آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هدف بعدی تحلیلگر ارشد بیت کوین آشکار شد!🎉

هدف بعدی تحلیلگر ارشد بیت کوین آشکار شد!🎉

هدف بعدی تحلیلگر ارشد بیت کوین آشکار شد!🎉

به گزارش زوم ارز، در آخرین پست خود، کریپتو پویراز، تحلیلگر برجسته در زمینه ارزهای دیجیتال ترکیه، به یک توییت ارسال شده در تاریخ ۲۱ نوامبر ۲۰۲۲ اشاره نمود.

در آن زمان در این پست، به نظر می‌رسد که این تحلیلگر اظهار کرده بود که دوره نزولی به پایان رسیده است و هنگامی که قیمت بیت‌کوین به ۱۵۶۰۰ دلار رسیده بود، ورود به دوره روند صعودی آغاز شده است. هنگامی که نمودار مورد مطالعه قرار گرفته است، مشاهده می‌شود که قیمت بیت‌کوین واقعاً در محدوده مشخصی میانه گذاشته و تاکنون به هیچ وجه به همان سطح افت نیافته است.

تحلیلگری که آخرین کف بیت کوین را پیش بینی کرده بود، هدف بعدی خود را آشکار می کند

 

نموداری وجود دارد که تحلیلگر در پست خود اشاره کرده و در آن نمودار، قیمت در دوره‌ای نشان داده می‌شود که انتظار می‌رود بازار در تاریخ ۲۱ نوامبر ۲۰۲۲ در آن دوره به وضعیت نزولی بیفتد.

با این حال، در پست‌های اخیرتر این تحلیلگر، او به تقسیم دو نصفه‌ی بیت‌کوین اشاره کرده و تصور می‌رود که در هفته‌های پیش از نصفه‌ی ارز و یا در دو هفته نخست پس از آن، ممکن است به جای پیش‌بینی شده‌ی موج‌های رشد، یک افت قابل توجه رخ دهد. تحلیلگر انتظار دارد که یک اتفاق “فروش اخباری” رخ دهد و بعد از آن، واقعی دوره روند صعودی شروع شود.

علاوه بر این، Crypto Poyraz عقیده دارد که نقطه بحرانی برای قیمت بیت‌کوین در حدود ۳۵۰۰۰ دلار قرار دارد. او معتقد است که رویدادهای ژئوپلیتیک فعلی ممکن است تاثیراتی بر نوسانات بیت‌کوین داشته باشند و کاربرانی که تمایل دارند در معاملات آتی شرکت کنند، ممکن است با موانعی مواجه شوند.

منبع : en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده