آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

صرافی دیگری که با پشتیبانی سو ژو عمل می‌کند، ۴ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند!

صرافی دیگری که با پشتیبانی سو ژو عمل می‌کند، ۴ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند!

صرافی دیگری که با پشتیبانی سو ژو عمل می‌کند، ۴ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند!

به گزارش زوم ارز، OX.FUN، یک پلتفرم صرافی بازی‌سازی شده، با حمایت سو ژو، بنیانگذار Three Arrows Capital، دور جدیدی از سرمایه‌گذاری به ارزش ۴ میلیون دلار را با رهبری Foresight Ventures بسته است.

بر اساس پست OX.FUN در شبکه اجتماعی X، سرمایه‌گذاری برای تکرار محصول، تیم سازی، گسترش بازار و سایر اهداف توسعه پلتفرم استفاده خواهد شد.

به تازگی، تامین مالی جدید به ارزش ۴ میلیون دلار توسط Foresight Ventures، همراه با همکاری DoublePeak Group، emchaindxb و Genblock Capital و سایران، تضمین شده است. این تحول ما را به یک قدمی از دستیابی به هدفمان نزدیک‌تر می‌کند تا تجارت کریپتو را سرگرم‌کننده، جذاب و باز پاداش کنیم.

OX.FUN در ژانویه ۲۰۲۴ به عنوان یک صرافی بازی‌سازی شده راه‌اندازی شده است و از مدل نوآورانه‌ای استفاده می‌کند. در این مدل، معامله‌گران برای بستن معاملات برنده، سکه OX و برای معاملات بازنده، توکن ثانویه MILK را دریافت می‌کنند. OX به عنوان “مرکز” صرافی عمل می‌کند و به عنوان وثیقه و ارز پاداش استفاده می‌شود.

OX.FUN از زمان راه‌اندازی خود، ۱.۵ میلیارد دلار سپرده و ۲۰ میلیارد دلار حجم معاملات دریافت کرده است.

این پروژه، تلاش جدید سو ژو در ترویج یک پروژه رمزنگاری جدید پس از فروپاشی مفتضحانه ۳AC در تابستان ۲۰۲۲ نیست. در اوایل سال ۲۰۲۳، سو ژو و شریکش کایل دیویس راه‌اندازی صرافی ارز دیجیتال OPNX را اعلام کردند. اما یک سال بعد، در اوایل فوریه، اعلام شد که صرافی قرار است بسته شود. مدیریت OPNX به مشتریان توصیه کرد تا تمام موقعیت‌های خود را تا تاریخ مشخص شده ببندند و وجوه خود را برداشت کنند.

سو ژو در سپتامبر ۲۰۲۳ در سنگاپور دستگیر شد و در دسامبر ۲۰۲۳ با اولین بازجویی در دادگاه سنگاپور مواجه شد مربوط به فروپاشی شرکت.


منبع: crypto.news

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده