آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

به گفته تحلیلگر، آلتکوین‌ها وارد دوره رشد بسیار زیاد مانند چرخه‌های بازار ۲۰۱۶ و ۲۰۲۱ می شود

در این هفته، هفت آلتکوین پرخطر و شاید سودآور بررسی شدند

به گفته تحلیلگر، آلتکوین‌ها وارد دوره رشد بسیار زیاد مانند چرخه‌های بازار ۲۰۱۶ و ۲۰۲۱ می شود

به گزارش زوم ارز، یک تحلیلگر معروف به برقراری تماس‌های رمزنگاری کلان اعتقاد دارد که بازار آلت‌کوین‌ها قصد دارد مانند اوج‌هایی که در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۲۱ شاهد آن بودیم، افزایش یابد.

تحلیلگر مستعار TechDev با دنبال‌کردن ۴۵۱۹۰۰ فالور در پلتفرم رسانه اجتماعی X اعلام کرده‌است که در حال مشاهده‌ی نمودار OTHERS است، که ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال را به استثنای ۱۰ کریپتو بزرگ پیگیری می‌کند، از جمله دارایی‌های دیجیتال و استیبل کوین‌ها.

منبع: TechDev/X
منبع: TechDev/X

با توجه به داده‌های نمودار معامله‌گران، به نظر می‌رسد که گروه دیگری از بازیکنان دقیقا الگویی را که در دوره رشد بازار در سال ۲۰۱۶ مشاهده شد، تکرار کرده‌اند. از طرفی، نمودار TOTAL3 که ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال به استثنای بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و ارزهای ثابت را نشان می‌دهد، نیز در سال ۲۰۲۱ پیش از شروع یک رشد ناگهانی نسبت به بالا، الگوی مشابهی را نشان می‌دهد.

بر اساس نمودار، بررسی‌های TechDev نشان می‌دهد که میزان سرمایه‌گذاری در بخش OTHERS در مرحله نشانه‌گذاری به ۱ تریلیون دلار افزایش خواهد یافت. در حال حاضر، مقدار سرمایه‌گذاری در این حوزه تا ۲۹۱.۳۵ میلیارد دلار محدود است. اگر فرض کنیم که این مقدار به دسته‌هایی از نخبگان که ترکیب زیبایی از مدیران انتخاب شده است تعلق دارد، به دنبال تحقق این هدف می‌توان انتظار دیده وار شدن مبلغ سرمایه‌گذاری تا حدود ۲۴۳٪ بالاتر از مقدار فعلی را داشت.

این تحلیل‌گر همچنین در حال بررسی نمودارهای مرتبط دیگر برای حمایت از موضع صعودی خود در مورد آلت‌کوین‌ها است. بنابر TechDev، هر دو نمودار تسلط بیت‌کوین (BTC.D) و تتر (USDT.D) سیگنال‌های نزولی چشمک‌زن هستند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

مهارت در استفاده از بیت‌کوین نشان می‌دهد که چه مقدار از ارزش بازار کریپتو به این ارز دیجیتال تعلق دارد، در حالی که تتر (USDT) نشان می‌دهد که چه مقدار از ارزش بازار ارزهای دیجیتال به این توکن تعلق دارد. وقتی هر دو نمودار در حال کاهش باشند، این نشانگر است که معامله‌گران سرمایه خود را به ارزهای جایگزین منتقل می‌کنند.

“اوضاع بیت‌کوین به خاطر توزیع گسترده‌اش در حال آسیب دیدن است، درحالی که تسلط تتر در فرایند توزیع آن کاهش یافته است. از دسامبر ۲۰۲۰ تاکنون، سایر ارزهای دیجیتال از این فشرده‌سازی ماکرو برای گسترش استفاده نکرده‌اند و منتظر روند بعدی هستند.”

TechDev اظهار می‌دهد که توصیه افزایش دهنده الگوی آلت‌کوین، به طرحی برای معامله‌پذیری اتریوم در بازار نقدی ختم می‌شود.

منبع: dailyhodl.com


تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده