لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

مدیر عامل استارت اپ: هوش مصنوعی می تواند تجربه نهایی متاورس را بسازد

مدیر عامل استارت اپ: هوش مصنوعی می تواند تجربه نهایی متاورس را بسازد

به گزارش زوم ارز، در مصاحبه اخیر با TechWire، رنز چونگ، مدیرعامل استارتاپ NFT BreederDAO، توضیح داد که چرا معتقد است فناوری‌های هوش مصنوعی مانند Midjourney این پتانسیل را دارند که فرآیند خلاقانه در پروژه‌های متاورس را متحول کنند.

وقتی از چانگ پرسیده شد که چگونه هوش مصنوعی فرآیند خلاقیت را برای کسانی که به دنبال ساختن شخصیت‌ها و جهان‌های جالب در متاورس هستند بهبود می‌بخشد، به این نکته اشاره کرد که هوش مصنوعی به طور موثر فضا را تغییر می‌دهد. به دو صورت.

به گفته چانگ، اولین راه این بود که چگونه هوش مصنوعی تقریباً هر کسی را قادر می‌سازد تا خالق شود. علاقه مندان، حتی کسانی که آموزش یا دانش فنی زیادی ندارند، اکنون می توانند شخصیت ها، دارایی های دیجیتال، اشیاء درون بازی، آواتارها و حتی بازی ها را ایجاد کنند.

جنبه دوم این بود که چگونه هوش مصنوعی چرخه ایجاد محتوا را بسیار سریعتر می کند. چونگ در توضیح این نکته توضیح داد: «طراحان بازی که زمان زیادی را صرف ساختن ماکت‌ها و دمو می‌کردند، اکنون می‌توانند از ابزارهایی مانند Midjourney برای ایجاد لایه اولیه استفاده کنند.

چونگ همچنین اضافه کرد که هوش مصنوعی می تواند شکاف بین هنر دو بعدی و سه بعدی را پر کند و امکانات جدیدی ایجاد کند. شرکت خود چونگ، AI Skins را توسعه داده است، ابزاری بدون کد که فوراً پرینت های دو بعدی را به NFT های سه بعدی تبدیل می کند.

چونگ با نمایش نکات دیگر، توضیح داد که چگونه NPC های مجهز به هوش مصنوعی، بازی را با شخصی سازی بیشتر تجربه ها بهبود می بخشند. مدیر عامل شرکت گفت: “این NPCها می توانند جزئیات بازیکنان را به خاطر بسپارند و مکالمات متناسبی داشته باشند و حس فردیت را ایجاد کنند که از همان انگیزه هایی استفاده می کند که افراد را به سمت طالع بینی جذب می کند.”

شرکت Chongs Breeder DAO، طبق وب‌سایت این شرکت، موقعیت خود را برای بهبود عرضه دارایی‌های درون بازی برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد اقتصادهای بازی برای کسب درآمد از طریق سیستم‌های تولید دارایی بسیار تنظیم‌شده و برنامه‌ریزی شده فراهم کرده است. BreederDAO اکنون درگیر ادغام ابزارهای هوش مصنوعی در متاورس است و سازندگان را قادر می‌سازد تا دنیاها و شخصیت‌های منحصربه‌فرد را با سرعتی سریع بسازند.

در اخبار مرتبط، فوربس اخیرا گزارش داد که برخی از موانع اصلی سازندگان متاورس در حال حاضر با موانع قانونی، نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی و هزینه‌های انرژی مواجه هستند. به نظر می‌رسد که موانع نظارتی بزرگترین چالش هستند، زیرا، درست مانند دنیای واقعی، در متاورس هیچ جرمی کم نیست.


منبع: coinedition.com

شیما شاکری
شیما شاکری
من شیما شاکری هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده