آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Aelf با راه‌اندازی آزمایشگاه‌های AEVOLVE، به نوآوری بلاکچین پرداخت

Aelf آزمایشگاه های AEVOLVE را برای نوآوری بلاک چین راه اندازی کرد

Aelf با راه‌اندازی آزمایشگاه‌های AEVOLVE، به نوآوری بلاکچین پرداخت

به گزارش زوم ارز، Aelf، یک پلتفرم برتر در لایه ۱ بلاکچین، است. این شرکت آزمایشگاه AEVOLVE را به عنوان یک انکوباتور برای کسب و کارهای نوآور بلاکچین راه‌اندازی کرده است تا ایده‌ها و پروژه‌های جدید را تقویت کند. آزمایشگاه AEVOLVE به خاطر پذیرش پروژه‌های متنوع از اکوسیستم‌ها و صنایع بلاکچین منحصربه‌فرد است. آزمایشگاه AEVOLVE پشتیبانی شخصی، فرصت‌های شبکه‌سازی و کمک‌های مالی را فراهم می‌کند. این بدان معناست که توسعه راه‌حل‌های بلاکچین و پیشرفت صنعت را تسریع می‌کند. این راه‌اندازی در روزی صورت گرفته است که Aelf اعلام کرد اکوسیستم خود را با اضافه کردن دو BP (تولید کننده بلوک) دیگر تقویت خواهد کرد.

آزمایشگاه‌های AEVOLVE پشتیبانی شخصی‌شده را برای پروژه‌های بلاک چین در اولویت قرار می‌دهند

AEVOLVE Labs به هدف ایجاد فناوری بلاکچین کارآمد و قابل تعامل پیش می‌رود. این انکوباتور تضمین می‌کند که پروژه‌های تمامی اکوسیستم‌های بلاک‌چین با محدودیت‌های زنجیره‌ای یا عمودی موفقیت آمیز باشند. این رویکرد تنوع در بلاکچین را ارتقا می‌بخشد و همکاری بین پروژه‌ها و کارشناسان را سهولت می‌بخشد و به اشتراک گذاری دانش را آسان‌تر می‌کند.

یکی از اهداف اصلی AEVOLVE Labs، پشتیبانی جداگانه از هر پروژه است. هنگامی که یک پروژه انتخاب می‌شود، به طور کامل از نظر تطابق و تأثیر در بازار ارزیابی می‌شود. آزمایشگاه‌های AEVOLVE هدایت و مشاوره شخصی را برای بهبود استراتژی تطابق محصول با بازار و برنامه‌ریزی عملیاتی ارائه می‌دهند. این به آنها کمک می‌کند تا موفق شوند.

علاوه بر این، آزمایشگاه‌های AEVOLVE به پروژه‌ها دسترسی به یک شبکه بزرگ از متخصصان، سرمایه‌گذاران و رهبران فکری در حوزه بلاکچین فراهم می‌کنند. این انکوباتور به پروژه‌ها کمک می‌کند تا از طریق اتصال و همکاری یاد بگیرند، شرکایی پیدا کنند و به اعضای بیشتری از اکوسیستم دسترسی یابند.

آزمایشگاه‌های AEVOLVE همچنین پشتیبانی مالی را فراهم می‌کنند. صندوق اکوسیستم با ۵۰ میلیون دلار سرمایه در aelf Ventures و کمک مالی از بازی‌های بیشتر و سرمایه‌گذاران خارجی، می‌توانند برخی از پروژه‌ها را تأمین کنند. پروژه‌ها برای جمع‌آوری سرمایه، پیش‌بینی درآمد و درک توکنومیک برای ایجاد یک مدل کسب‌وکار بلندمدت، کمک دریافت می‌کنند.

رئیس بخش سرمایه گذاری نسبت به پتانسیل آزمایشگاه های AEVOLVE برای موفقیت بلاک چین خوش بین است

هیزل ژانگ، رئیس سرمایه‌گذاری در aelf، باور دارد که آزمایشگاه‌های AEVOLVE قادرند به نوآوری کمک کنند و به موفقیت پروژه‌های بلاکچین کمک کنند. او تأکید می‌کند که پروژه‌ها برای غلبه بر چالش‌ها و دستیابی به پتانسیل کامل خود در اکوسیستم بلاکچین، به حمایت استراتژیک و همکاری نیاز دارند.

AEVOLVE Labs پروژه‌های متنوعی را در زمینه‌های مختلف پذیرفته و آنها را بر اساس ارزش بالقوه خود ارزیابی می‌کند. پروژه‌های انتخاب شده برای انکوباسیون به مدت ۶ تا ۱۲ ماه به اکوسیستم aelf پیوند می‌زنند. علاوه بر این، آنها پشتیبانی مداوم، راهنمایی و ابزارهایی را برای تسریع توسعه خود دریافت می‌کنند.

در نهایت، AEVOLVE Labs تلاش‌های نوآوری بلاکچین aelf را پیش می‌برد. پشتیبانی شخصی، فرصت‌های شبکه‌سازی و تأمین مالی به پروژه‌ها کمک می‌کند تا بر موانع غلبه کنند و به چشم‌انداز خود برای آینده بلاکچین کارآمدتر و کارآمدتر در انکوباتور دست یابند. آزمایشگاه‌های AEVOLVE اکوسیستم بلاکچین را به سمت راه‌حل‌های نوآورانه هدایت می‌کنند که کسب و کار را برای سال‌ها متحول می‌کنند.


منبع: blockchainreporter.net

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده