آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Alchemy Pay با Bitget شریک می شود تا خریدهای رمزارز را در هند آسان کند

Alchemy Pay با Bitget شریک می شود تا خریدهای رمزارز را در هند آسان کند

Alchemy Pay با Bitget شریک می شود تا خریدهای رمزارز را در هند آسان کند

به گزارش زوم ارز، توسعه‌ای جدید در دنیای ارزهای دیجیتال اتفاق افتاده است زیرا Alchemy Pay، یک شرکت پیشرو در حوزه پرداخت، با Bitget، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال و Web3 در ارتباط است. به همین دلیل، فرآیند خرید ارزهای رمزنگاری شده در هند ساده‌تر شده و این نشان از روح نوآورانه Alchemy Pay و تلاش‌های Bitget برای گسترش خدمات خود به سطح بین‌المللی است.

با این تعاون، ویژگی On-Ramp Alchemy Pay در پلتفرم Bitget معرفی شده است که به کاربران هندی این امکان را می دهد تا ارز روپیه هند را به ارزهای رمزنگاری شده مانند USDT، BTC، ETH و TRX تبدیل کنند. این ویژگی تغییری در بازار ایجاد می کند زیرا استفاده از ارزهای دیجیتال را آسان تر و تبدیل ارزهای فیات به ارزهای رمزنگاری شده را ساده تر می کند.

Bitget یک پلتفرم کاربران با بیش از ۲۵ میلیون افراد در بیش از ۱۰۰ کشور است که به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه‌ی ابزارهای تجاری هوشمند و خدمات منحصر به فرد، شناخته می‌شود. این پلتفرم تجاری، امکان گسترش تجارت به بازار هند را فراهم می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد که از راه‌حل‌های پرداخت رمزنگاری بهره‌مند شوند. همچنین، همکاری با Alchemy Pay این پلتفرم را برای کاربران محلی دسترس‌تر می‌سازد.

Alchemy Pay یک شرکت مقرر در سنگاپور است که به عنوان یک ارائه‌دهنده راهکارهای کریپتو در داخل و خارج از مرزها شناخته می‌شود. این شرکت به ویژه در بازارهای رو به رشد آسیا‌‌ی جنوب‌شرقی و آمریکای لاتین فعالیت دارد.

برای تسهیل ورود کاربران جدید، Alchemy Pay اعلام کرده که مجوزهای انطباق خود را در کشورهای مختلف، از جمله بریتانیا، ایالات متحده، کانادا و اندونزی، به دست آورده است. این اعلان نشان دهنده تعهد سازمان به انطباق و توسعه بیشتر در بازارهای بین‌المللی می‌باشد. این اقدام مهمی است که به افزایش دسترسی به ارزهای دیجیتال در هند کمک می‌کند.

این مشارکت به دنبال جلب توجه بیشتر کاربران هندی برای خرید ارزهای دیجیتال با استفاده از INR است. با تاکید بر گسترش بین‌المللی و تعهد دانشجویان به انطباق، این مشارکت می‌تواند آینده‌ای روشن و موفق برای امور مالی رمزنگاری در هند و مناطق دیگر را پیش بینی کند.

از این رو، شراکت بین Alchemy Pay و Bitget را به عنوان یک ترکیب از نوآوری و دسترسی می‌توان توصیف کرد. این دو شرکت، با توجه به نقش و اهمیت خود و آزمایش راه‌حل‌های مالی غیرمتمرکز، کاربران هندی را به آینده‌ای واقع‌بینانه هدایت می‌کنند که در آن پرداخت و خرید ارزهای دیجیتال به آسانی و راحتی قابل انجام است.

منبع: blockchainreporter.net


تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده