آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر تجمعاتی را برای Solana، Chainlink، Polygon و دو آلت کوین اضافی پیش بینی می کند – اهداف او در اینجا هستند

تحلیلگر تجمعاتی را برای Solana، Chainlink، Polygon و دو آلت کوین اضافی پیش بینی می کند – اهداف او در اینجا هستند

به گزارش زوم ارز،

یک استراتژیست ارز دیجیتال که به طور گسترده دنبال می شود، ادامه صعودی را برای تعداد معدودی از آلتکوین ها از جمله Solana (SOL)، Chainlink (LINK) و Polygon (MATIC) پیش بینی می کند.

مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر به ۶۹۲۰۰۰ دنبال کننده خود در پلتفرم رسانه اجتماعی X می گوید که دارایی اصلی پلت فرم قرارداد هوشمند Solana به نظر می رسد برای حرکت به سمت بالا آماده است. .

طبق گفته این تحلیلگر، به نظر می رسد دوره تثبیت سولانا پس از جهش SOL از پایین ترین سطح اخیر خود یعنی حدود ۷۹ دلار به پایان رسیده است.

“به نظر می‌رسد که ما تا ۱۴۰ دلار ادامه خواهیم داد.”

در زمان نگارش، ارزش SOL 103 دلار است که در روز گذشته بیش از ۶ درصد افزایش یافته است.

با نگاهی به دارایی بومی اوراکل غیرمتمرکز Chainlink، ون دی پوپ همچنین فکر می‌کند LINK برای یک انفجار به سمت بالا آماده است.

“این یکی برای ۲۵ دلار آماده است زیرا سطوح بسیار مهمی داشته است.”

در زمان نوشتن، LINK ارزش ۱۴.۹۸ دلار دارد که در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲٪ افزایش یافته است.

بعدی دارایی اصلی پلیگون راه حل مقیاس‌بندی بلاک چین است. به گفته Van de Poppe، MATIC می تواند تا ۸۵٪ از سطوح فعلی افزایش یابد.

“سطوح پشتیبانی بازه زمانی بالاتری حفظ شده و نقدینگی گرفته شده است.

من منتظر یک حرکت صعودی دیگر هستم، اگرچه MATIC نیز عملکرد ضعیفی داشته است.

رالی بعدی می تواند به منطقه ۱.۲۵-۱.۵۰ دلاری باشد.”

در زمان نگارش مقاله، MATIC با قیمت ۰.۸۱۷ دلار معامله می شود.

تحلیلگر همچنین رادار خود را روی راه حل مقیاس‌پذیری اتریوم (ETH) Arbitrum (ARB) قفل کرده است. Van de Poppe می‌گوید که ARB پس از حفظ سطح ۱.۶۰ دلار به عنوان پشتیبانی، آماده یک افزایش بزرگ به نظر می‌رسد.

«اگر به منطقه ۱.۴۰-۱.۶۰ دلار برگردد، بدیهی است که یک ورودی است، اما فکر می‌کنم ما به لایه ۲ ادامه خواهیم داد. احتمالا این یکی می تواند به ۳-۴ دلار افزایش یابد.

در زمان نوشتن، ارزش ARB 1.85 دلار است.

آخرین سکه در فهرست معامله‌گران، دارایی بومی بلاک چین پولکادوت (DOT) است. ون دی پوپ معتقد است که DOT ​​می تواند پس از عقب نشینی اخیر آن، بیش از ۱۰۰٪ رالی را شعله ور کند.

«شمع هفتگی عالی، از جمله DOT. اصلاح ۳۰ تا ۴۰ درصدی داشت که فرصت های بزرگی در بازار صعودی است. فکر می‌کنم برای حرکت صعودی بعدی، شاید ۱۵ دلار برای پولکادوت آماده باشیم.»


منبع: dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده