آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر: قیمت بیت کوین از لبه فاجعه بازگشته است!🗣️

تحلیلگر: قیمت بیت کوین از لبه فاجعه بازگشته است!

تحلیلگر: قیمت بیت کوین از لبه فاجعه بازگشته است!🗣️

به گزارش زوم ارز، به گفته مارکوس تیلن، رئیس تحقیقات و استراتژی رمزنگاری در Matrixport، بیت‌کوین با استفاده از صورتحساب موقت اخیر، موفق به جلوگیری از تعطیلی دولت در ایالات متحده شده است و این اقدام باعث جلوگیری از موج نزولی در بازار شده است.

تحلیلگر افزود که کاهش اعداد تورم و تأییدیه‌های بالقوه ETF بیت‌کوین، به افزایش مستمر دارایی‌های مخاطره‌آمیز مانند ارزهای رمزنگاری (کریپتو) در سال ۲۰۲۴ کمک خواهد کرد.

با تأیید این لایحه موقت، اجرای برخی از کارهای غیرضروری دولت متوقف می‌شود، از جمله پیشرفت کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد تأییدیه‌های بالقوه ETF بیت‌کوین. این اقدام ممکن است منجر به سود بیشتر و کاهش بالقوه ۱۰٪ در ارزش بیت‌کوین شود.

تیلن با اشاره به آخرین داده‌های تورم در ایالات متحده که کاهش نرخ تورم از ۳.۷% به ۳.۲% را نشان می‌دهد، تخمین زده است که این نرخ تا سال ۲۰۲۴ به ۱.۶% کاهش خواهد یافت. این کاهش می‌تواند منجر به کاهش قابل توجه نرخ بهره توسط فدرال رزرو شود و افزایش مداوم دارایی‌های پرخطر مانند سهام فناوری و ارزهای دیجیتال را به همراه داشته باشد.

همچنین، تیلن پیش‌بینی می‌کند که بیت‌کوین تا دسامبر ۲۰۲۴ با هدف قیمت ۱۲۵٬۰۰۰ دلار، پنجمین موج صعودی خود را آغاز خواهد کرد. این پیش‌بینی متناسب با حدفاصل نصف شدن بیت‌کوین در آوریل ۲۰۲۴ است. Matrixport همچنین تصریح کرده است که درآمد اتریوم در ماه جاری به ۱۷۱ میلیون دلار می‌رسد، که نشان‌دهنده یک دوره تسلط بالقوه بر بیت‌کوین است. این افزایش نه تنها برای اتریوم بلکه برای بازار گسترده‌تر آلت‌کوین نیز نشانه مثبتی است، زیرا کارمزدها و درآمدها در زنجیره‌های مختلف در حال افزایش است و تسلط بر بازار بیت‌کوین به اوج خود رسیده است.

منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده