آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

قانون بلومبرگ: قانون‌گذار حسابداری به شرکت‌ها اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتال را با ارزش بازار منصفانه گزارش کنند

قانون بلومبرگ: قانون‌گذار حسابداری به شرکت‌ها اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتال را با ارزش بازار منصفانه گزارش کنند

قانون بلومبرگ: قانون‌گذار حسابداری به شرکت‌ها اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتال را با ارزش بازار منصفانه گزارش کنند

به گزارش زوم ارز،

هیئت استانداردهای حسابداری مالی، یک نهاد تنظیم کننده ایالات متحده که رویه های حسابداری کلی را تنظیم می کند، قوانین جدیدی را تصویب کرده است تا به شرکت ها اجازه دهد تا دارایی های رمزنگاری خود را با ارزش بازار منصفانه گزارش دهند.

قانون بلومبرگ گزارش داد که

قوانین تا پایان سال ۲۰۲۳ منتشر می‌شوند و در سال ۲۰۲۵ فعال می‌شوند، اما شرکت‌ها می‌توانند قوانین را زودتر اعمال کنند. نشانه‌های پیچیده از قوانین جدید مستثنی هستند.

کودی کربن، معاون سیاست در اتاق تجارت دیجیتال انجمن تجارت بلاک چین، این تصمیم را “خبر بزرگ” نامید.

او افزود: “اندازه گیری حسابداری قبلی یکی از بزرگترین موانع برای موسسات برای نگهداری رمزارزها بود – آنها در کاهش ارزش اندازه گیری می شدند (در زمانی که قیمت کاهش می یابد اما نه افزایش می یابد)”. “ارزش منصفانه منطقی است و دارایی های نهادی ارزهای دیجیتال را تشویق می کند.”

ارزش منصفانه بازار، آخرین ارزیابی دارایی را توصیف می‌کند که می‌تواند شامل بازیابی قیمت‌ها پس از کاهش باشد.

تأثیر بر شرکت‌های دارای رمز ارز

بسیاری از شرکت های بزرگ وب ۳ مانند MicroStrategy و Bitfinex بیت کوین را در ترازنامه خود نگه می دارند. برنبرگ کاپیتال در گزارشی گفت: قوانین جدید می‌توانند اپتیک ضعیفی را که به دلیل ضررهای ناشی از نقص در قوانینی که FASB وضع کرده است، از بین ببرد.

در این گزارش آمده است: «MicroStrategy، از زمان اتخاذ استراتژی کسب بیت‌کوین خود در آگوست ۲۰۲۰، ۲.۲۳ میلیارد دلار زیان انباشته کاهش ارزش را گزارش کرده است.

این گزارش افزود: «برخی از گزارش‌های سه ماهه‌ای که این شرکت طی سه سال گذشته منتشر کرده است، شامل زیان‌های قابل‌توجهی در دارایی‌های بیت‌کوین آن است که منعکس‌کننده حرکت‌های نزولی در قیمت ارز دیجیتال در طول سه‌ماهه مورد بحث است». «برخی از زیان‌های کاهش ارزش بزرگ‌تری که MicroStrategy گزارش کرد – بزرگترین آنها زیان ۹۱۷.۸ میلیون دلاری بود که در سه ماهه ۲۲۲ ثبت کرد – منجر به پوشش خبری گزارش‌های آن شد و این تصور را ایجاد کرد که ارزش ذاتی شرکت تأثیر منفی داشته است در حالی که چنین نبود. ”

سهام MicroStrategy در ساعت ۲:۳۰ بعد از ظهر ۱.۲ درصد افزایش یافت. ET به ۳۵۳.۵۲ دلار، بر اساس TradingView.


منبع: theblock.co

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده