آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

توکن‌های مرتبط با هوش مصنوعی در سال ۲۰۲۴ شاهد رشد ​​۲۵۷% بودند!

توکن‌های مرتبط با هوش مصنوعی در سال ۲۰۲۴ شاهد رشد ​​۲۵۷% بودند!

به گزارش زوم ارز، بر اساس گزارش توسط CoinGecko، توکن‌های مرتبط با هوش مصنوعی تاکنون در سال ۲۰۲۴ به طور متوسط ۲۵۷٪ افزایش یافته‌اند. TAO، یک پروتکل یادگیری ماشین غیرمتمرکز، به عنوان بزرگترین توکن هوش مصنوعی از نظر ارزش بازار حفظ کرده است و تا ۲۹ فوریه به ۳.۸ میلیارد دلار رسیده است. ارزش بازار ۳ میلیارد دلار FET با ارزش بازار ۱.۴ میلیارد دلار جایگاه سوم را دارد.

با وجود ثبات در بالا، بازار توکن هوش مصنوعی شاهد حرکت قابل توجهی بوده است. OLAS که سال را در جایگاه ششم از نظر ارزش بازار آغاز کرد، با افزایش جزئی در ارزش کل، به رتبه نهم سقوط کرده است. در مقابل، NOS جهشی قابل توجه از رتبه نهم به هفتم داشته است و تقریباً ۵۰۰ میلیون دلار به ارزش بازار خود اضافه کرده است.

همچنین، NOS مسئول چشمگیرترین رشد قیمت پس از افزایش سرسام آور ۹۸۸٪ بود که تنها در دو ماه از ۰.۵۶ دلار به ۶.۰۱ دلار تغییر کرد. FAKEAI و SNS نیز به ترتیب شاهد افزایش قابل توجهی به میزان ۶۲۸٪ و ۵۹۵٪ بودند.

از نظر رشد ارزش بازار، TAO با افزایش ۲.۲ میلیارد دلاری پیشتاز است، پس از آن RNDR با ۱.۲ میلیارد دلار و AGIX با افزایش ۵۱۰ میلیون دلاری قرار دارند.

با معرفی مدل OpenAI’s Sora از متن به ویدیو، بازار توکن هوش مصنوعی رونق بیشتری گرفت که منجر به.میانگین افزایش قیمت توکن‌های هوش مصنوعی به نسبت ۱۵۱ درصد افزایش یافت. به خصوص FAKEAI از این تغییر قیمت قابل توجهی بهره‌مند شد و توانست روند نزولی قبلی را به افزایش ۶۲۸.۶ درصدی در پایان فوریه تغییر دهد.

منبع : cryptobriefing.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده