آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

 il Capo از Crypto، پس از شکست بیت کوین در سطح ۵۰۰۰۰ دلار، بینش جدیدی را افشا کرد!😳

 il Capo از Crypto، پس از شکست بیت کوین در سطح ۵۰۰۰۰ دلار، بینش جدیدی را افشا کرد!

به گزارش زوم ارز، Il Capo، یکی از تحلیلگران محبوب در حوزه ارزهای دیجیتال، یک بیانیه جدید منتشر کرده است، زیرا قیمت بیت کوین پس از یک رالی قابل توجه به بالای ۵۰,۰۰۰ دلار رسیده است.

در اظهارات قبلی خود، Il Capo اعلام کرده بود که هدف کوتاه مدت او برای بیت کوین ۵۰,۰۰۰ دلار است. در بروزرسانی اخیر، او اعلام کرده است که همانطور که پیش بینی کرده بود، بیت کوین به سطح ۵۰,۰۰۰ دلار رسیده است و اعتقاد دارد که صعود این ارز به این میزان معتبر است.

تحلیلگر مذکور توقع دارد که بیت کوین به سطح ۵۰,۰۰۰ دلار برسد و در این مدت، ارزهای جایگزین نیز رونقی قابل توجه پیدا کنند و باعث تغییر الگوی بازار شوند. Il Capo بیان کرده است که پس از افزایش ارزهای جایگزین، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بازار کاهش خواهند یافت.

در اظهارات قبلی خود، Il Capo هدف نهایی برای بیت کوین را ۱۲,۰۰۰ دلار بیان کرده بود، اما تحلیلگر مذکور این استدلال را مطرح کرده است که ابتدا می‌توانیم شاهد ۵۰,۰۰۰ دلار برای بیت کوین باشیم.

به طرف دیگر، به دلیل پیش بینی برخی از رویدادهای کاپیتولاسیون در حالی که بازار ارزهای دیجیتال در حال رشد است، Il Capo اغلب توسط جامعه رمزنگاری مورد انتقاد قرار می‌گیرد.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده