آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شتاب بیشتر بازار آلت کوین با فراتر رفتن بیت کوین از ۳۵۰۰۰ دلار!🎯

شتاب بیشتر بازار آلت کوین با فراتر رفتن بیت کوین از ۳۵۰۰۰ دلار!🎯

شتاب بیشتر بازار آلت کوین با فراتر رفتن بیت کوین از ۳۵۰۰۰ دلار!🎯

به گزارش زوم ارز،

اغلب تحلیل‌گران پیش‌بینی نمی‌کردند که قیمت بیت‌کوین به این سرعت به بالای ۳۵,۰۰۰ دلار افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین، آلت‌کوین‌ها نیز از این رالی سودآوری کرده‌اند. تقاضا برای آلت‌کوین‌ها در حال افزایش است، زیرا ارزش کلی ارزهای دیجیتال به بیش از ۱.۳۳ تریلیون دلار رسیده است. این نشان می‌دهد که سودآوری آلت‌کوین‌ها ممکن است ادامه پیدا کند.

پیش‌بینی قیمت کیهان (ATOM)

تا زمانی که محدوده هدفی در حد ۴۰,۰۰۰ دلار و سطح حمایتی در حد ۳۵,۰۰۰ دلار برای بیت‌کوین حفظ شود، سرمایه‌گذاران ادامه‌ی امیدواری خواهند داشت. این موقعیت نیز تأثیری مستقیم بر انتظارات مرتبط با سکه ATOM دارد. در پایان ماه اکتبر، قیمت ATOM مقاومت در حد ۷.۶۰ دلار را شکست و الگوی دو کف شکل گرفت. در تاریخ ۵ نوامبر، خریداران موفق به افزایش قیمت به بیش از ۸.۲۵ دلار شدند، که نشان از ادامه‌ی رالی این ارز دیجیتال دارد.

با فراتر رفتن بیت کوین از 35000 دلار، بازار آلت کوین شتاب بیشتری به دست می آورد

هدف از این رالی در حد ۸.۹۰ دلار تعیین شده است، و اگر باز هم از منطقه بحرانی فراتر رود، ممکن است شاهد افزایش قیمت به ۱۰ دلار شویم. سطح حمایتی که باید حفظ شود، در حد ۷.۶۰ دلار واقع شده است، و در صورت کاهش زیر آن، قیمت ممکن است به ۷.۰۷ دلار برسد.

پیش بینی قیمت سکه UNI

غول DeFi اخیراً از مقاومت ۵ دلاری خود عقب نشینی کرده است. با این حال، میانگین متحرک و شاخص نسبت قیمت به حجم معاملات نشان می دهند که روند صعودی می تواند ادامه یابد. اگر در تلاشی جدید موفق شود مقاومت ۵ دلاری را شکست دهد، احتمال افزایش قیمت توکن UNI به ۶.۴۰ دلار وجود دارد.

با فراتر رفتن بیت کوین از 35000 دلار، بازار آلت کوین شتاب بیشتری به دست می آورد

اگر انتظارات خوش بینانه محقق نشود و بسته شدن به زیر ۵ دلار ادامه یابد، قیمت می تواند به ۴.۳۶ دلار کاهش یابد. با این وجود، وضعیت فعلی بیت کوین نشان می دهد که سطوح ۵.۶ دلار و ۶.۴ دلار می توانند این بار آزمایش شوند.

تحلیل نمودار سکه نزدیک

روز سه‌شنبه، رویداد NEARCON 2023 برگزار می‌شود. آلت کوین که به شدت تحت تاثیر سقوط FTX قرار گرفته است، ممکن است از این فرصت برای بازگشت واقعی به بازار استفاده کند. اخیراً اعلامیه‌های مهمی در خصوص محصولات جدید منتشر شده است و انتظار می‌رود که در این رویداد تحولات بیشتری را شاهد باشیم. همچنین SOL Coin موفق به عبور از مرز ۴۰ دلار شده است، بنابراین فرصت برای NEAR Coin فراهم شده تا جبران خسارات سقوط در بازار FTX را پیش بگیرد.

با فراتر رفتن بیت کوین از 35000 دلار، بازار آلت کوین شتاب بیشتری به دست می آورد

خرس‌ها با ایجاد مقاومت قوی در سطح ۱.۶۳ دلار، نشان داده‌اند که تلاش می‌کنند قیمت را در این نقطه نگه دارند. با این حال، متداول‌ترین تحلیل‌ها نشان می‌دهد که گاوها ممکن است قادر باشند قیمت را بالاتر از ۱.۴۳ دلار نگه دارند. اگر به طور مستدام از سطح ۱.۶۳ دلار عبور کند، ممکن است مشاهده کنیم که مقاومت روانی در سطح ۲ دلار شکسته شده و این می‌تواند برای سرمایه‌گذاران NEAR Coin به نیکوکاری تبدیل شود. با این حال، در صورتی که برای مدت طولانی زیر سطح مقاومت باقی بماند، فشار فروش ممکن است تا سطح ۱.۴۳ دلار و حتی پایین‌تر ادامه یابد.


منبع: en.coin-turk.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده