آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

راه‌اندازی ۹ ETF بیت کوین؛ دارایی‌های بیت کوین به ارزش نزدیک به ۶ میلیارد دلار را جمع‌آوری می کنند.😳

راه‌اندازی ۹ ETF بیت کوین؛ دارایی‌های بیت کوین به ارزش نزدیک به ۶ میلیارد دلار را جمع‌آوری می کنند.😳

راه‌اندازی ۹ ETF بیت کوین؛ دارایی‌های بیت کوین به ارزش نزدیک به ۶ میلیارد دلار را جمع‌آوری می کنند.

به گزارش زوم ارز، داده‌های فعلی نشان می‌دهد که ETF صرافی بیت‌کوین IBITBlackrock در حال حاضر دارای ۵۲۰۲۵.۷۶ بیت کوین با ارزش کل ۲.۱۸ میلیارد دلار است. همچنین، Fidelity’s FBTC نیز دارایی بیت کوین خود را افزایش داده و در تاریخ ۲۹ ژانویه ۲۰۲۴ به ۴۶۲۳۸.۰۹ بیت کوین دست یافته است.

Blackrock Snags 52,025 بیت کوین، درحالی که Fidelity اکنون ۴۶,۲۳۸ بیت کوین را نگه می دارد

چندین از ۹ ETF بیت کوین اسپات جدید، بیت کوین بیشتری را جمع آوری کرده‌اند، همانطور که در اظهارات اخیر شرکت‌های آنها نشان داده شده است. بدون در نظر گرفتن GBTC گری اسکیل، IBIT بلک‌راک به عنوان بزرگترین ETF بیت کوین از نظر دارایی بیت کوین پیشتاز است. در تاریخ ۲۹ ژانویه، پورتال وب نشان داد که صندوق دارای ۵۲۰۲۵.۷۶ بیت کوین است. همچنین، Fidelity نیز دارایی‌های FBTC خود را تقویت کرده است و از ۴۳,۸۵۵.۱۴ BTC در تاریخ ۲۶ ژانویه به ۴۶,۲۳۸.۰۹ BTC فعلی رسیده است.

Blackrock's Ishares Bitcoin Trust IBIT اکنون دارای 52,025.76 بیت کوین به ارزش 2.18 میلیارد دلار است.
Blackrock’s Ishares Bitcoin Trust IBIT اکنون دارای ۵۲,۰۲۵.۷۶ بیت کوین به ارزش ۲.۱۸ میلیارد دلار است.

سومین ETF بزرگ بیت کوین، صندوق ۲۱ سهام Ark Invest، معروف به ARKB، دارای ۱۴۳۹۰ بیت کوین قابل توجهی است. در ادامه، Bitwise ETF BITB دارای ۱۳ بیت کوین با ارزش ۵۷۶.۱۰ است که طبق داده‌های onchain تأیید شده است. ETF گلکسی Invesco دارای ۶۸۳۳ بیت کوین تخمینی است، اما برآوردها صرفاً بر اساس آمار دارایی‌های تحت مدیریت پورتال وب (AUM) است. همچنین، ETF HODL Vaneck دارای ۲۸۸۵.۴۶ بیت کوین است، در حالی که ETF BRRR Valkyrie در حال حاضر ۲۶۳۵.۲۸ بیت کوین را در اختیار دارد.

ذخایر بیت کوین EZBC فرانکلین تمپلتون ۱۳۶۳ بیت کوین و ETF BTCW Wisdomtree دارای ۲۰۱ بیت کوین است. با در نظر گرفتن هر ۹ ETF بیت کوین نقطه‌ای، به استثنای GBTC، این صندوق‌ها در مجموع ۱۳۹۲۴۷.۶۹ بیت کوین را در اختیار دارند که ارزش کل آن با استفاده از نرخ‌های رایج مبادله بیت کوین برآورد شده است و معادل ۵.۹۸ میلیارد دلار است. در همین حال، داده‌های وب‌سایت GBTC در تاریخ ۲۹ ژانویه ۲۰۲۴ نشان می‌دهد که بیت‌کوین تراست Grayscale دارای ۵۰۲۷۱۲.۶۰ BTC است که ارزش تخمینی آن ۲۱.۱۰ میلیارد دلار است.

با مقایسه اندازه بیت کوین تازه به دست آمده توسط ۹ ETF با دارایی‌های فعلی GBTC، این دارایی‌های ترکیبی نشان می‌دهد که ۲۷.۶۹٪ از ذخایر بیت کوین موجود GBTC را شامل می‌شود. در حال حاضر، دارایی‌های GBTC Grayscale 3.53 برابر ارزش تر از ذخایر نه ETF بیت کوین نقطه‌ای است که اخیراً معرفی شده‌اند.

نظر شما در مورد انباشت نه ETF بیت کوین اسپات جدید معرفی شده چیست؟ نظرات و نظرات خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.


منبع: news.bitcoin.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده