ناحیه افزایش تقاضا موجب رشد ۳۰ درصدی قیمت این ارز شد و تا محدوده ۴.۶ دلار افزایش قیمت را به ثبت رسانده است. سطحی که به عنوان حمایت بود و شکسته شد، حالا تبدیل به مقاومت شده و مانع از رشد قیمت می شود.

بین سطح فعلی، یک کانال رنج به وجود آمده است، و تا زمانی که کندل های صعودی قوی در تایم فریم روزانه بالای مقاومت محدوده ۴.۸۳ الی ۴.۵ دلار بسته نشود، نمی توانیم انتظار رشد قیمت را برای میان مدت داشته باشیم. این ارز مجددا در روزهای گذشته به مقاومت خود واکنش منفی نشان داده است، و در تایم فریم ۴ ساعته روند آن نزولی شده است. بنابراین پولبک به مقاومت محدوده ۴.۵۰ دلار مجددا می تواند واکنش منفی به همراه داشته باشد. همچنین در صورت کاهش بیشتر قیمت و شکست حمایت ۳.۶ دلار، محدوده واکنشی قوی در قیمت رند ۳ دلار خواهد بود، و از این محدوده انتظار رشد خوبی از این ارز داریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل APECoin امروز 31 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 4 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۴ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل APECoin امروز ۴ اسفند ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی APE امروز ۴ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز APE در طی هفته گذشته روند رنجی داشت. اما همچنان داخل کانال صعودی کوتاه مدت قرار دارد. روند این ارز در نیمه اول کانال و در محدوده ۵.۵ دلار می‌تواند مجدداً صعودی شود. البته در صورتی که حمایت محدوده ۵.۱۸ الی ۵.۳۳ دلار را حفظ کند، و یا با حمایت بیشتر خریداران، سطح مقاومت داینامیک ترند لاین نزولی در محدوده ۵.۸ دلار شکسته شود، که در اینصورت افزایش قیمت می‌تواند تا اهداف بالاتر، یعنی محدوده‌های ۶.۳ الی ۶.۵ و محدوده ۷.۴۰ الی ۷.۸۰ دلار ادامه داشته باشد. مقاومتی که با خطوط آبی رنگ مشخص شده است، دقیقاً در محدوده آخرین موج نزولی تایم هفتگی می‌باشد، و یک ناحیه عرضه قوی محسوب می‌شود. اما در صورتی که حمایت فعلی و همچنین حمایت کف کانال صعودی شکته شود، با خروج قیمت از کانال، مجدداً روند می‌تواند رنج شود، و این بار محدوده حمایت ۴.۴۰ الی ۴.۸۰ دلار می‌تواند اولین هدف فروشندگان باشد.

تحلیل APECoin امروز 4 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۴ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

رمز ارز APE در هفته گذشته مطابق انتظار، به سمت محدوده حمایت ۵.۵ دلار بازگشت، و با تست مجدد این حمایت، یک تلاش دیگر از سمت خریداران برای رشد قیمت ایجاد شد. مقاومت سقف قبلی در محدوده ۶.۳ دلار نیز مانع از رشد بیشتر قیمت شد، و شاهد یک روند رنج در تایم فریم ۴ ساعته روی نمودار این ارز هستیم. از طرفی تا زمانی که میدلاین کانال صعودی کوتاه مدت

رمز ارز APE در هفته گذشته اصلاح قیمت بیشتری داشت، و حرکت نزولی آن موجب شد تا قیمت به کف کانال صعودی کوتاه مدت و همچنین محدوده حمایت استاتیک ۴.۴۰ الی ۴.۸۰ دلار برخورد داشته باشد. این برخورد در مرحله اول با واکنش مثبت همراه بوده است، اما برای برگشت مجدد و رشد قیمت نیاز است تا کندل روزانه مجدداً بالای ۵.۵۰ درصد برگشت داشته باشد. روند حرکتی این ارز در تایم فریم روزانه هنوز رنج است، و در تایم فریم ۴ ساعته به دلیل شکست کامل محدوده ۵.۴۰ الی ۵.۵۰ دلار، نزولی شده است. پس در شرایط فعلی و در بهترین حالت، انتظار یک روند رنج را از ارز APE برای هفته جاری داریم. اگر فشار فروش در بازار افزایش بیشتری داشته باشد، با شکست حمایت فعلی این ارز، محدوده حمایت بعدی را در قیمت ۳.۷۰ الی ۳.۸۰ دلار در نظر می‌گیریم. این ناحیه یکی دیگر از سطوح واکنشی قیمت برای هفته جاری می‌تواند باشد.

تحلیل APECoin امروز 25 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 17 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل APECoin امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز APE در هفته گذشته مطابق انتظار، به سمت محدوده حمایت ۵.۵ دلار بازگشت، و با تست مجدد این حمایت، یک تلاش دیگر از سمت خریداران برای رشد قیمت ایجاد شد. مقاومت سقف قبلی در محدوده ۶.۳ دلار نیز مانع از رشد بیشتر قیمت شد، و شاهد یک روند رنج در تایم فریم ۴ ساعته روی نمودار این ارز هستیم. از طرفی تا زمانی که میدلاین کانال صعودی کوتاه مدت حفظ شود، می توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت را داشته باشیم.

لازم به ذکر است که توجه به واگرایی منفی اندیکاتور RSI لازم و ضروری است، چرا که در محدوده سقف کانال احتمال واکنش های منفی قوی و برگشت قیمت به سمت حمایت های پایین تر وجود دارد. به طور کلی انتظار داریم که در هفته جاری روند رنجی را از این ارز مشاهده کنیم. اما در صورتی که به هر دلیل فشار فروش در این ارز ایجاد شود، با شکست حمایت فعلی، کاهش قیمت می تواند مستقیما تا کف کانال در محدوده ۴.۴۰ الی ۴.۸۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل APECoin امروز 17 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 10 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل APECoin امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی ایپ کوین APE امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

رمز ارز APE در هفته گذشته افزایش قیمت آن ادامه داشت، و بعد از شکست مقاومت محدوده ۵.۲۲ الی ۵.۷۳ دلار، خریداران در حال تلاش برای حفظ این محدوده می باشند. قیمت در یک کانال صعودی به سمت مقاومت های اصلی در حرکت است، اما به دلیل نزدیک شدن به سطوح واکنشی احتمال اینکه اصلاح قیمت را در هفته جاری شاهد باشیم بیشتر است. به طور کلی دو حمایت برای این ارز در نظر گرفته شده است، که محدوده اول در قیمت ذکر شده و محدوده دوم در قیمت ۴.۴۰ الی ۴.۸۰ دلار در نظر گرفته شده است، و قدرت بالاتری نسبت به حمایت اول دارد. بنابراین سطح تقاضای مهم تری محسوب می شود. در صورت مشاهده واکنش مثبت، انتظار داریم که از این سطوح مجددا تقاضا صورت بگیرد.

تحلیل APECoin امروز 10 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 19 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۱۹ دی ۱۴۰۱

تحلیل APECoin امروز ۱۹ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت APE را مشاهده کنید.

رمز ارز APE در هفته گذشته افزایش قیمت چشمگیری داشت. رشد خیره کننده این ارز از محدوده حمایت ۳.۲۶ الی ۳.۳۳ دلار شروع شد، که در تحلیل های قبلی مشخص شده بود. همچنین سقف کانال نزولی هم با کندل های اسپایک صعودی شکسته شده است. یک ناحیه مقاومت در محدوده ۴ الی ۴.۱۲ دلار در نظر گرفته شده بود، که برخورد و واکنش های دقیق به این سطح می توانست سیگنال های مثبت را برای خرید ایجاد کند.

قیمت اکنون به یک مقاومت مهم در محدوده ۴.۷۵ الی ۵.۱۷ دلار برخورد کرده است، که با توجه به رند بودن عدد ۵ دلار که در این محدوده قرار گرفته، احتمال واکنش منفی قیمت به این سطح افزایش پیدا کرده است. در صورت تشکیل الگوهای بازگشتی در تایم های پایین تر، می توانیم انتظار ورود قیمت به موج اصلاحی را داشته باشیم. به عنوان مثال در تایم فریم ۱ ساعته اگرالگوی سقف دو قلو مشاهده شود، اولین حمایت در محدوده ۴.۵ دلار در نظر گرفته می شود.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 19 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۹ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 12 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۱۲ دی ۱۴۰۱

تحلیل APECoin امروز ۱۲ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت APE را مشاهده کنید.

رمز ارز APE در طی دو هفته گذشته روند صعودی خوبی داشت. قیمت این ارز به محض برخورد به حمایت محدوده ۳.۲۰ الی ۳.۴ دلار واکنش مثبت نشان داد و مورد حمایت خریداران قرار گرفت. تلاش برای حفظ این حمایت پیش بینی شده بود. از طرف دیگر محدوده مقاومتی که در قیمت ۴.۰۳ الی ۴.۱۲ دلار در نظر گرفته شده بود یک ناحیه عرضه می باشد که از این محدوده نیز انتظار واکنش منفی داشتیم.

در تایم ۴ ساعته می توانیم یک کانال صعودی در نظر بگیریم. میدلاین کانال در قیمت ۳.۸ و کف کانال در محدوده ۳.۷ دلار می توانند حمایت های مینور باشند. تا زمانی که حمایت دوم شکسته نشود، انتظار تست مجدد مقاومت مشخص شده را داریم. هدف بعدی در صورت شکست سقف کانال نزولی در محدوده ۴.۵۰ دلار در نظر گرفته شده است. این ناحیه محدوده عرضه قوی بوده و می تواند محل تشکیل یک روند رنج بین سطوح مشخص شده در هفته آینده باشد.

تحلیل APECoin امروز 12 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۱۲ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 28 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۱

تحلیل APECoin امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت APE را مشاهده کنید.

رمز ارز APE در هفته گذشته ریزش قیمت شدیدی را به ثبت رساند. با خروج قیمت از کانال صعودی کوتاه مدت، ریزش تا محدوده حمایت ۳.۲۵ الی ۳.۴۴ دلار ادامه پیدا کرد، و در این محدوده یک ناحیه بیس تشکیل شده است. این حمایت در گذشته محل شروع یک حرکت صعودی قوی بوده است. بنابراین در صورتی که بیت کوین کاهش قیمت بیشتری نداشته باشد، از این محدوده و مخصوصا حمایت ۳.۲۰ دلار انتظار واکنش مثبت قوی داریم.

در تایم فریم ۴ ساعته باید در انتظار حذف کامل فشار فروش و تشکیل یک ناحیه رنج برای رشد قیمت در آینده باشیم. از بالا نیز مقاومت محدوده ۳.۷۰ الی ۳.۸۸ دلار می تواند مجددا مانع از رشد احتمالی قیمت شود. اما محل شروع ریزش قیمت ناحیه ۴ دلار بوده است، بنابراین این مقاومت که با سقف کانال نزولی اصلی همپوشانی دارد، مجددا در صورت برخورد قیمت می تواند با واکنش منفی همراه باشد. یک ناحیه رنج بین این دو سطح مورد انتظار است.

تحلیل APECoin امروز 28 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 21 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۱

تحلیل APECoin امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت APE را مشاهده کنید.

رمز ارز APE در طول هفته گذشته رشد خوبی را به ثبت رسانده است. قیمت این ارز روی محدوده حمایت ۳.۷۰ الی ۳.۹۰ دلار مجددا با افزایش تقاضا مواجه شد و همچنان روند خود را داخل کانال صعودی کوتاه مدت حفظ کرده است. برخورد قیمت به یک مقاومت در محدوده ۴.۵۵ الی ۴.۶۰ دلار با واکنش شدیدی همراه بوده است، و این مقاومت به این دلیل که در سقف کانال نزولی اصلی واقع شده است، و یک ناحیه قوی عرضه محسوب می شود، می تواند محدوده احتمالی برای تغییر روند و شکست کف کانال صعودی باشد.

در بازه روزانه واگرایی مخفی روی نمودار مشاهده می شود. بنابراین اگر در هفته جاری و در تایم ۴ ساعته واگرایی منفی در این محدوده تشکیل شود، احتمال شکست کف کانال صعودی و ادامه روند نزولی افزایش پیدا خواهد کرد. هنوز شرایط نزولی در این ارز برقرار نشده است، اما واکنش های شدیدی که به مقاومت مشاهده شده می تواند اولین نشانه های برگشت باشد.

تحلیل APECoin امروز 21 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 14 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۱

تحلیل APECoin امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت APE را مشاهده کنید.

رمز ارز APE  در طول هفته گذشته روند رنجی داشت، اما نوسانات قیمت این ارز بسیار شدید بود، و محدوده مقاومتی که در قیمت ۴.۴۰ الی ۴.۶۰ دلار در نظر گرفته شده بود، دو بار توسط خریداران تست شد. این مقاومت به دلیل اینکه یک ناحیه عرضه بسیار قوی می باشد، با واکنش منفی شدیدی همراه بوده است. همچنین دلیل دیگری که باعث واکنش منفی شده است، وجود مقاومت سقف کانال نزولی میان مدت می باشد. کانال صعودی کوتاه مدتی که برای APE در نظر گرفته شده بود، هنوز قیمت را حفظ کرده است.

اما احتمال شکسته شدن آن به دلیل تشکیل الگوی سقف دو قلو در تایم ۴ ساعته وجود دارد. اگر کندل های ۴ ساعته نتواند بالای محدوده ۴.۱۲ الی ۴.۱۸ دلار بسته شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که شکست کف کانال احتمال بیشتری دارد. در این صورت هدف فروشندگان محدوده حمایت ۳.۴۰ دلار می باشد. برای کوتاه مدت به دلیل بالا بودن قدرت خریداران در موج قبلی، انتظار ادامه روند رنج را زیر سطوح مقاومت مشخص شده داریم.

تحلیل APECoin امروز 14 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 7 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۷ آذر ۱۴۰۱

تحلیل APECoin امروز ۷ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت APE را مشاهده کنید.

رمز ارز APE در طی هفته گذشته برگشت خوبی را به ثبت رساند. قیمت این ارز که در حال شکست کامل کف کانال نزولی خود بود، با حمایت خریداران در مرحله اول به عدد ۳.۴۰ دلار برخورد کرد. سپس در ادامه با حمایت بیشتر این مقاومت مینور شسکسته شد، و با صعودی شدن روند در تایم ۱ ساعته، رشد قیمت تا مقاومت محدوده دقیق ۴ دلار ادامه داشت. می توانیم با در نظر گرفتن یک کانال صعودی در تایم ۱ ساعته نوسانات قمت را دقیق تر زیر نظر بگیریم.

با توجه به اینکه در تایم های بالاتر در روند نزولی و نزدیک مقاومت مهمی هستیم، و اینکه واگرایی منفی در تایم ۱ ساعته مشاهده شده است، در صورت شکست خط روند صعودی داخل کانال می تاند تا هدف اول ۳.۶ و هدف دوم ۳.۳ دلار کاهش داشته باشد. اما اگر این مقاومت با فشار خریدر شکسته شود، واکنش و اصلاح از محدوده مقاومت بعدی ۴.۵ دلار مورد انتظار می باشد. این مقاومت در سقف کانال نزولی است، و قیمت نمی تواند بدون واکنش این محدوده عبور کند. پس احتمال سیو سود خریداران کوتاه مدت در این سطح وجود دارد.

تحلیل APECoin امروز 7 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۷ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 30 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۱

تحلیل APECoin امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت APE را مشاهده کنید.

رمز ارز APE در طی هفته گذشته کف قیمت جدیدی را در محدوده ۲.۶ دلار به ثبت رساند. قیمت این ارز که در تمامی تایم فریم ها در روند نزولی قرار دارد، با شکست محدوده ۳ دلار می تواند موج نزولی جدیدی تشکیل دهد. در تایم فریم روزانه یک کانال نزولی میان مدت در نظر گرفته شده است. کف کانال به دلیل فشار بالای فروش شکست فیک اتفاق افتاده است.، که در صورت ادامه روند نزولی این حمایت می تواند کامل شکسته شده و قیمت را به سطوح پایین تری هدایت کند.

محدوده های حمایت بعدی که می توانیم برای این ارز در نظر بگریم در قیمت ۲.۳، ۱.۸۲ و ۱.۶۶ دلار می باشد. حمایت دوم و سوم که در کف کانال نزولی دوم قرار دارد، قدرت بیشتری برای توقف قیمت دارد. در تایم فریم ۴ ساعته هنوز روند کاملا نزولی است. اما اگر قیمت به سمت مقاومت محدوده ۴ دلار برگردد، می توانیم انتظار داشته باشیم که خریداران بتوانند قیمت را داخل کانال نزولی حفظ کنند. برای این منظور نیاز است که سرمایه گذاران قیمت را حداقل بالای محدوده ۳.۴۰ دلار برگردانند. در غیر این صورت ادامه روند نزولی را تا اهداف مشخص شده می توانیم انتظار داشته باشیم.

تحلیل APECoin امروز 30 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل APECoin امروز ۲ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت APE را مشاهده کنید.

رمز ارز APE بعد از واکنشی که هفته گذشته به محدوده حمایت محدوده ۴ دلار نشان داد، رشد خوبی کرد. حجم معاملات در کندل های روی این حمایت بالا بوده است، و نشان از افزایش تقاضا و عدم تمایل فروشندگان در این قیمت می باشد. بنابراین قیمت این ارز با رشد ۱۵ درصدی به یک مقاومت در محدوده ۴.۵۵ الی ۴.۶۶ دلار برخورد کرد، و متوقف شده است. اندیکاتور EMA با دوره زمانی ۲۰ دقیقا این ناحیه مقاومت را تایید می کند.
همچنین این محدوده یک ناحیه عرضه و تقاضا است، که مربوط به تایم ۱ ساعته می باشد. پس شکست این مقاومت می تواند روند ۱ ساعته را صعودی کند. بنابراین در ادامه هفته می توانیم انتظار رشد بیشتر را تا محدوده مقاومت ۴.۹۵ الی ۵ دلار داشته باشیم. همچنین شکست مقاومت محدوده ۴.۶۶ دلار می تواند همزمان با شکست یک خط روند نزولی در تایم فریم روزانه باشد. تایید چنین شکستی می تواند باعث رشد قیمت حتی تا محدوده مقاومت ۵.۵ دلار شود.
تحلیل APECoin امروز 2 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۲ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل APECoin امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت APE را مشاهده کنید.

رمز ارز APE در طی هفته گذشته به دلیل افزایش فشار فروش در بازار، کاهش قیمت آن تا محدوده حمایت ۴ الی ۴.۲۵ دلار ادامه پیدا کرد. این حمایت که مربوط به بازه زمانی ۴ ساعته می باشد، ناحیه تغییر روند در گذشته بوده است، و به همین دلیل در آخرین برخورد باز هم با واکنش قوی همراه بوده است. یک محدوده حمایت دیگر نیز در قیمت ۴.۵۵ الی ۴.۶۶ دلار در نظر گرفته شده بود، که در زمان نگارش این تحلیل به مقاومت تبدیل شده است، و در آخرین کندل با واکنش منفی همراه بوده است. به دلیل کاهش تقاضای شدید، احتمال تست دوباره سطح حمایت ۴ دلار وجود دارد.

اما برای برگشت و شروع یک موج صعودی دیگرد، نیاز است که خریداران قیمت را بالای محدوده ۴.۶۶ دلار تثبیت بدهند، که با توجه به شرایط این هفته بازار، احتمال کمی دارد. ادماه روند قیمت در این هفته با احتمال بیشتر، روند رنج بین دو محدوده حمایت مقاومت مشخص شده روی نمودار می باشد. با توجه به برگشت قوی از سطح ۴ دلار، این موضوع نشان می دهد که روی این حمایت، هنوز تقاضای بالای برای برای سرمایه گذاری های کوتاه مدت وجود دارد.

تحلیل APECoin امروز 26 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 18 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۱۸ مهر ۱۴۰۱

تحلیل APECoin امروز ۱۸ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت APE را مشاهده کنید.

رمز ارز APE در طی هفته گذشته روند رنجی داشت. برای این ارز یک سطح مقاومتی در محدوده ۵.۳۰ الی ۵.۷۲ دلار در نظر گرفته شده بود، که عدم توانایی خریداران در شکست این مقاومت، باعث شد که در طول هفته گذشته قیمت این ارز زیر این ناحیه نوسان داشته باشد. همچنین یکی دیگر از دلایل رنج بودن روند این ارز، کاهش شدید حجم معاملات بوده است.

با توجه به نزولی بودن وضعیت مارکت در ابتدای هفته، احتمال کاهش قیمت تا محدوده حمایت ۴.۵۵ الی ۴.۶۶ دلار وجود دارد. اما از سویی دیگر، در تایم فریم ۴ ساعته روی نمودار یک ناحیه عرضه و تقاضا در نظر گرفته شده است، که قیمت ۵.۰۷ الی ۴.۹۷ دلار را نشان می دهد. تا زمانی که این محدوده حفظ شود، روند رنج می تواند ادامه داشته باشد. جهت روند در تایم فریم ۴ ساعته نزولی است، و این روند می تواند در صورت شکست حمایت فعلی، تا محدوده ۴ دلار نیز ادامه داشته باشد.

تحلیل APECoin امروز 18 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۱۸ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 28 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل APECoin امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت APE را مشاهده کنید.

رمز ارز APE در هفته گذشته نوسانات زیادی داشت. قیمت این ارز از محدوده حمایت ۴.۵۵ الی ۴.۶۶ دلار رشد بسیار خوبی داشت، و حمایت خریداران آن موجب برخورد قیمت به محدوده مقاومت ۵.۳۰ الی ۵.۷۰ دلار شد. مجدداً به محدوده مقاومت یک واکنش منفی شدیدی نشان داده شده که قدرت بالای محدوده مقاومت را نشان می دهد. ما همچنان در تایم فریم روزانه در روند نزولی، و در تایم فریم ۴ ساعته و هفتگی در روند رنج هستیم. نمودار قیمت این ارز در بازه زمانی چهار ساعته بسیار به نمودار بیت کوین شبیه می باشد.

با این تفاوت که زمانی که بیت کوین به محدوده ۱۹۳۰۰ دلار واکنش مثبت نشان، رمز ارز APE رشد بسیار شارپی را انجام داد. اما مقاومت های مهمی در محدوده فعلی و همچنین مقاومت مهم تری در محدوده ۶ دلار دارد که، با توجه به شرایط نزولی مارکت احتمال شکسته محدوده‌ ها پایین می باشد. بنابراین برای هفته جاری در بهترین حالت می توانیم ادامه روند رنج را انتظار داشته باشیم. یک خط روند صعودی روی پیوت های آخر می توان در نظر گرفت. در صورتی که ریزش شدید در بازار داشته باشیم و این خط روند حمایتی شکسته شود، کاهش قیمت می تواند تا کف قبلی در محدوده ۴ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل APECoin امروز 28 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 21 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل APECoin امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت APE را مشاهده کنید.

رمز ارز APE در هفته گذشته رشد قیمت بسیار خوبی داشت. این ارز در محدوده حمایت ۴ الی ۴.۲۵ دلار حمایت شد، و با برگشت سریعی که بیت کوین داشت، این ارز نیز با افزایش تقاضا همراه بود. فشار خرید در کندل های روزانه مشاهده می شود. محدوده مقاومتی که در قیمت ۵.۳۰ الی ۵.۵۷ دلار قرار گرفته بود، به طور موقت شکسته شده است. حجم معاملات نیز برای شکست بالا بوده، اما در کندل امروز در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای سطح ۵.۳۰ دلار حفظ کنند می توانیم این سطح را شکسته شده در نظر بگیریم.

بنابراین ادامه روند صعودی و حرکت به سمت محدوده مقاومت بعدی ۶.۱۸ الی ۶.۳۲ دلار مورد انتظار می باشد. با توجه به خط روند صعودی رسم شده روی نمودار، پتانسیل حفظ این خط و ادامه رشد قیمت وجود دارد. بنابراین می توانید در معاملات خود از این خط روند کمک بگیرید. علاوه بر خط روند، در بازه زمانی ۴ ساعته اندیکاتور EMA با دوره زمانی ۲۰ به عنوان حمایت زیر قیمت قرار گرفته است، و سطوح حمایتی را تقویت کرده است.

تحلیل APECoin امروز 21 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 14 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل APECoin امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت APE را مشاهده کنید.

رمز ارز APE در طی هفته گذشته با روند رنجی همراه بوده است. قیمت این ارز بعد از موج فشار فروشی که در بازار حاکم شد، تا محدوده ۵ دلار کاهش داشت، اما این حمایت نیز نتوانست مانع از ریزش بیشتر قیمت شود. یک ناحیه عرضه و تقاضای قوی که مربوط به تایم فریم ۱ ساعته می باشد و در محدوده ۴.۵۵ الی ۴.۶۶ دلار قرار گرفته است، مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است.

یک خط روند نزولی نیز در تایم فریم ۱ ساعته روی پیوت موج های نزولی رسم شده است، و در صورتی که به سمت بالا شکسته شود، بعد از پولبک مجددا انتظار رشد قیمت را تا محدوده ۵.۳۰ الی ۵.۶۰ دلار خواهیم داشت. در غیر اینصورت با افزایش فشار فروش و شکست حمایت فعلی، کاهش قیمت می تواند تا محدوده ۴.۲۵ الی ۴ دلار ادامه داشته باشد. بیش از دو سوم موج صعودی قبلی قیمت وارد اصلاح شده است، بنابراین قبل از رشد قیمت، یک روند رنج روی محدوده حمایت فعلی محتمل می باشد.

تحلیل APECoin امروز 14 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 7 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۷ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل APECoin امروز ۷ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت APE را مشاهده کنید.

رمز ارز APE در طی روزهای گذشته با تلاش ناموفق خریداران برای پس گرفتن محدوده ۵.۲۴ الی ۵.۴۰ دلار مواجه شد. مجددا با افزایش فشار فروشی که در چند روز گذشته به دلیل اخبار منفی شاهد بودیم، ریزش این ارز تا محدوده ۴.۶۰ دلار ادامه پیدا کرد. برای این ارز در تایم فریم ۴ ساعته یک کانال نزولی در نظر گرفته شده است، و می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت تا محدوده حمایت ۳.۸۶ الی ۴.۲۰ دلار در کف کانال نزولی کاهش داشته باشد. اندیکاتور EMA نیز مومنتوم نزولی را تایید می کند، و بالای قیمت به عنوان مقاومت عمل می کند.

بنابراین تا رسیدن قیمت به محدوده حمایت قوی، فشار فروش می تواند ادامه داشته باشد. سطحی که در محدوده ۴.۱۹۰ الی ۴.۰۷۰ در نظر گرفته شده است، می توان ناحیه دقیق تری برای واکنش احتمالی قیمت باشد، پتانسیل برگشت قوی تری از این محدوده وجود دارد. بنابراین باید همچنان برای این ارز منتظر ماند.

تحلیل APECoin امروز 7 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۷ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 31 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل APECoin امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت APE را مشاهده کنید.

رمز ارز ارز APE در هفته گذشته روند نزولی داشت. این ارز که در یک کانال صعودی میان مدت قرار گرفته بود, با فشار فروشی که اتفاق افتاد کف کانال صعودی در محدوده ۶ دلار شکسته شد و ریزش قیمت تا سطح حمایت ۵.۳۰ دلار ادامه پیدا کرد. اما این حمایت نتوانست مانع از ریزش بیشتر قیمت شود، و کاهش قیمت تا محدوده ۴.۹۰ دلار را شاهد بودیم.

در بازه زمانی ۴ ساعته نیز روند قیمت ایپ کوین مجددا نزولی شده و با توجه به اینکه یک محدوده حمایت مهم در قیمت ۴ الی ۴.۳۰ دلار روی نمودار در نظر گرفته شده و این محدوده در گذشته با واکنش های خوبی همراه بوده و در صورت برخورد مجدد احتمال واکنش قیمت وجود دارد. بنابراین در صورتی که فشار فروش افزایش پیدا کند، انتظار می رود که بتواند با واکنش همراه باشد. محدوده حمایت فعلی که قیمت به واکنش نشان داده است در قیمت ۵ الی ۴.۹۰ دلار می باشد. در بازه زمانی ۴ ساعته می توان با در نظر گرفتن یک کانال نزولی در محدوده فعلی، نوسانات قیمت را دقیق تر زیر نظر گرفت. در صورت شکست سقف کانال و حفظ حمایت، مجددا روند کوتاه مدت می تواند صعودی شود.

تحلیل APECoin امروز 31 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 24 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل APECoin امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز APE در طی هفته های گذشته روند صعودی آن ادامه پیدا کرد، اما خریداران آن قدرت بالایی برای شکست مقاومت محدوده ۶.۸۰ الی ۷.۸۰ دلار نداشته اند. مجددا با شکست حمایت اندیکاتور EMA، قیمت در حال اصلاح می باشد. مقاومت پیش رو تا زمانی که تبدیل به حمایت نشود، روند روزانه صعودی نخواهد شد. همانطور که مشاهده می کنید، سطح مقاومت استاتیک، با یک مقاومت داینامیک تقویت شده است. بنابراین با واکنش منفی که در این محدوده مشاهده شده است، قیمت در حال برگشت به سطوح حمایتی پایین تر است.

برای کوتاه مدت قیمت هنوز داخل کانال صعودی قرار دارد، اما مقاومت تایم فریم بالاتر قوی تر می باشد. بنابراین احتمال شکست کف کانال صعودی وجود دارد. دربازه زمانی ۴ ساعته پایین ترین کف قیمت در محدوده ۶ دلار قرار دارد، و تا زمانی که کندل نزولی زیر این قیمت بسته نشود، پتانسیل برگشت قیمت به سطوح مقاومتی روزانه وجود دارد. اما در صورت شکست این حمایت، محدوده بعدی در قیمت ۵.۲۵ الی ۵.۴۰ دلار خواهد بود. برای هفته جاری احتمالا روند رنجی را برای ارز APE می توانیم انتظار داشته باشیم.

تحلیل APECoin امروز 24 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 3 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۳ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل APECoin امروز ۳ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز APE در دو هفته گذشته روی محدوده حمایت ۴.۲۸ الی ۴.۴۴ دلار ریزش قیمت آن متوقف شد و مطابق انتظار روند رنج آن ادامه پیدا کرد. همچنین امتداد خط روند نزولی رسم شده روی نمودار نیز به عنوان حمایت عمل کرد، و رشد قیمت در مقاومت محدوده ۵ دلار، با افزایش تقاضای بیشتری مواجه شد، و شاهد شکسته شدن این مقاومت و ادامه حرکت صعودی تا محدوده مقاومت بعدی ۶.۸۷ الی ۷.۲۲ دلار بودیم. همانطور که مشاهده می کنید، قیمت کاملا داخل مقاومت ابر کومو قرار گرفته است، اما خطوط اندیکاتور ایچیموکو در ناحیه ۵.۵ دلار حمایت را نشان می دهند.

به طور کلی حرکت های صعودی تاکنون قدرت بالایی جهت شکست مقاومت پیش رو نداشته اند، اما کندل هفتگی در حالت کلی قدرت بالایی داشته است، که نشان می دهد احتمال برخورد دوم به سطح مقاومت پیش رو وجود دارد. قیمت در تایم ۴ ساعته یک کانال صعودی باریک تشکیل داده است، که در صورت شکست کف کانال، مجددا روند نزولی خواهد شد.

تحلیل APECoin امروز 3 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۳ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 20 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۱

تحلیل APECoin امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز APE در طول روزهای گذشته با برخورد به مقاومت محدوده ۵ الی ۵.۲۵ دلار با واکنش همراه بوده است. در این سطح مقاومتی مهم، قدرت خریداران کاهش چشمگیری پیدا می‌کند و مجددا شاهد واکنش قیمت در این ناحیه عرضه هستیم. می توان گفت که الگوی سقف دو قلو در حال شکل گیری است، و چنانچه حمایت محدوده ۴.۲۸ الی ۴.۴۵ دلار از دست برود، و به سمت پایین شکسته شود، الگو تایید خواهد شد‌. در اینصورت می توانیم انتظار ریزش بیشتر و برگشت به سمت حمایت محدوده ۳.۴۰ دلار را داشته باشیم. با توجه به اینکه خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شده است، تا زمانی که حمایت ۴.۲۸ دلار حفظ شود، روند قیمت در تایم ۴ ساعت نزولی نخواهد شد، و احتمال رنج شدن قیمت بین این حمایت و مقاومت مورد نظر وجود دارد.

تحلیل APECoin امروز 20 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 6 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۶ تیر ۱۴۰۱

تحلیل APECoin امروز ۶ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز APE در طول هفته گذشته بعد از واکنشی که به محدوده حمایت ۴ دلار نشان داد، رشد قیمت این ارز ادامه پیدا کرد و به مقاومتی که در محدوده ۵ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده بود برخورد کرده است. این مقاومت با خط روند نزولی همپوشانی دارد و می تواند در صورتی که بازار مجددا ریزشی شود با واکنش شدیدی همراه باشد. برای این هفته با توجه به خطوط اندیکاتور پیوت پوینت تا زمانی که محدوده حمایت ۴.۶۰ دلار حفظ شود، حرکت قیمت می تواند به سوی اهداف بالاتر تا محدوده ۵.۹۰ دلار باشد. اما در صورت شکست این حمایت و همچنین شکست خط روند صعودی کوتاه‌ مدت، مجدد شاهد ادامه روند نزولی خواهیم بود.

تحلیل APECoin امروز 6 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۶ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 30 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل APECoin امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز APE در هفته گذشته دامنه نوسانات رنجی بین دو محدوده حمایت مقاومت داشته است. این دو محدوده در قیمت های ۴.۲۴ و ۳۲۰ دلار بوده است، که تشکیل یک کانال رنج در تایم فریم های پایین تر را می دهد. شکست هر یک از سطوح می تواند ادامه جهت روند کوتاه مدت را تعیین کند. اما روند اصلی تا زمانی که سطح مقاومت ۵ دلار تبدیل به حمایت نشود، نزولی باقی خواهد ماند.

بنابراین با توجه به واگرایی مخفی مثبت شناسایی شده روی اندیکاتور RSI می توانیم انتظار برگشت مجدد به سطوح حمایتی را داشته باشیم. بنابراین در صورتی که برخورد قیمت به سطوح مقاومتی ذکر شده را شاهد باشیم، انتظار واکنش منفی و قدرت گرفتن فروشندگان بیشتر می باشد. حمایتی اصلی این ارز نیز در محدوده ۲.۵۰ الی ۲.۷۰ دلار می باشد، که روی نمودار رسم شده است.

تحلیل APECoin امروز 30 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 23 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل APECoin امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز APE در طی هفته های گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرده است. قیمت این ارز در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۳.۵۰ دلار در حال معامله شدن می باشد. حمایتی که در محدوده ۵ دلار روی نمودار این ارز در نظر گرفته شده بود، در چند روز گذشته پر قدرت به سمت پایین شکسته شده است، و پایین ترین حمایتی در گذشته روی نمودار این ارز به ثبت رسیده است، در محدوده ۱ دلار می باشد.

یکی از سطوح حمایتی این ارز در محدوده ۲.۷۰ الی ۲.۵۳ دلار قرار گرفته است، و در صورتی که برخورد به این محدوده مشاهده شود، انتظار داریم که شاهد واکنش خوبی به این محدوده مهم باشیم. این ارز تا زمانی که بالای سطح مقاومت ۵ دلار برگشت نداشته باشد، روند آن در تایم فریم ۴ ساعته نیز نزولی می باشد.

تحلیل APECoin امروز 23 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 9 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۹ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل APECoin امروز ۹ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال APE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

همان طور که در هفته گذشته بررسی رمز ارز APE را انجام دادیم، مقاومتی که در محدوده ۸.۵ دلار قرار داشت، و همچنین یک مقاومت مهم تر در محدوده ۱۰ الی ۱۱ دلار که مانع از رشد قیمت این ارز شدند. بنابراین با ادامه پیدا کردن فشار فروش و سیو سود خریداران کوتاه مدت، طبق انتظار شاهد ادامه حرکت نزولی بودیم. در زمان نگارش این تحلیل قیمت در محدوده ۶.۹۰ دلار در حال معامله شدن می باشد.

در صورتی که شرایط بازار مساعد باقی بماند، خریداران می توانند قیمت را تا محدوده ۷.۵ الی ۸ دلار حمایت کنند، در غیر این صورت با توجه به وجود مقاومت ۷ دلاری در صورت قدرت گرفتن مجدد فروشندگان ادامه روند نزولی و برخورد به محدوده حمایت ۵ دلار مورد انتظار می باشد. یک خط روند نزولی نیز روی نمودار رسم شده که این مقاومت داینامیک می تواند محدوده ۷ دلار را تقویت کند. روند قیمت در بهترین حالت ممکن می تواند تبدیل به روند رنج شود. بنابراین نوسانات می‌تواند بین مقاومت ۱۱ دلار و حمایت ۵ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل APECoin امروز 9 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APECoin امروز ۹ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل APECoin امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز APE کوین که در ماه مارس ۲۰۲۲ همزمان در چند صرافی بزرگ لیست شده بود، رشد قیمت خیره کننده ای داشت. افزایش تقاضا در روز اول منجر به رشد قیمت تا سطح ۲۸ دلار شد و با تشکیل یک سطح پیوت با واکنش شدیدی همراه شد، و فشار فروش قیمت این ارز را به ۸.۵ دلار رساند. مجددا در برگشت و اصلاحی که در قیمت شاهد بودیم، یک حرکت صعودی دیگر تا این سقف مقاومتی روی نمودار به ثبت رسیده است.

کانال صعودی که روی نمودار رسم شده است، در محدوده حمایت ۱۱.۹۰ الی ۱۳ دلار پر قدرت به سمت پایین شکسته شده است، و روند قیمت وارد اصلاح عمیقی شده است. پایین ترین قیمت ثبت شده نیز برای APE کوین در کانال ۵ دلار می باشد، که با توجه به فشار فروش روزهای گذشته امکان برخورد مجدد قیمت به این سطح حمایتی وجود دارد. با توجه به نبود گذشته قیمتی مناسب برای این ارز نمی توان محدوده حمایت دقیقی روی نمودار رسم کرد و تنها با رسم مقاومت ها و در صورت شکسته شدن ها می توانیم مجددا انتظار رشد قیمت را داشته باشیم.

در زمان نگارش این تحلیل قیمت زیر یک محدوده مقاومت مینور در ناحیه ۸.۵۰ الی ۸.۸۵ دلار قرار دارد و با توجه به روند نزولی، احتمال برگشت قیمت از این سطح به سمت حمایت بیشتر می باشد. مگر در حالی که این ناحیه با حجم معاملات بالایی شکسته شود و کندل های ۴ ساعته مناسبی بالای آن بسته شوند. با توجه به الگوی مثلثی که روی نمودار در تایم ۴ ساعته رسم شده است، در صورت شکست الگو از هر طرف، ادامه وضعیت روند قیمت برای یک الی دو هفته آینده مشخص خواهد شد. همان طور که مشاهده می کنید، روند در تایم فریم ۴ ساعته نزولی می باشد و تا زمانی که کندل روزانه بالای سطح ۱۱ دلار بسته نشود، احتمال ادامه دار بودن روند نزولی بیشتر خواهد بود.

تحلیل APE کوین امروز 27 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل APE کوین امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

دلایل تحلیل ارز دیجیتال APECoin

ارزهای دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالایی که دارند باید همیشه تحلیل شوند و روندشان را بررسی کنید. تحلیل یک روش برای پیش بینی روند قیمت است با استفاده از آن می‌توانید متوجه شوید که قیمت درچه وضعیتی است، آیا کاهش می‌یابد یا افزایش.

شما با تحلیل تکنیکال و پیش بینی روند قیمت می‌توانید معاملاتی را با توجه به تحلیلتان انجام دهید و از ریز نوسانات قیمت نهایت استفاده را بکنید.

ارز دیجیتال APE یا ایپ کوین با توجه به افزایش قیمتی چشم گیری که در چند وقت گذشته داشت، بسیار معروف شد و به چشم همگان آمد. این ارز تازه ظهور هنوز مارکت کپ قوی ندارد و با توجه به نوسانات قیمتی بسیار زیادی که دارد، ریسک زیادی نیز دارد اما با تحلیل درست می‌توانید به خوبی از نوسانات آن که نسبت به بقیه ارز های دیجیتال بیشتر است، نهایت استفاده را کنید.

معرفی انواع تحلیل ارز دیجیتال APE

ارزهای دیجیتال را از جمله APE، می‌توان به دو روش که روش اول آن تحلیل فاندامنتال و روش دوم تحلیل تکنیکال است تحلیل کرد که در این قسمت می‌خواهیم این دو روش را به‌طور کامل بررسی کنیم.

 1. تحلیل فاندامنتال برای ارز ایپ کوین APE

در تحلیل فاندامنتال هدف مشخص کردن و تعیین ارزش واقعی آن ارز می‌باشد و با بررسی‌ها و تحلیل بنیادین که همان بررسی هدف‌ها، نقشه راه ( white paper)،  عملکرد تیم و … پروژه آن ارز است می‌توانید ارزش اون پروژه را مشخص کنید. لازم به ذکر است که تحلیل فاندامنتال برای کوتاه‌مدت مناسب نمی‌باشد و بیشتر  چشم‌اندازی  بلندمدت برای پروژه ارز موردنظر می‌باشد.شایان ذکر است برای تحلیل فاندامنتال باید رویداد های مهم ارز دیجیتال را به همراه اخبار ارز دیجیتال دنبال نمایید

 1. تحلیل تکنیکال برای ارز ایپ کوین APE

روش بعدی تحلیل ارز دیجیتال، تحلیل تکنیکال می‌باشد. تحلیل تکنیکال به بررسی الگوهای قیمتی تکرار شونده که نشان‌دهنده رفتار یکسان معامله‌گران در طول تاریخ می‌باشد می‌گویند. ملاک تحلیل تکنییکال  تاریخچه قیمت و حجم معاملاتی که انجام می‌شود است‌. شما با تحلیل تکنیکال می‌توانید روند قیمتی ارز دیجیتال مورد نظرتان را پیش‌بینی کنید. در این پیش‌بینی قطعیتی وجود ندارد و هیچ‌وقت به‌طور کامل و صد در صد روند طبق تحلیل ما پیش نمی‌رود.

انواع روش های تحلیل تکنیکال در بازار

در تحلیل تکنیکال روش های مختلفی برای تحلیل قیمت وجود دارد که در این قسمت به چند روش از آنها می‌پردازیم.

 1. شناسایی الگوها

در تحلیل تکنیکال روند قیمت گاهی اوقات الگوهایی را تشکیل می‌دهد که مشخص‌کننده صعودی شدن و یا نزولی شدن قیمت می‌باشد و این الگوها را می‌توان  الگوهای صعودی یا نزولی و یا تغییر روند یا ادامه روند نامید. که ما این الگو ‌ها را می‌توانیم با کشیدن خط روند یا منحنی ترسیم کنیم.

مانند:

 • الگوی پرچم
 • الگوی سر و شانه
 • الگوی کف و سقف دوقلو
 • الگوهای هارمونیک
 • و…
 1. حمایت و مقاومت

 حمایت و مقاوت نقطه یا محدوده هایی هستند که قیمت با رسیدن به آن ها واکنش می‌دهد. در نقطه حمایت تقاضا افزایش می‌یابد و هرچه تقاضا در آن محدوده بیشتر باشد، حمایت نیز قوی تر عمل می‌کند و قیمت را به سمت بالا می‌راند. مقاوت نیز دقیقا برعکس حمایت عمل می‌کند و عرضه در آن محدوده زیاد است و با توجه به این اوصاف قیمت با رسیدن به محدوده مقاومت کاهش می‌یابد.

 1. پرایس اکشن

به روش تحلیل از روی تاریخچه قیمت و بررسی روند و حرکات قیمت پرایس اکشن می‌گویند. در روش پرایس اکشن از هیچ اندیکاتور و اسیلاتوری استفاده نمی‌شود و تنها با مشاهده و بررسی رفتار قیمت در گذشته و اکنون، ارز دیجیتال مورد نظر را تحلیل می‌کنند. اما بعضی اساتید نیز هستند که در روش پرایس اکشن از مونیگ اوریج EMA20 استفاده می‌کنند.

 1. اندیکاتورها

اندیکاتور ها مانند یک دستیار برای تحلیلگر ها عمل می‌کند. اندیکاتور ها نمودار هایی هستند که با فرمول های ریاضی متفاوت، تاریخچه قیمت و حجم معاملات را بررسی می‌کند و آمار هایی از قیمت و نمودار در اختیار ما می‌گذارد. نحوه استفاده و به کاربردن اندیکاتور ها طی تجربه به دست می‌آید و مهارت استفاده از یک اندیکاتور یک هنر است که هر کس آن را ندارد.

در قسمت بعد با چند اندیکاتور مهم که بسیار کاربردی هستند آشنا می‌شوید.

تحلیل با استفاده از اندیکاتور ها

در این قسمت به چند اندیکاتور که بسیار کاربردی هستند و از آنها استفاده های زیادی می‌شود می‌پردازیم.

 1. ایچیموکو

اندیکاتور ایچیموکو که به ابر ایچیموکو نیز شناخته می‌شود، یک حمایت و مقاومت مهم و نشان دهنده روند قیمت ارز است. ایچیموکو از یک ابر و موینگ اوریج یا میانگین متحرک هایی تشکیل شده است که اطلاعاتی از چارت به ما می‌دهد. این اندیکاتور به عنوان یک حمایت و مقاومت بسیار دقیق است و نشانگر و راهنمای خوبی برای تحلیلگران است.

 

 1. میانگین متحرک

میانگین متحرک (MA) یک اندیکاتور بسیار ساده اما کاربردی است که میانگین قیمت را در زمان های مختلف به ما نشان می‌دهد و این میانگین متحرک به عنوان حمایت و مقاومت به خوبی عمل می‌کند و تایدیه بسیار خوبی برای تحلیل ها و معاملاتتان می‌تواند باشد.

 1. اندیکاتور RSI

اندیکاتور RSI جزو انیکاتور اسیلاتوری ها می‌باشد که در یک بازه از ۰ تا ۱۰۰ در حال نوسان است. اگر این اندیکاتور در بالای منطقه ۷۰ باشد، به آن اشباع خرید می گویند و زمانی که به پایین برگردد ممکن است قیمت کاهش یابد و تا منطقه ۳۰ که به آن نیز منطقه اشباع فروش می‌گویند برسد و از آنجا قیمت به سمت بالا برگردد. همچنین این روند دائما در حال تکرار است و گاهی نیز خطا های بسیار کوچکی نیز دارد.

 1. اندیکاتور MACD

مکدی نیز مانند RSI است اما میله هایی به نام هیستوگرام در آن وجود دارد که نشان دهنده حجم و میزان معاملات است. این اندیکاتور از دو موینگ اوریج تشکیل شده است که هر کدام میانگین قیمت در زمان های مختلف است.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز ایپ کوین APE

سنتیمنتال در اصل یک روش تحلیل نیست بلکه یکی از روش های معامله گری بسیار محبوب نزد معامله گران است. روش سنتیمنتال بر رفتار معامله گران در گذشته توجه دارد. یک جمله که بین معامله گران این روش بسیار رایج و معروف است این است که می‌گویند: “معامله گران همیشه رفتار خود را تکرار می‌کنند و قیمت در جاهایی که در گذشته به آن واکنش نشان داده است، با رسیدن به آن محدوده نیز دوباره واکنش نشان می‌دهد.”

نکته: در این مقاله ما تنها به تحلیل رمز ارز می پردازیم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. ما به شما پیشنهاد می نماییم که قبل از انجام فرآیند خرید و فروش تمامی عوامل را بررسی نموده، سپس اقدام نمایید.

از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ایپ کوین APE” همراه ما بودید متشکریم.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

13 دیدگاه دربارهٔ «تحلیل APECoin;

  • سلام دوست عزیز
   روند APE در تایم روزانه نزولی هست و نشونه های قوی برگشت باید داشته باشه تا بتونیم انتظار رشد خوبی از این ارز داشته باشیم.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده