آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

۹ ارز دیجیتالی که این هفته باید در لیست پیگیری خود نگه دارید

9 ارز دیجیتالی که این هفته باید در لیست پیگیری خود نگه دارید

۹ ارز دیجیتالی که در این هفته باید در لیست پیگیری خود نگه دارید

به گزارش زوم ارز،

بعد از افزایش گسترده چند هفته پیش، قیمت بسیاری از ارزهای دیجیتال کاهش یافته است. در حالی که برخی تلاش هایی برای رسیدن به قله های قبلی انجام داده اند، اکثر آنها ناموفق بوده اند. با این حال، تعداد معدودی وجود داشته اند که با این شانس مخالفت کرده اند. در این مطلب، تحلیلی جامع از ۹ ارز دیجیتال موجود در بازار ارائه شده است. ادامه مطلب را بخوانید.

eCash (XEC)

XEC یکی از توکن‌هایی بود که از اکثر ارزهای دیجیتال موجود در بازار بهتر بود. در زمان انتشار، XEC با قیمت ۰.۰۰۰۰۶۳ دلار تغییر کرد. این افزایش ۲۲.۷۵ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته بود.

CoinMarketCap همچنین نشان داد که حجم eCash در مدت مشابه ۱۹۴۸٪ افزایش یافته است. افزایش حجم به این معنی بود که تقاضا برای توکن زیاد بوده است. اگر حجم در کنار قیمت به افزایش ادامه دهد، XEC ممکن است به بالاترین سطح خود برسد.

از دیدگاه فنی، باندهای بولینگر (BB) نشان داد که نوسانات قیمتی بالایی دارد، که نشان دهنده نوسانات بزرگ قیمت است. با این حال، باند بالای BB نیز XEC را با ۰.۰۰۰۰۶۵ دلار لمس کرد، که نشان می‌دهد که احتمالاً آن بیش از حد خرید شده است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز قبل از کاهش اخیر به ۸۰.۰۳ رسید که نشانه های BB را تأیید می کند. با این حال، خواند RSI شروع به افزایش کرده بود، که نشان می دهد که اصلاح XEC فقط برای یک دوره کوتاه بوده است.

در صورتی که حرکت صعودی بر نمودارها غالب شود، قیمت XEC ممکن است تا ۰.۰۰۰۰۷۰ دلار برسد.

با افزایش دلار، ارزش توکن ممکن است کاهش یابد به علت متوقف شدن نفوذ گاوها.

Bittorent (BTT)

توکن BTT نیز روند صعودی خود را در نمودار ۴ ساعته در تاریخ ۲۳ مارس نشان داد. حجم معاملات در ۲۴ ساعت افزایش یافته ولی با یک شمعدان نزولی، روند صعودی معکوس شد و قیمت BTT به مقدار $۰.۰۰۰۰۰۱۴ کاهش یافت. با این حال، گاوها در تلاش بودند تا قیمت را به $۰.۰۰۰۰۰۰۱۶ رسانند و با پشتیبانی اساسی در $۰.۰۰۰۰۰۱۳، تلاش موفقیت آمیز می‌شود. موردی که می‌تواند باعث افزایش قیمت به $۰.۰۰۰۰۰۱۸ در کوتاه مدت گردد.

Algorand (ALGO)

تحلیل نمودار ۴ ساعته ALGO/USD نشان داد که این توکن از مرحله افسردگی خود خارج شده و افزایش نشان داده است. قبلاً قیمت ALGO از $۰.۳۲ به $۰.۲۲ کاهش یافته بود ولی با روند صعودی در ۲۴ ساعت گذشته، اصلاح ممکن است به پایان رسیده باشد. RSI نیز حرکت به سمت بالا را تأیید می‌کند و با توجه به مقاومت‌های مختلف، ALGO ممکن است به $۰.۳۰ برسد یا به مقاومت نزولی در $۰.۲۲ بازگردد.

Litecoin (LTC)

دربخش ۴ ساعته،LTC اعتصاب بین گاو و خرس را نشان می داد. هنگامی که این مقاله منتشر شد، این ارز حدود ۱۷.۹۸ درصد از نقطه بالا اش به روز ۱۱ مارس را از دست داد. بررسی فیبوناچی نشان داد که قیمت لایت کوین ممکن است تا ۷۹.۱۵ دلار پایین تر برود.

محل قرار گرفتن در سطح ۰.۷۸۶ فیب بود. همچنین، شاخص زیبا (Awesome Oscillator – AO) ترجیح مسیر صعودی را برای LTC داشت. اما تا زمان نوشتن این مقاله، یک نوار هیستوگرام قرمز در AO ظاهر شد که نشان می دهد احتمال صعود قیمت باطل شود.

در مورد SUI:

در ساختار ۴ ساعته SU/UD تقریباً هیچ منبع صعودی وجود نداشت. از زمان نوشتن این مقاله، خرس‌ها همچنان کنترل قیمت را در دست دارند و قیمت به ۱.۶۴ دلار کاهش یافت. اما، این کاهش گسترده نشان دهنده این است که فروشندگان SUI ممکن است به زودی خسته شوند و این احتمال وجود دارد که گاوها در این زمینه سرمایه گذاری کنند.

شاخص جریان پول (MFI) همچنین با این پیش‌بینی موافقت داده و نشان داده است که فرصت خرید ممکن است در ۱.۶۴ دلار وجود داشته باشد.

Filecoin (FIL):

در تاریخ ۲۲ مارس، Filecoin تقریبا به ۹.۵۰ دلار رسید، اما سپس با افت به ۹.۱۷ دلار مواجه شد که منجر به کاهش قیمت آن زیر منطقه ۹ دلار شد.

بر اساس تجزیه و تحلیل حال حاضر، قیمت FIL ممکن است به دلیل نشانه های RSI ادامه کاهش قیمت داشته باشد. در زمان نوشتن این مقاله، RSI به مقدار ۴۶.۶۱ رسیده بود که نشان از ادامه مسیر نزولی در قیمت داشت.متن را اینگونه بازنویسی می‌کنم:

حرکت نزولی واضحی را نشان می‌دهد. با این حال، در این حالت، MACD تلاش می‌کند تا به سمت حرکت مثبتی بپیوندد.

اگر به مثبت شدن MACD برسد، ممکن است سیگنال RSI عقب نشینی کند و در نتیجه قیمت FIL به ۱۰.۶۵ دلار افزایش یابد. اما اگر حرکت متوقف شد، قیمت توکن ممکن است به ۸.۰۲ دلار کاهش یابد.

Arbitrum (ARB)

با وجود رکودی که ARB را تحمل می‌دهد، متوسط متحرک نمایی (EMA) نشان‌های فروشی را نشان می‌دهد. در زمان نگارش، EMA 50 (زرد) از EMA 20 (آبی) عبور کرده بود که باعث تأیید روند نزولی شد.

به علاوه، قیمت ARB کمتر از هر دو مقدار بود. با این شرایط، احتمال اینکه ارزش توکن به ۱.۵۵ دلار برسد وجود دارد زیرا هیچ رشد قابل مشاهده‌ای در نمودار وجود ندارد.

(XLM)

روند نمودار ۴ ساعته XLM تعدادی از توکن‌ها را نشان می‌دهد که در صورت پشت سر گذاشتن کندل‌های قرمز به اوج جدیدی خواهند رسید. در زمان نگارش این متن، XLM در ۲۴ ساعت گذشته ۳.۰۸ درصد افزایش یافته بود و شاخص Aroon نشان داده بود که احتمالاً بیشتر می‌شود.

در حال حاضر، Aroon Up (نارنجی) نسبت به Aroon Down (آبی) الهام بخش‌تر است. همچنین، خواندن RSI به افزایش شتاب خرید اشاره دارد که می‌تواند به افزایش قیمت توکن کمک کند.

(INJ)

بازار INJ در زمان تحلیلیریزی اینگونه بود: (ادامه متن از اینجا)با انتشار متن اصلی بازنویسی شده:

انتشار تا حد زیادی نزولی بود، اما Bollinger Bands نشان داد که توکن بیش از حد فروخته شده است زیرا باند پایین به قیمت ۳۴.۷۵ دلار رسیده است. این نشان می‌دهد که INJ ممکن است سیگنال خرید با توجه به نوسانات بالا در اطراف توکن، ارائه داده باشد.

در یک سناریو بسیار صعودی، قیمت INJ ممکن است تا ۳۹.۳۹ دلار افزایش یابد. تجزیه و تحلیل ۴ ساعته نشان داده است که ممکن است ارز دیجیتال به زیر ۳۴.۸۰ دلار نرسد.

نمودار ۴ ساعته INJ/USD نشان می‌دهد که جریان پول Chaikin (CMF) منفی بوده است. برای تأیید چشم‌انداز صعودی INJ، نیاز به سرمایه بیشتری در ارز دیجیتال است. در غیر این صورت، قیمت ممکن است بیش از حد پیش‌بینی شده در بالا کاهش یابد.

این مقاله تنها به عنوان یک منبع اطلاعاتی و آموزشی ارائه شده است و هر گونه توصیه یا توصیه مالی را شامل نمی‌شود. Coin Edition هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان یا ضرر احتمالی ناشی از استفاده از محتوا، محصولات یا خدمات مذکور ندارد. خوانندگان توصیه می‌شود قبل از اقداماتی در این زمینه احتیاط کنند.

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید