آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هشدار تحلیلگر: نوسانات بیت‌کوین ممکن است به زودی خاتمه یابد!

هشدار تحلیلگر: نوسانات بیت‌کوین ممکن است به زودی خاتمه یابد!

به گزارش زوم ارز، به گفته مت هوگان، مدیر ارشد مدیریت دارایی Bitwise، بیت‌کوین به عنوان بزرگ‌ترین ارز دیجیتال جهان ممکن است به زودی وضعیت خود را به عنوان یک دارایی فرار از دست بدهد.

هوگان این تغییر را به کاهش قابل توجه نوسانات قیمت بیت‌کوین در دهه گذشته نسبت می‌دهد.

هوگان توضیح داد که بازار فعلی بیت‌کوین اساساً توسط یک عدم تعادل عرضه و تقاضا تقویت می‌شود. هوگان روز دوشنبه به CNBC “ETF Edge” گفت: “ما منبع جدید تقاضای عظیمی از این ETFها داریم و عرضه غیر‌کشسانی داریم.”

اولین ETF بیت‌کوین  در ۱۱ ژانویه تجارت خود را آغاز کردند. از آن زمان، قیمت BTC بیش از ۵۰ درصد افزایش یافته و به بالاترین حد خود در این هفته به کمتر از ۷۴۰۰۰ دلار رسیده است.

علیرغم اعداد امیدوارکننده، هوگان اعتراف می‌کند که بیت‌کوین ممکن است برای همه مناسب نباشد، زیرا تمایل به نوسان دارد، بیش از حد به اطراف حرکت می‌کند و برخی از افراد مشکل در درک آن دارند.

در حالی که Bitwise نسبت به رشد بیت‌کوین خوش‌بین است، ProShares همچنین دارای یک ETF است، ETF استراتژی کوتاه بیت‌کوین که برای سود بردن از ضرر طراحی شده است. با این حال، این ETF کوتاه در سال جاری تا‌کنون ۴۲ درصد کاهش داشته و در سال گذشته تقریباً ۷۰ درصد کاهش داشته‌است.

اما سیمئون هیمن، استراتژیست سرمایه‌گذاری جهانی ProShares همچنان مثبت است. او به نقل از مارک تواین گفت: «گزارش‌های مرگ ما بسیار اغراق‌آمیز است. ما خوشحالیم که اینجا هستیم و فکر می‌کنیم به عنوان یک جایگزین مهم خدمت می‌کنیم.”

هایمن خاطرنشان می‌کند که قدرت تاریخی بیت‌کوین قبل از راه‌اندازی ETF‌های بیت‌کوین نقطه‌ای است. «اینبا گذشت یک سال از فروپاشی مؤسسات مالی مرتبط با رمزارز، باید به اهمیت و افزایش نقش رمزارز‌ها، به ویژه بیت کوین، توجه کرد. در سال گذشته، ارز دیجیتال بیت کوین نیز به شدت در حال افزایش بود. براساس نظر هیمن، سرمایه‌گذاران بلندمدت به دنبال ورود به بازار هستند تا به منظور تخصیص دارایی و افزایش تنوع، سرمایه‌گذاری کنند.

منبع: en.bitcoinsistemi.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده