آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر: یک صلیب طلایی در نمودار ماهانه AltcoinMarketCap میدرخشد!⚡️

تحلیلگر: یک صلیب طلایی در نمودار ماهانه AltcoinMarketCap میدرخشد!⚡️

تحلیلگر: یک صلیب طلایی در نمودار ماهانه AltcoinMarketCap میدرخشد!⚡️

به گزارش زوم ارز، یک تحلیلگر معروف ارزهای دیجیتال با نام @el_crypto_prof در توئیتر به کاربران دربارهٔ روند شکل‌گیری در بازار آلت‌کوین هشدار داده است. به گفته این تحلیلگر، این رویداد تنها دو بار در تاریخ بازار ارزهای دیجیتال رخ داده است که در هر دو مورد نتایج مشابهی را به همراه داشته است.

طبق گفته @el_crypto_prof، یک “صلیب طلایی” در حال توسعه در نمودار ماهانه AltcoinMarketCap است. این تحلیلگر تصویری از نمودار را به اشتراک گذاشته و اشاره کرده که سیگنال قابل توجه در چند روز قبل از پایان ماه شکل می‌گیرد.

صلیب طلایی زمانی رخ می‌دهد که میانگین متحرک کوتاه‌مدت از میانگین متحرک بلندمدت عبور کند. معامله‌گران از این شکل‌گیری برای شناسایی آغاز روند صعودی استفاده می‌کنند. همچنین، شکل‌گیری در یک بازه زمانی بالاتر، مانند نمودار ماهانه، اعتبار بیشتری به قابلیت اطمینان نشانگر می‌دهد.

این تحلیلگر رمزارز اشاره کرد که دفعات قبلی صلیب طلایی در نمودار AltcoinMarketCap در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۲۰ رخ داده است. در هر دو موقعیت، این اندیکاتور باعث افزایش قابل توجهی در بازار آلت‌کوین شد. از این رو @el_crypto_prof پیشنهاد کرد که ممکن است یک توسعه مشابه در بازار آلت کوین تکرار شود.

پاسخ‌های هیجان‌انگیز متعددی به دنبال پست @el_crypto_prof از سوی معامله‌گران دیگر که به نظر می‌رسید با پیش‌بینی او موافق بودند، به دنبال داشت. با این حال، یکی از پاسخ‌دهندگان خاطرنشان کرد که با توجه به چرخه افزایش نرخ بهره و چرخه نقدینگی فدرال رزرو، او قصد دارد برای آغاز و اواسط سال ۲۰۲۴ صعودی باشد و پس از آن آلت کوین ها را کاهش دهد.

در زمان نگارش این مقاله، ارزش AltcoinMarketCap که کل سرمایه بازار همه ارزهای دیجیتال به استثنای بیت کوین را نشان می‌دهد، ۶۵۷ میلیارد دلار بود. این متریک در دو ماه گذشته افزایش یافته است و از ۵۲۹.۸ میلیارد دلار از ابتدای اکتبر افزایش یافته است. طبق داده‌های TradingView، AltcoinMarketCap در طول دوره صعودی ۲۰۲۱ به بالاترین حد خود رسید، زمانی که ارزش آن به ۱.۷۰۷ تریلیون دلار افزایش یافت.


منبع: coinedition.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده