آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

۸ نکته مهم هنگام خرید کیف پول های لجر که کسی به شما نمی گوید.

8 نکته مهم هنگام خرید کیف پول های لجر که کسی به شما نمی گوید.

۸ نکته مهم هنگام خرید کیف پول های لجر که کسی به شما نمی گوید.

قبل از این‌که نکات مهم خرید کیف پول های لجر را به شما معرفی نماییم بهتر است با انواع ولت های دیجیتال این کمپانی محبوب دنیا آشنا شوید. اولین محصول لجر Ledger Nano S بود که در سال ۲۰۱۶ معرفی شد. لجر در نهایت با سه محصول دیگر با نام های لجر نانو اس پلاس، لجر نانو ایکس و لجر استکس شناخته شده ترین تولید کننده کیف پول های سخت افزاری رمزنگاری است. کیف‌پول‌های لجر همیشه ویژگی‌های کاربردی جدیدی را  برای کاربران ارائه می‌دهند. همه کیف‌پول‌های این کمپانی می‌توانند NFT‌ها را ذخیره و مدیریت کنند، می‌توانید مستقیماً از برنامه Ledger Live ارزها را خرید و مبادله کنند، این ولت ها دسترسی مستقیم به DeFi از طریق لجر لایو را نیز فراهم می‌کنند. پس خیلی طبیعی است که این ولت ها در گروه بهترین کیف پول های دیجیتال ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۴ قرار گیرند.

 برای مشاهده قیمت و خرید انواع  کیف پول لجر با قیمت مناسب و ضمانت اصالت وهمراه با آموزش ویدئویی رایگان بر روی لینک ذیل کلیک نمایید.

 https://alicityiran.ir/

نکات مهم در خرید کیف پول های لجر

 1.  کیف پول سخت افزاری لجر را از فروشگاه معتبر بخرید

یک نگرانی رایج این است که دستگاه لجر را نمی توان به طور ایمن از هر فروشنده شخص ثالث خریداری کرد. در واقع، اگر خرید مستقیم از لجر امکان پذیر نباشد، باید از یک فروشگاه مطمئن خرید خود را انجام دهید تا هم دستگاه شما اصل و هم  در هنگام بروز مشکلات بتوانید از خدمات و پشتیبانی دستگاه استفاد کنید. نمایندگان مجاز و فروشگاه های معتبر می توانند تضمین کنند که شما یک محصول لجر واقعی دریافت می کنید. با خرید از فروشگاه علی سیتی می‌توانید اصالت لجر را تضمین کرد.

 1.  بررسی وضعیت جعبه، اطمینان از پلمپ بودن و باز نشدن آن

لحظه ای که دستگاه لجر را خریداری و آن را دریافت می‌کنید، می توانید چند بررسی اولیه بصری انجام دهید تا مطمئن شوید که همه هیچ چیز سر جای خود است و دستگاه باز نشده است. جعبه لجر را بررسی نمایید. جعبه باید دارای تاریخ سال تولید و با لوگو کمپانی لجر و سالم به شما تحویل داده شود. اگر جعبه پلمپ نبود با فروشگاهی که از آن خرید کرده‌اید تماس بگیرید. دقت داشته باشید با توجه به اطلاع رسانی خود شرکت لجر به دلیل ساخت و بسته بندی در چین، ممکن است بر جعبه دستگاه ها Made In China نوشته شده باشد

 1.  ارزیابی وضعیت اولیه و عدم آسیب دیدگی دستگاه لجر

پس از باز کردن جعبه، دستگاه را بررسی نمایید تا از لحاظ ظاهری سالم و بدون خط و خش باشد و آسیبی به آن وارد نشده باشد. اگر دستگاه سالم به نظر نمی‌رسد با پشتیبانی تماس بگیرید.

 ارزیابی وضعیت اولیه و عدم آسیب دیدگی دستگاه لجر
ارزیابی وضعیت اولیه و عدم آسیب دیدگی دستگاه لجر
 1. بررسی محتویات داخل جعبه لجر

محتویات هر یک از کیف پول های لجر را قبل از خرید بررسی نمایید تا از اقلام درون جعبه  اطلاع داشته باشند. ابن محتویات معمولا بر اساس هر یک از مدل های در برخی از اقلام با یکدیگر متفاوتند اما معمولا از یک دستگاه سخت افزاری با لوگو لجر، یک کابل اتصال و برگه عبارات بازیابی تشکیل شده اند. در ادامه محتویات داخل جعبه هر یک از محصولات لجر را بررسی می‌کنیم.

اقلام داخل جعبه کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس باید دارای محتویات ذیل باشد

 • یک عدد دستگاه سخت افزاری  لجر نانو X
 • کابل اتصال  USB Type-C
 • ۵ کارت کاغذی برای یادداشت عبارات بازیابی
 • ابزارهای جانبی مانند بند، آویز و برچسب
 • بسته بندی و جعبه با نماد کمپانی لجر
 • دفترچه راهنما

اقلام داخل جعبه کیف پول لجر نانو اس پلاس و اس پلاس

 • دستگاه لجر نانو اس و یا اس پلاس
 • کابل اتصال  USB Type-C
 • ۳ کارت کاغذی برای یادداشت عبارات بازیابی
 • ابزارهای جانبی مانند بند، آویز و برچسب
 • بسته بندی و جعبه با نماد کمپانی لجر
 •   دفترچه راهنما

محتویات داخل جعبه لجر استکس

 • دستگاه سخت افزاری لجر استکس
 • کابل USB Type C.
 • برگه بازیابی کلمات
 • ابزارهای جانبی مانند بند، آویز و برچسب
 • بسته بندی و جعبه با نماد کمپانی لجر
 • دفترچه راهنما
 1.  بررسی تنظیمات کارخانه

پس از روشن کردن دستگاه لجر، شما باید نماد لجر را مشاهده کنید. در ادامه متن Welcome to Ledger  – Press right to continue و سپس نام دستگاه لجر، لجر نانو ایکس، لجرنانو اس و یا لجرنانو اس پلاس نمایش داده می شود. دقت داشته باشید دستگاه لجر هرگز پین کد را به شما نمی دهد، پین کد را شما باید انتخاب و ایجاد کنید. اگر پین کد در جعبه دستگاه قرار گرفته بود یا به هر نحوی پس از خرید به شما داده شد و یا دستگاه از شما درخواست پین کرد، دستگاه لجر دریافتی امن نیست و باید هر چه سریعتر با پشتیبانی تماس بگیرید.

 1. بررسی وضعیت برگه بازیابی

آیا دستگاه شما عبارات بازیابی دارد؟ برگه بازیابی باید خالی باشد، زیرا شما و فقط شما در وهله اول مسئول تولید عبارت اولیه هستید. نوشتن این عبارات در برگه بازیابی که همراه دستگاه شماست تنها باید توسط شخص شما انجام شود. این برگه بخشی از بررسی امنیتی شما است که اگر قبلاً با کلمات پر شده باشد، به این معنی است که دستگاه شما قبلا استفاده و یا دستکاری شده است و استفاده از آن کاملاً خطرناک است. عبارت بازیابی شما برای امنیت رمز از شما بسیار مهم است. اگر شخص دیگری آن را داشته باشد، می تواند تمام دارایی های رمزنگاری شده شما را که توسط دستگاه لجر شما ایمن شده است، بدزدد.

این به عنوان یک روش  کلاهبرداری است که از عدم تجربه شما در کیف پول های سخت افزاری سوء استفاده می کند. Pre-seeding زمانی است که شخص دیگری عبارت seed را برای کیف پول خود در برگه عبارت بازیابی شما وارد می کند، به این امید که شما آن را در دستگاه خود وارد کنید. انجام این کار به آن شخص کنترل کامل هر چیزی را که از آن نقطه در دستگاه خود ذخیره میکنید، می دهد.

بررسی وضعیت برگه بازیابی
بررسی وضعیت برگه بازیابی
 1.  بررسی نسخه اصلی Ledger Live

آیا از نرم افزار اصلی لجر لایو استفاده می‌کنید؟ وقتی یک دستگاه می‌خرید، شما  یک بسته کامل دارید، هم با خود دستگاه و هم با برنامه Ledger Live که می‌توانید وجوه خود را مدیریت کنید، و همچنین از طریق برنامه‌های بومی به اکوسیستم رمزنگاری گسترده‌تر دسترسی پیدا کنید.مهم است که با اطمینان از استفاده از آدرس صحیح برای برنامه Ledger Live شروع کنید. بنابراین برای دانلود و استفاده از این برنامه به وب سایت رسمی لجر مراجعه نمایید. این به شما امکان می دهد آخرین نسخه Ledger Live را نصب کنید.

اما چرا این امر مهم است؟ کلاهبرداری های کریپتو اغلب از رابط های کاربری جعلی استفاده می کنند تا شما را فریب دهند تا رمزارز خود را به مکان اشتباهی ارسال کنید. بنابراین برنامه هایی که در رایانه خود با آنها تعامل دارید، یک عامل بالقوه برای هک هستند. رابط اصلی لجر هرگز از شما نمی‌خواهد که عبارت بازیابی خود را وارد کنید،همیشه در حین راه‌اندازی به این موضوع توجه داشته باشید .

 1.  بررسی اعتبار و اصالت دستگاه

هنگامی که برنامه Ledger را دانلود کردید، برای بخش بعدی فرآیند، احراز هویت دستگاه خود آماده هستید. با نصب و راه اندازی و اتصال به Ledger Live میتوانید اصل بودن دستگاه خود را بررسی کنید. دستگاه های لجر برای اتصال به این بخش نیازمند کلیدی مخفی هستند که در هنگام ساخت دستگاه برای آن تنظیم می شود، تنها دستگاه های معتبر اجازه اتصال به سرور امن لجر را خواهند داشت.

فقط  لجر اصلی قادر به برقراری ارتباط با Ledger Live Interface خواهند بود، اگر برنامه را نصب کرده‌اید، می‌توانید این را برای خودتان آزمایش کنید. اگر دستگاه شما و برنامه با هم ارتباط برقرار می کنند، می توانید مطمئن شوید که دستگاه اصلی است.

خرید انواع کیف پول های لجر از فروشگاه علی سیتی

فروشگاه علی سیتی یکی از فروشگاه‌های معتبر در زمینه فروش کیف پول های سخت افزاری ارز دیجیتال است. این فروشگاه با سال ها تجربه انواع ولت های دیجیتالی از جمله انواع کیف پول های لجر را با ضمانت اصالت کالا، پشتیبانی  و همراه با گارانتی به مشتریان ارائه می‌دهد. با این وجود با خیالی آسوده می‌توانید با چند کلیک از این فروشگاه محصولات مورد نظر خود را انتخاب نمایید و درب منزل تحویل بگیرید. با علی سیتی هوشمندانه خرید نمایید.

واحد تبلیغات
واحد تبلیغات
واحد تبلیغات پایگاه خبری زوم ارز
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده